• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
suzon, ved ja mam tiez od 0-3 a je trosku velka, no ale co uz :sweat_smile:
8. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja beriem zelezo ...zatial nezapeka :wink:
8. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no olifka, ten tvoj manzelik ta musi velmi lubit :wink:
8. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo znamena zapekat? upchavat?
jaaaj babky uz som doma od kadernicky a kozmeticky :grinning: :dizzy_face:
lebo dlho po porode sa tam nedostanem, tak sa vytesujem
:grinning:

Blumka, my sme satkovali a aj budeme, no na nezaplatenie to je... fakt a potom az doteraz ergo :slight_smile:))
aj minuly aj tento rok ked sme boli na horach, tak aj tato nosil, pn len v ergu.
ale satka bola supi aj na koliky, kojenie, mohla som upratat, navarit, ked sli zubky... no super ukludnovadlo.. :wink:
som striedala so slingom a ta baba na nosime.sk posiela aj manual s uväzmi...

len pozor na nosice, ked babo pozera von- uuuplne zle a klokanky- tie su skodlive.

ale na www.nosime.sk je vsetko pekne popisane. :wink:
musela som si pospat... :sweat_smile: ale som tu spat...

sme rady februarove, zda sa...

ja tiez beriem zelezo... aktiferrin od zaciatku tehu... a aj ked som ho brala, tak mi padalo... ale hadam je ho dost... som unavena tak ako normalne a maly je aktivny dost... a ckat sa mu cka riadne...

olif, tak ty uz mozno v stredu budes mat pokladik doma... supis... :dizzy_face:
zuci, to by stačilo aj pre dvojičky :slight_smile: . Moja Lele napr.vobec negrckala, tak som jej košielku nechávala aj 2 dni. Ale spolubývajúca v pôrodnici mala chlapčeka a ten grckal po každom papkaní a niekedy ozaj dosť a tá ho prezliekala aj 3-4x denne.
blumi..potom si tých naších drobcou pofotíme...že prvá cesta domov v autosedačke :wink: :grinning:
zuci no máš toho pekne požehnane :wink: ja si myslím, že to určite stačí, teraz mám komplexy, lebo ja nemám ani polovicu :confused: , uvidím ako často bude treba prať a mám ešte čosi od švagrinej, tak na doma bude mať od nej a nové k doktorke a von...
8. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, teraz som si všimla, že Olivka má 20dní :slight_smile: . Bože, ako ten čas letí.
8. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnami puding... kuknem ci nemam a urobim si... boze, som ja ale pazros... :sweat_smile:
8. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci a kde je ta podprdaaa? ci som slepa ci co
ewe, ja mam beco...mala som ergo pozicane ale akosi sa mi nepozdavalo..ale ani neviem preco, Terezka v nom bola trosku nesvoja...a beco sa mi strasne zapacilo dizajnovo tak som to riskla...a risk mi vysiel..
8. jan 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi vsak? x;o)
8. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puding mnam, dala by som si, len sa mi nechce robiť :sweat_smile: . Zobnem si aspoň salonku, dnes syn zlikvidoval stromček.
8. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tam davam ...musela som restartovat comp ;)
inak my budeme nosicovat...kvalitny babybjorn s podporou chrbtice :wink:
adi veru, zajtra ma uz tri tyzdne...x;o)

leni, hehe x;o) kokosovy je vies aky fajny? x;o)
ahojte babulky :sweat_smile:
Akurat som dozehlila, tak som sa chcela odmenit a rozhodla som sa, ze kuknem sem ako sa mate :sweat_smile:
Ja sa chystam zajtra prat tie male vecicky. Babulky aky prasok ste pouzili? Ja som vcera zohnala iba batole, nic ine detske tam nemali, maju uplne vyrabovane drogerie a v jednej akurat robili inventuru a kedze sa mi uz velmi nechce behat po obchodoch, zobrala som, co mali. :wink:
8. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila v stredu puding..urobila som dva cokoladove a dva jahodove a este dnes som dojedala
8. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, isto pekna :wink:
8. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam lovelu a akurat periem moju prvu davku... teda bavlnene plienky... mam nejake polske a madarske... tie madarske mi pridu fajnovejsie... ale neda sa to ani porovnat s plienkou, ktoru vyhrabala moja mama... ta je riadne tkana, pevna a nepresvita cez nu... :grinning: predsa len, teraz ked sa uz tie bavlnene tak extra nepouzivaju, tak si na tom nedaju tak zalezat... :pensive:
blumi ake beco?
posli link na tu satku co vam vyhovuje :wink:
no ved ja uz nic nekupujem...a mne slo o to , aby som vela nemusela prat...radsej som nakupila po 3-5 eur...lebo by ste neverili ale tu je elktrika 2krat tak draha ako u nas...
suzon my mame taku istu kombinezku, len v ruzovom...mam ju v albume a tiez mame na 0-3 mesiace :wink:
ale ja som ju kupovala za povodnu cenu :angry:
8. jan 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez mam pozehleneee a tak sa vytesujem z tyych veciciek ze stale potiahnmsufliik n akomode a starsnee sa tesiiiim
8. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, to je ergonomicky nosic... ja som mala klokanku babybjorn ale ta nie je ergonomicka, v nej terezka visela, to nebolo to spravne nosenie, ale to som sa dozvedela az neskor...
satku mam dydimos...hodim aj foto do albumu ako si v nej tete troni a ked najdem beco tak aj to :wink:
8. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenica, ak Ti mozem poadit, skus si kosele pozriet v Carrefoure, ja som bola prijemne prekvapena.
8. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi...no škoda, ale kto vedel, že budú zlacňovať...idem mrknúť tvoju...tiež si ju kupovala so zámerom do autosedačky?
8. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki blumik dik...najlepsie je link nech to hned pak mozem kupit ;)
olif malinka je take slniecko krasne....
8. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrea, ja som si kvoli chudokrvnosti kupila ciste prirodne zelezo a nemam problemy so zapekanim, paradoxne, odkedy ich jem, chodim castejsie, hehehe... ale tlacim do seba aj susene marhuke, tekvicove semiacka, cviklu, pomarancove dzusy a tiez hovadzie maso.
8. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj zosi ten tvoj je zlatý, ty tam máš zajačika :sweat_smile: , je milučký...
8. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som do autosedacky kupovala zavinovacku emitex, posl. foto v mojom albume :wink:
toto sme kupili s manzelom uz davnejsie lebo sa nam strasne pacila, tak ze na cestu z porodnice a po doktorch nech mame nieco pekne a teplucke

le keby som nekupovala emitex, tak by som pouzila len tento overalik do autosedacky a prikryla dekou :wink:
8. jan 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok