Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
9. jan 2010

ahojte,
zuci drzim palce, nech je to o.k. uz by si to chcela mat za sebou, ci este radsej par tyzdnov na pripravu si prajes? 🙂

kocky...my dnes mame hrozny den...uz som sa z toho spamatala, alr aj tak mi je smutno...vykradli nas 😔 teda pivnicu- bycikle, snowboadry s viazaniami, boty na snowboard.... skoda za 45 000 sk, a pravdepodobne manzel v decembri zabudol zaplatit poistku 😢
teraz je na policii, no mame to tuu vesele 😒

zoska
9. jan 2010

boze, bicykle tam malo byt... 😅

garonka
9. jan 2010

dobre ranko 😵

ako ste hajali? u nas zas bolo rušno, tentoraz havo dostal epilepticky zachvat 😕 tak s nim v pondelok letíme k dokimu na vyšetrenia som ani nepomyslela, že aj psy dostanu take zachvaty

zuci držkam prstíky 😉 😉 😉

blumka
9. jan 2010

uff, zosi...hrozne... 😔
zuci, drzkaj sa a priebezne nam tu hod spravu, ze co a ako 😉

garonka
9. jan 2010

zosi no to je sila, a byvate v panelaku? to aj ostatnym vykradli veci?

zoska
9. jan 2010

gaoin, hej v panelaku, vyzera to tak ze len nam vykradli...asi isli na istotu

martinaj
9. jan 2010

zosi to je otras, urcite isli na istotu 😠
zuci drz sa 🙂 a este mas ten vytok?

garonka
9. jan 2010

zosi, mňa by šľahlo od zlosti 😒 my tu v panelaku našťastie pivnice nemame ale stále sa tu motaju čudne individua 🙄 a hlavna vec že mame nacapene na dverach že po 22 hodine treba zamykať dvere a malokto to dodržiava

martinaj
9. jan 2010

u nas sa tiez kradne, dokonca aj take veci ako zavaraniny... 😖 preto mame v pivnici len krabice a totalne haraburdy....

zoska
9. jan 2010

no my mame vonkajsie dvere do panelaku a potom este jedny ku vytahu...a tie ku vytahu boli v utorok vylomene...este sme sa s domovnikom rozpravali ze to kto mohol urobit, v stredu boli opravene a stvrtok ich zasa mikto vyvalil...asi to urobili na 2 razy lebo tolko veci asi naraz nevyniesli...
Vldko bol v Dnsku, ja som nemala ist preco do pivnice, a on chcel ist dnes snowboardovat a rano som ho nasla sediet v oteplovakoch na gauci ☹
ani mi to nechcel povedat...
ja som sa nastvala, zacalao mi tvrdnut brusko, tak som sa ukludnoval, no a potom mi to prislo luto...vsetko to boli nove veci, kupene min. rok pouzivane par krat ☹

ale snad sa ta poistka vyriesi a nieco sa nam vrati, hlavne ze sa nikomu nic nestalo... viete si predstavit, ze by som sla po nieco tam a nasla tam zlodejov...

zucana
9. jan 2010

Este mam po troche.a este bych nechcela jedine zeby bolo vsetko oki .zosi to ma mrzi.

zoska
9. jan 2010

dik zuci.
momentalne su dolezitejsie nase bruska 😉 verim ze vsetko u teba je o.k.

manzel volal a povedal, ze sa nemam stresovat, ze on sa bude aj za mna 😅

suzon78
9. jan 2010

Ahojte 🙂

zuci držkaj sa, nech ťa čím skôr pustia a nech je všetko OKI.

zoska
9. jan 2010

no baby tak muz zabudol v oktobri zaplatit poistku, v novembri tym padom zanikla.... nedostaneme ani fuka
teraz som nastvana uz aj nanho, lebo ma bordek v papieroch...le nejdem sa rozculovat...kym sa vrati z policie musim vychladnut
uzasny den toto

suzon78
9. jan 2010

júúj zosi to ma mrzí, mňa by to tiež teda poriadne vytočilo, ale nepomôžeš si už ☹ a hnev ti teraz len škodí, hlavne, že sa nič horšie nestalo...švagrinej zase pred necelým mesiacom vykradli byť, našťastie nebola doma, tiež to bol asi niekto, lto išiel na isto...

zuzulik
9. jan 2010

dobre ranko 😉
jeeeeeeeeeeeje co sa to tu deje 😲 zuci v nemocnici, zoska vykradnuta, my sme zaviaty 😉 cez noc napadlo cca 20 cm snezi a sale snezi a snezi ....
panecku, len nech take pocasie nie je ,ked budem rodit, lebo to sa asi do nemocky nedotrepeme a porodime v aute 😕

blumka
9. jan 2010

zuzulik, posli aspon 10cm ku nam...tu prsi ☹

zuzulik
9. jan 2010

ja viem blumka, ze tam prsi ...vcrea som hovorila s nasimi (som kosicanka 😉 )
vsak dojdite k nam 😵 😵

matesl
9. jan 2010

dobre rano babulky,

juj to su spravy...

zuci...a uz vedia ci to bola plodovka?

zoska, najhorsia je asi ta bezmocnost, zeteraz uz nic nevyriesis 😖 a nebud na muza zla, myslim, zr si sam trieska hlavu, ze tu poistku nezaplatil...aj ked mne sa zda, ze poistna zmluva zanika az pisomnou ziadostou o zrusenie...ale nie som si ista

blumka
9. jan 2010

zosi, to mi je luto...ale naozaj ako matesl hovori, tvoj muz uz je dost potrestany, tak nebude na neho velmi nahnevana...aj ked lahko sa hovori...
zuzulik, hned by som sla, keby som mohla 😉

lenica81
9. jan 2010

tak teda dobre ranko... to sa mi tu deju veci...

zuci, drz sa... hadam nebudes mat dnes okolo seba vela porodov, kedze uz si si jeden v noci uzila... 😉 daj vediet, ze co a ako...

zosi, prevelika skoda... ☹ mne sa toto stalo tak pred 3 rokmi... tiez isli na istotu, ktora bola moje nove lyze a moje a svagrove lyziarky... pritom tam boli aj dve nove bezkarske sady... tie ale nevzali... si pamatam, ze bol pondelok rano a teraz uz svokra volala mojmu muzovi, co sa stalo... som sa rozrevala jak decko... ale nastastie poistku mali a dokonca mi doplatili este aj zvysok, co nemuseli, aby som si mohla zohnat nove lyze...
ale aj ked tvoj mangel za to moze, tak urcite ma aj on riadne hlavu v smutku... tak klud... babo je dolezitejsie... 😔

s tym uzamkynanim dvier mi to nemusis hovorit... kvoli jednemu chalanovi, ktory to u nas na chodbe ignoruje, budem musiet kocik drzat na balkone... nepotrebujem, aby mi ho niekto cmajzol... a kocikarni velmi neverim... no co uz...

maculik
9. jan 2010

Ahojte 🙂
Tu od rana velmi snezi, uplne taka atmosfera ako na horach, teda toto som tu este nezazila. Manzel uz bol rano s malou s kocikom v obchode, teraz isiel autom kupit jej kombinezu do snehu, lebo tu, co som jej v stredu objednala a este si aj priplatila, aby prisla vcera, tak stale nedosla a ked som tam dnes volala, tak ze dojde v utorok al.stredu. No kaslem na nich, zrusila som to.
Takze poobede pojdu von vyblaznit sa do snehu, ja budem lezat.
Vecer sme pozerali 3,5h film Vojna a mier s Audrey Hepburn, uzasny film, odporucam. Len ja som sa velmi nevedela sustredit, lebo asi po hod.mi zacali kontrakcie, ale dost silne, normalne som musela chodit a dychat, nastastie neboli pravidelne. Do toho sa maly tak vrtel po celom bruchu, to som este nezazila ani s nim, ani predtym s malou. Obidvaja sa vzdy tak kludne prevalovali, skoro vobec, no a vcera tam mal rodeo. Ale dnes je uz lepsie, aj ked brucho stale tvrde.

A vy co mate nove? Idem vas docitat, aj ked asi len zbezne, lebo ste sa od vcera cinili 😀

blumka
9. jan 2010

maculik...to boli asi poslickovia, nie? mozno ta to uz coskoro caka 😉

maculik
9. jan 2010

uf, som prave precitala, co zuci pisala, ze babo sa narodilo o pol druhej, az mnou myklo, ze to ona porodila
😅 Ale hned som docitala spatne a uz som v obraze
🙂

inak, matesl, ja sem-tam pouzivam Fixies a nam vyhovuju a su aj cenovo na tom ok. Ale zacala som ich pouzivat az asi od velk.3, tak neviem, ake su tie malicke.

lenica81
9. jan 2010

macu, ty aspon vies, ze co a ako... a co mi prvorodicky... budeme z toho riadne vedla... 😖 teda ja isto... 😅

maculik
9. jan 2010

zoska, to je mi luto, co sa stalo.
Ale s tou poistkou je to divne, to kvoli jednemu nezapl.poistnemu hned poistka zanika? Ved a upomienka nedosla? Skuste to radsej este overit.
Inak, toto sa stalo min.mesiac aj kamaratovi v BA. Vykradli mu pivnicu (len jemu, takze asi tiez na istotu) a ukradli 2 snowbordy, z toho jeden este nepouzity, plus este nejake veci, skoda za takmer 50tis. Ked tak pocuvam, tak to uz fakt asi treba mat vsetko v byte alebo co, to je hrozna situacia... ☹

blumka
9. jan 2010

leni, ja myslim ze aj my druhorodicky budeme z toho mimo 😀 ...

maculik
9. jan 2010

blumka, neviem, mozno hej. Pri Adelke som nikdy nic take nemala, absolutne ziadne tvrdnutie, stahy alebo co, proste len raz odisla voda a bolo. Prve bolesti az potom prisli. No asi to boli ti poslickovia, a ak hej, tak som rada, ze pri prvom som to nemala, to by som asi chaosila 😀

inak, vcera asi zabralo, ze som malej dala pit ten slivkovy vyvar a taku stravu trosku na to kakanie, lebo dnes rano sa pekne bez placu vykakala a konecne makke! Ja viem, ze blba tema, ale ked ja sa z toho tak tesim, ze konecne kakanie bez revu 😀

garonka
9. jan 2010

baby dufam, že ta tema ako porodíme snaď nezanikne aby sme si radili s babenkami čo a ako, mne sa už snívalo, že v pôrodke mi sestrička šplechla do tvare načo som porodila, keď neviem svoje dieťa ani nakrmiť a prebaliť 🙄 booooooože a to trocha praxe mam synovca som opatrovala od narodenia jeho mater mala popôrodnu depresiu, strašne 🤐

blumka
9. jan 2010

maculi, aj take temy treba prebrat 😉 uplne ta chapem...nie je nic horsie ako ked sa dietatko trapi...
My sme dnes bez plienky..prvykrat v zivote...dala som jej gatky, uz sa stihla do nich raz pocikat, tak ma druhe..tak cakam kedy sa pocika znova alebo ci sa bude pytat 😅 Ale hned ako sa pocikala tak jej to zacalo vacit, uz to je dobry znak, ze nebude behat pocikana a mozno jej docvakne...

ja som tiez predtym nemala ziadne tvrdnutie alebo poslickov alebo co...ale to je asi tym, ze vtedy sme sa starali v podstate len same o seba a teraz sa aj ponatahujeme s tymi nasimi detickami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre