Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
8. jan 2010

nemoze byt ta jednotka prave a lave postavenie... len tipujem...

inak zuci, ak chces mat srdiecko na poriadku, tak sa zastav v nemocke...

boze, zasa som sa najedla... mi je blbo sediet... 😖

akurat som pozerala, ze tie universal passy by mali brat aj v c&a... tak skusim v nedelu checknut v auparku... 😵

lenica81
8. jan 2010

jednotka a dvojka som myslela... 😅

blumka
8. jan 2010

tiez si myslim ze to bude lave a prave postavenie alebo nieco na ten zmysel...lebo tych poloh Kp je viac, podla toho ako je babo otocene
zuci, tiez si myslim ze to nie je voda...kebyze nemas vlozku tak ti to tecie aj dolu nohami? lebo voda je len voda, bez soplov, bez mazlaveho..proste voda a tecie..aj ked po troske ale tecie...napr. ked sedis nic a potom sa postavis a tecie a tak dookola...

zucana
8. jan 2010

blumi no ked nemam vlozku tak mi ide na nohavicky a trochu mi prejde aj cez leginy...a je tam trosku hlienu ale iba trosku...
malu stale citim...
neviem ci mam ist na pohotovost alebo mam pockat do zajtra obeda na mojho lekara...bojim keby to bola plodovka ze malej sa nieco stane....

martulanr
8. jan 2010

ahojte tak som vsetucko nakupila aj ten zeleny sprej 😀 dakujem za radu hadam hned zabere po pôrode budem poctivo striekat 😀

matesl
8. jan 2010

a minule ste sa tu bavili o odsavacke na sopliky... a co poviete na tu odsavacku na baterky...ta je prenosnejsia ako cely vysavac ked idete niekam na chalupu alebo tak...nemate niekto skusenost s tym?

blumka
8. jan 2010

zuci, podla mna to nie je plodovka...myslim ze by odtekala vo vacsom mnozstve a hlavne prudsie, proste by ti stiekla po celych nohach az na zem ako voda...nemusi vela, mne tak odtekala od tretej rana do dvanastej na obed, keby ma konecne vzali ze idem rodit...ale vravim, tieklo to tak, ze vlozku som mala uplne mokru, kebyze ju nemam, tak mam mokre nohavice 😉
ale ak si si nie ista a mas stresovat tak chod na pohotovost...radsej viackrat panikarit ako raz podcenit...

blumka
8. jan 2010

matesl nemam s nou skusenost...ale tusim tu na konovi je o nej tema, tak kukni tam 😉

andrea2603
8. jan 2010

martulanr, ja som bola veľmi s ním spokojná. Bola som síce len trošku nastrihnutá, ale Lele sa v sobotu narodila a ja som v piatok doma tak zľahka povysávala 😉

matesl
8. jan 2010

martula a ak by sme museli rodit cisarakom da sa ten spray pouzit aj na jazvu? nepytala si sa?

martulanr
8. jan 2010

andrejka super

zucana mas ten hlien krvavy? alebo iba priehladný

andrea2603
8. jan 2010

ja už vypínam, ahojte, pekné sníčky 🙂

lenica81
8. jan 2010

idem sa ja natiahnut... k telke zatial a pojdem skoro hajat, bo som dajaka nespokojna... 😖 mangel je na panskej jazde, tak hadam nedopadne tak ako garonkin... ale to ho aspon neuvidim... dojde az v nedelu... 😀

lenica81
8. jan 2010

tak dobru noc... 😔

blumka
8. jan 2010

baby ja kukam film na Jojke o tej pestunke..sa smejem, lebo akoby som seba videla 😀 😀 😀

martulanr
8. jan 2010

veci mam nachystane tak smelo mozem ist do pôrodnice 😀 uz to len narvat do veeeelkej tašky 😀 ako keby som isla na wellnes pobyt 😀 😀

olifcek
8. jan 2010

zuci...mne plodovka odtekala 48hodin...sprvu, ked som si nebola ista, tak to bolo fakt take, ze spotila som sa len? vytok je to len? a ked som sa rozhodla, ze idem do nemocky, tak sa to pri stati spustilo, ale ked som sa vypisala, prestalo to...ale kym som prisla do nemocky, fajne to zacalo tiect,nie naraz, ale pekne pomalicky, v navaloch...a ked som uz len lezala, tak tiez, nic nic nic a potom vlna...

ja by som na pohotovost na Tvojom mieste aj sla...

olifcek
8. jan 2010

tak sladke snicky..

ja si musim dat teplu, az horucu sprchu, lebo citim, ako sa nalievam a pravy prsnik kusok i boli, paq ale odsajem a vsetko bude Okaaaaa....x;o)

blumka
8. jan 2010

a zuci tu nie je...zeby sla?...olif, pravdu mas...radsej ist ked si nie sme iste, tehotenstvo nie je sranda a uz vobec nie takto ku koncu

blumka
8. jan 2010

olifcek, to je parada ze mas tolko mliecka

olifcek
8. jan 2010

blumik x;o) jo, len nech to takto ostane x;o) uz mi vyjde, ze z jedneho dam i 100ml niekedy x;o)

matka331
8. jan 2010

baby idem si ja lahnuut takk paaaa bruuu noooc

blumka
8. jan 2010

ostane, neboooooooj....len musis pravidelne kojit, vela pit a zdravo papat 😉

blumka
8. jan 2010

pa matka 😉

olifcek
8. jan 2010

loginka nevieme ako, co?

a co hrusticka a jej trojky?

blumka
8. jan 2010

olif, nie nahodou marhulka? 😉

olifcek
8. jan 2010

boze to ovocie...jo, marhulka 😵

maminnka
8. jan 2010

hehehehe, to sa lahko zmyli taky nick...

maminnka
8. jan 2010

na loginku som aj ja vcera myslela, aj som sa na nu pytala, ale nikto sa neozval, ze by o nej mal nejake info...

blumka
8. jan 2010

na FB ma fotky, dievcatkam sa dari ale chlapcek je na tom horsie...kukni fotos http://www.facebook.com/photo.php?pid=109505&id...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre