Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
8. jan 2010

sisi vyzerá byť fajnovučký a dosť je veľký je určený zároveň pre veľkosť 56 a 62...takže v poho. Ja mám vecičky väčšinou 56 a pár aj 62.

sisiska
8. jan 2010

matka, moze mat meno aj po ockovi...ked som bola v nemocnici, tiez tam bola mamicka, ktorej dcerka mala priezvisko po oskovi, lebo sa nestihli zosobasit...

maminnka
8. jan 2010

Matka, chodte na matriku, kde vam vydaju potvrdenie, ze otec dietata uznava otcovstvo. Potom mozes dat dietatu jeho priezvisko, inak by si musela dat svoje.

maminnka
8. jan 2010

Matka, to potvrdenie si so sebou vezmi do porodnice.

hajdylca
8. jan 2010

matka musis mat papier o priezvisku z matriky, ak by si chcela aby mala mala meno po ockovi, ale i na to aby Ti ho zapisali do rodneho listu ako otca dietata

blumka
8. jan 2010

sisika, ja mam malu KP ale uz som po jednom cisaraku, takze ak sa nebude otacat pojdem dalsim cisarakom...ale je to tak ako pise andrejka, malicka sa ti moze este otocit aj v hodine dvanastej a aj pri polohe dolu hlavou mozu nastat pri porode komplikacie. Ty hlavne dopredu nestresuj, lekar ti povie co je pre teba najlepsie.ked aj zacnes rodit normalne, pri komplikaciach sa to stale da riesit cisarskym 😉 hlavne klud

ja tiez odporucam susicky, zerie sice trosku viac ako by si clovek predstavoval, ale ja zehlim raz za 2-3 mesiace a to tiez len vtedy ak manzel potrebuje koselu alebo ked nevyberiem pradlo zo susicky hned a dokrci sa tam. KEd sa vyberie hned a hned poskalda do skrine tak sa nekrci...o uterakoch sa nejdem vyjadrovat ake makkucke stadial vyjdu a odchlpene vsetky veci...no ja si pochvalujem. 😉

blumka
8. jan 2010
zucana
8. jan 2010

sa som v usa pouzivala pracku so susickou ale ta bola naprd...ale to aj kvoli typu a praskom....tak je vsetko biele pradlo cierne...
a nasa pracka sa otvara zvrchu takze musime inak poriesit 😅

olifcek
8. jan 2010

matesl nove som dlho nerobila, musim sa polepsit...len nestiham moc...x;o)

olifcek
8. jan 2010

a ako dopadlo kupanie? mali vnaicku pre lavakov, takze to v celku slo, chi x;o)

zucana
8. jan 2010

baby nemam este vysledky tej kultivacie...asi az v pondelok...vcera mi to len robili...ale mam aj pocas dna sem tam taky dovnaty ten vytok akoby som si cvrkla...mam sa bat ked som bola u toho lekara?

matka331
8. jan 2010

takze musiimist na matriku no ok.. hlavnaa vec ze sa to daa lebo mi sa urcite zosobasime aobaja chcceme aby malicla mala ockovo meno...
mne povedali uz dvaja doktory ze malickej nedavaju velku sancu sa otocit vraj uz ma malo miesta.

neviete aky je rozdiel medzi ppkp postavenie 1 -ppkp postavenie 2 ??????

suzon78
8. jan 2010

zuci neboj a robil ti aj ultrazvuk? Ja som mala takýto vodnatý asi pred mesiacom a dosť dlho, časom sa zase vrátil do normálu, doki hovorila, že pokial nesvrbí, nezapácha nejde o infekciu a pokiaľ doslova z teba netečie alebo pravidelne neuniká, taká vodnatá tekutina, že by si mala nohavičky mokré nejde o plodovku..

zucana
8. jan 2010

no pravidelne neunika ale dnes uz asi aj 4 krat a mam aj trochu mokre nohavicky...

blumka
8. jan 2010

matka ppkp je oznacenie polohy koncom panvovym ale co znamenaju tie cisla neviem..

olifcek
8. jan 2010

zuci verim, ze si sa len spotila 😉

suzon78
8. jan 2010

zuci, ak sa ti to nezhorší počkaj do pondelka na výsledky a uvidíš...inak si už v pokročilom štádiu, tak sa už nemusíš obávať v 38 tt normálne ženy rodia...ak ti bude takto stále "unikať" zavolaj doktorovi nech ti urobí ultrazvuk, či je dosť plodovky...

matesl
8. jan 2010

olif a malinka neplakala ked sa kupala? v pohode si to zvladla? nebala si sa?

zucana
8. jan 2010

olif nie...lebo ja to citim ako to unika...
ultravuk mi nerobil ale palpacne ma prezrel a povedal ze plodovka nema kade unikat....ked som zavreta tak to tak asi bude nie?
a volala som mu a povedal ze ked chcem mam zajtra na obed dojst do nemocky ze tam bude...
len bojim....keby to bola plodovka tam to by neunikalo takto ze sem tam ked sa zachce nie?

olifcek
8. jan 2010

matesl bala...a ako x;o) mam vzdy strach, aby som jej hlavicku zle nechytila a pod. ... neviem, nakolko v pohode som to zvladla, ale v nedelu idem na to znova, chi x;o) tak snad mi to uz pojde lepsie x;o)))) aj uska sme cistili, i nostek...napadlo mi, ze som ju nenakremovala, ale...ani to nepotrebovala malicka, lebo nemala suchu pokozku...

zucana
8. jan 2010

a je to voda a take mazlave trosku vnutri...a zaujimave je ze ten hustejsi vytok biely co som mavala tak uz nemam...a toto nastalo po tom soplavom co som raz mala...

matesl
8. jan 2010

zuci, alebo zober k nemu vlozku, oni tam kvapnu roztok a podla sfarbenia zistia ci ide o plodovku

matka331
8. jan 2010

zuci tak dufam ze to budde vpohode...
blumka ja viem ze ppkp je poloha plodu koncom panvovym...len tak isto neviem co je postavenie 1 a co postavenie 2

matesl
8. jan 2010

a nostek ste cim cistili?

andrea2603
8. jan 2010

matka, šanca na otočenie je až do konca, ale je pravda, že každým dňom sa tá šanca zmenšuje. ☹

zucana, ja myslím, že plodovka to nie je.

selyma
8. jan 2010

matka, ja mam cosi podobne napisane, ale uz neviem presne, nemam pri sebe knizku. A tiez neviem, co to znamena

suzon78
8. jan 2010

zuci aj ja som mávala taký belavý a potom sa mi zmenil na číry vodnatý a bol to len výtok. Ale tak neviem posúdiť, hovorím podľa seba. Ale tiež si myslím, že keby odtekala tak pravidelne. A tvoj doktor, keď 😉 ťa vyšetril a je si istý, tak by som bola pokojná...nebojkaj 😉

andrea2603
8. jan 2010

ja mám na poslednom ultr.v 30t.t. napísané ppkp II., ale tiež neviem čo to tá dvojka znamená.

selyma
8. jan 2010

no mam tam poloha PS I. tak neviem, to bude asi nejaka zvlastna poloha, budhisticka

selyma
8. jan 2010

tak mame kazda inu polohu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre