Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
10. júl 2009

To je ten lepší prípad s tvojim mangelom, ja som mu minule kúpila kamasutru a po 5 min.som sa vrátila z vecka a on na gauči chrnel a kamasutra na ňom/neskutočne zaujímavé čítanie to muselo byť 😀 /. Keby som ho chcela naštvať aj foto si dám do albumu aby ste sa aj vy 😀 ale nebudem mu ubližovať. 😅

zucana
10. júl 2009

moj akoby to citil a zobudil sa 😀
zajtra som sama...ide na more aj s kamosmi a bratom...tak pojdem po obchodoch trosku a mozno donesu nejaku rybu 😎
granado daj foto vsak nemas skoro ziadnu daj toho muzika 😉

granado
10. júl 2009

ale to mu nespravím, až keď mo ozaj na... 😀 Neaké možno neskor, nechce sa mi neako to upravovať a tak. Ale aspoň sono keď bude tak určite dám, ja sprostá minule som si nepýtala. A rybu by som možno aj ja zvládla. 😀

zucana
10. júl 2009

tak dojdi 😉 uz pojdeme hajkat dopozerame film tak dobru nocku 🙂

granado
10. júl 2009

brúúúúúúúú 😔 , ja sa idem potápať do vane 😀

zucana
10. júl 2009

tak nechod moc do hlbky 😀

granado
10. júl 2009

😀 😀 😀 😀

blumka
11. júl 2009

haloooo....kde steeeeeeeeeeeeeee...mne je dnes uzasne na grc..esteze je vikend a vsetci su doma a zabavaju drobca

oriesok1.
11. júl 2009

ahojte, prave som si citala o vasich obavach ohladom ultrazvuku, ci nie je neskoro ist prvykrat v 10tt,..mna moj prvy caka az v 18tt, tak isto ako prve vysetrenia, nehovorim o gynekologickom, to sa tu, v Irsku, nerobi tehotnej zene asi nikdy..:( ako vam zavidim, ze uz mate svoje prve sono atd. za sebou.. Ja som sa to rozhodla riesit tak, ze koncom leta letim domov, ved to nie je normalne, taka neistota.. ☹

blumka
11. júl 2009

oriesok to faaaaaakt? no to by som teda nevydrzala cakat tak dlho... 😖 ved do toho 18tt sa u nas robia kedajke specialne vysetreia na zistenie vyvojovych vad a tak...napr. uz len v tom 12 tt sa robi NT, ak ma dietatko zle vysledky, castokrat sa stava ze mamicka si ho necha radsej vziat ak by malo mat vaznu chorobu...a neviem si predstavit zistit to v 18tt ked uz citim pohyby babatka... 😔

oriesok1.
11. júl 2009

ja viem ☹ zistovala som, ake vsetky mozne vysetrenia sa robia u nas, na Slovensku a akurat som si poplakala.. Ved ja ani neviem, ci mam v brusku jeden oriesok alebo dva alebo..? Prvykrat som tu u lekarky bola v 5 tyzdni a nic, ziadne vysetrenia.. akurat skonstatovala, ze som teda v 5. tyzdni a ze ma zaradia do databazy tehotnych a o par dni mi pride termin prveho usg. No a ten mi prisiel na 23.9. .. vtedy mi maju urobit aj prve vysetrenia z krvi, bohvie ake.. Tento tyzden som sa musela k doktorovi vratit, nanestastie mi potvrdil moju obavu, mam zapal mocovych ciest a aj svoje prve antibiotika... Boze, tak som sa chcela tymto svinstvam pocas tehotenstva vyhnut... ☹ ☹

blumka
11. júl 2009

oriesok, to je fakt na figu...viem, ze sa dievcata z irska stazuju na takyto pristup...no najlepsie urobis ked prides naozaj domov

oriesok1.
11. júl 2009

Musim, to je jedine, co mi ostava. Mne to teda nie je jedno, ci je vsetko v poriadku alebo nie

zucana
11. júl 2009

oriesok to ma mrzi...a mozu sa tie natibiotika v tehotenstve? sup rychlo na slovensko !

oriesok1.
11. júl 2009

vraj su "uplne bezpecne".. najprv som ten zapal skusala potlacit brusnickami v kazdej moznej podobe - dzusy, tabletky, ale v moci mi nasli bakteriu e-coli, tak teda radsej i ked nedobrovolne beriem tie lieky.. uz som sa malinkemu za to ospravedlnila 😒 toto som nechcela. Ale strasne vam dakujem za podporu!

kukona1
11. júl 2009

ahojte,tak som si s vami velmi nepopísala,..tak moje tehotenstvo včera skončilo ...spontánne.. 😢

blumka
11. júl 2009

kukona ☹ ☹ ..dalsia smutna sprava...uz doooost ☹

mimi
11. júl 2009

kukona, boze to mi je luto ☹
ja som sa akurat vratila z nemocnice, bola som na vysetreni. Lekar mi sono a vravi mi, je mi to luto, ale asi sa to ukonci. Pre istotu mi zobral krv, kolko mam HCG v krvi, pripravil ma, ze nech cely den nejem, nepijem, ze by ma este dnes vycistili. Prisli vysledky z labaku a to babo este zijeeee 🙂 🙂 Ale sme sa dohodli, ze v pondelok sa mam rano ukazat a ked sa nezvysi HCG v krvi, tak to ukoncia. Som aspon trosku stastna, ze je tam malicka nadej!! 🙂

mimi
11. júl 2009

pisem ako tatar, doktor mi spravil sono 😅

oriesok1.
11. júl 2009

kukona, mimi...myslim na vas, drzkajte sa, obe dve!!!!!!! ☹ ☹

ivush
11. júl 2009

Jeej mimi, tak to je skvelá správa, že tvoje druhé bábo bojuje 🙂 držím palčeky !

Inak kdesi som čítala, že veľkosŤ dieťatka na počiatočných UZV nemá žiadny súvis s veľkosťou mimina neskôr...neviem, možno ozaj nie, len u mňa uŽ tuŠím v tom 12tt na UZV vychádzalo, že drobec je 1-2tt popredu...no a v podstate sa narodil ako väčšie priemerné bábo...
Tak možno, že tie bábätká, ktoré teraz týždeň-dva meškajú buď len budú menšie, alebo to proste neskôr dobehnú 🙂

Mne je inak vkuse taaak desne ťažko na žalúdku, neviem či to HCG tak prudko u mňa stúpa alebo čím to je .... 😖 pri prvom tehotenstve som nič takého nepociťovala...no skúsim sa dostať tento týždeň na kliniku nech mi spravia tiež UZV... 😅

cukruska1920
11. júl 2009

Ahojte..ako vikendujete...mi sme teraz prisli..sme boli pozriet starku a teraz sa chystam oddychovat...dnes som papala slivkove gulky a plnenu papriku..mnammm...a po obede som si dala melonik... ma popichovalo v podbrusku..zase sa krpcek roztahuje 😀 a co vy?

zoska
11. júl 2009

caute baby,
celkom pekna sobota nakoniec u nas vysla...sprvila som si s maminou damsku jazdu ...najprv po obchodoch potom po prirode 😉
ja sa zacinam normalne bat....mozno skocim na sono este raz tento tyzden, aby som bola na dovolenke kludná...

kukona-mrzi ma to, drzkaj sa
mimi- drzim palce

cukruska1920
11. júl 2009

zosi...kam idete? ja sa aj celkom tesim ze na tyzden vypnem od konika..aspon nebudem mat v hlave vseliake zle myslienky

mimi
11. júl 2009

dakujem babenky! Asi to bude maly bojovnicek, uvidime v pondelok i ked strasne dufam, ze to dobre dopadne 🙂

oriesok, v akej krajine byvas? To si neviem predstavit neist na kontrolu v prvom trimestri. Ved ja mam uz najmenej 3 sona za sebou. Drzim Ti palce, aby to vsetko dobre dopadlo!!! 🙂

cukruska1920
11. júl 2009

jeej ahoj mimi..som ta dlho nevidela....no ako?

zoska
11. júl 2009

cukru- buducu nedelu odchadzame na tyzden do Chorvatska, bud pojdeme s kamosom do ich firemneho penzionu alebo vezmeme sami auto a daco si najdeme...privaty su tam na kazdom rohu...
vzdy sme zatial boli cez cestovku v hoteli, takze tento rok mensie dobrodruzstvo 🙂

cukruska1920
11. júl 2009

juuu..do chorvatska a kam? mi sme boli dva roky po sebe,,,raz v Baske Vode a potom vo vodiciach ale mi sme boli s cestovkou

zoska
11. júl 2009

Ja by som najradsej do Poreči, strasne sa mi tam páci, pred dvome rokmi cestou domov z Puly sme sa tam zastavili...kedysi som tam uz bola s rodicmi a podla mna je to krasne mesto 🙂
Ak pojdeme s tym kamosom tak pojdeme do Crikvenice a ak nie tak bud ta Poreč, možno Rovinj alebo Vodice...proste nieco okolo Istrie, aby nebola dlha cesta

cukruska1920
11. júl 2009

juj tak to vam bude hej..ale moc si brusko nevystavuj slnku...si daj uterak na brusko...ja to tak tiez budem robit ked pojdeme teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre