Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
9. jan 2010

no nedaj sa ničím odradiť 🙂 , ak zdravie dovolí, rodičia by nemali svoje dieťatko ukrátiť o súrodenca 😉

blumka
9. jan 2010

suzon, nasa Tete sa asi tesi...ona je take typicke dievcatko, rada sa hra s babikami..stale ich len prikryva, kocikuje, dava im pit mliecko, dnes do jednej napchala chlieb 😀, kazdy den mi jaci do brucha a potom si polozi tu svoju mini pidi rucku na brucho a caka kym ju Juli kopne 😀

ja do 35 chcem tiez este jedno 😉 a potom uvidime co dalej

andrea2603
9. jan 2010

náš plán bol 2 detičky, takže sme fakt dobrí, že plán sme už splnili nad 100% 😀

blumka
9. jan 2010

andrejka takze toto tretie je neplanovane? ci ste sa nakoniec plany prehodnotili?

suzon78
9. jan 2010

mama bola jedináčik vravela, že jej bolo veľmi smutno. Ja má sestru sme dve. Ja určite dve tiež chcem a keby sa pošťastilo aj tretie, tak by som sa tiež potešila. Inak máte krááásne detičky, blumi, tvoja Tete je taká zmes teba a tvojho mužíka a Adi tvoje obe sú asi celá ty, že?

andrea2603
9. jan 2010

neplánované, ale som si povedala, že keď to tam "hore" niekto tak zariadil, takto 1 mimo plánu zvládnem 😉

suzon78
9. jan 2010

adi, pohlavie stále neviete? Bude to teda prekvapko 😉

andrea2603
9. jan 2010

farbou pokožky určite celá ja 😅 , ale veľa majú aj z manžela, napr.malý nos, ušká a niektoré mimiky tváre - celý manžel.

suzon78
9. jan 2010

je to zázrak, tie naše detičky, strašne sa na to moje prvé teším, hlavné je aby bolo tie naše deti zdravé, nič viac si ani nemôžme priať...

blumka
9. jan 2010

suzon, kazdy vravi ze je cela po ockovi..tak dakujem, ze si v nej nasla aj nieco zo mna 😀

andrea2603
9. jan 2010

no vyzerá to na prekvapko, gyn. som hovorila, či bude ešte jeden ultr. a on že už keď som doteraz vydržala, tak nech si to nechám až na pôrod 😒 . Ale celkom sa mi to páči, že neviem, fakt také prekvapko 😵

lenica81
9. jan 2010

som chcela napisat ze po slepaku... som blba... 😠 a potom ze som este nerodila... 😀

andrea2603
9. jan 2010

suzon, to ti verím, že sa tešíš 🙂

suzon78
9. jan 2010

blumi podľafoto sa mi zdá, inak moja neterka bola do 3 rokov celá švagor a teraz ako zase podrástla sa viac podobá na švagrinú, sranda. Ja napríklad som celá otec, ale veľa ľudí mi hovorí, že mám mimiku maminu 😉

andrea2603
9. jan 2010

idem si ja už ľahnúť, dobrú noc 🙂

suzon78
9. jan 2010

dobrú nôcku adi 🙂

lenica81
9. jan 2010

ja chcem urcite 2 deti... a zatial sme dohodnuti s mangelom, ze ak vsetko bude ok, tak koncom roka sa pustame do dalsieho... 😀 no... uvidime... ale dve by uz mali stacit... 😅 jedna kamoska ma 2jicky a jedna je cela kamoska a jeden cely otec... ja sa tiez tesim, ze po kom bude... ale hlavne ake bude - povahovo... taka zmiesanina po nas... to bude zaujimave... 😀

suzon78
9. jan 2010

Idem aj ja, bruško mi akosi nechce mäknúť, idem skúsiť posteľ, možno sa mi uľaví, gauč mi je už akýsi tvrdí...tak dobrú nôcku guľky papa zajtra 😉

lenica81
9. jan 2010

dobru noc vsetkym... ja este kukam telku a mozno este nakuknem... 😎

martulanr
9. jan 2010

uz ste isli asi spinkat ja som 3hodiny zehlila po sediacky makacka väčšia ako na stojáka 😀 ale citim sa fajn aspom budem mat pokoj
ja chcem uz len toto babo a staci mi 😀 😀 😀 lebo nas maly je za 3 😀

martulanr
9. jan 2010

ewe na tych fotkach je super len výhlad ☹ to bola izba alebo z chodby urobena izba strasneee
idem si lahnut zacina mi byt zleee dobru noc

matka331
9. jan 2010

ahojtee.....zuci som rada ze je vsetko ok....
olif aj mojej sestry malickyy mal puh hned po naodeniii neboj bude dobreee

hajdylca
9. jan 2010

ahojte, tak hlasim sa ze som este 2v1, vsak este jednu skusku treba 😀 ale az 20. tak snad drobec pocka 😵
jani drzim palce s diplomovkou, Vy ju nemate do 15. odovzdanu mat?

zoska mrzi ma co sa Vam stalo, no hlavne ze ste zdravi ...

inak zusika tu fakt tiez dlho nebola, a ona mala termin tiez tak zaciatok febuara, neviem, ci nie aj skor ako ja 😕 😕

olif drzim palceky, neboj bude to v poriadku 🙂

zuci super, ze si domka, a spravne Ti andrejka napisala, ze aspon si si to bola obzriet...

ewe a kde planujes teraz rodit ?
inak my sme sa v skole ucili, ze ciganky sice odidu hned po porode z nemocky, ale ony tam tie babenka nechaju, lebo vedia, ze je o ne dobre postarane, a utekaju domov za ostatnymi, a potom sa vratia pre tie svoje... tak myslim, ze asi ako ciganka by si teda z tej nemocky nezdrhla, ze nie? 🙂

supi
9. jan 2010

Ahojte,
tak dnes zase budem celu noc hore, nomozem sa ulozit a same haluze mi behaju po mysli 😒
Stale neviem ci zazmluvnit Dr. alebo sa na to vykaslat, a ked zazmluvnit tak ci svojho..

Poradnu mam az v stredu u svojho, a to som mala chodit uz doporodky... ani posledny ultrazvuk nemam aby som vedela ako je mala otocene a aka je velka, kopec testov co mi neurobil Dr. no som na prasky...
Uz ma fakt s prepacenim sere to nase zdravotnictvo 😠
No ale nebudem sem vnasat svoje depky 😔

Olif drz sa myslim na Vas, bude to ok, pruh je vraj u malych deti bezny... treba mysliet pozitivne, mne to sice teraz vobec nejde ale ty si silna osobka a mala tiez 🙂

blumka
10. jan 2010

dobre ranko... 😉
ewe zdrdhame? 😀 😀 😀 😀 ale bez babatka nieeee...len je otazne, ze preco v inych krajinach zena po normalnom porode moze ist uz na druhy den aj s babatkom domov a tu nie 😉

jeeej, supi, ake krasne meno ste vybrali pre vasu malicku 😵

martinaj
10. jan 2010

bre ranko 🙂
mne ani moc nevadia tie 4 dni v nemocke, pokial to teda nieje dlhsie.... to potom zdrham radsej s vami.... 😀
ja som na nadstandarte nebola, bol beznadejne plny, ale na izbe som bola so super babami a posledne 2 noci uplne sama 😀

lenica81
10. jan 2010

dobre ranko vsetkym... 🙂 ja som celu noc matozila... chodila som na wc a pit... strasne som bola smadna, aj ked som dala vcera okolo 2 litrov vody... a strasne dychavicna som bola vecer... 😖 ale hadam to uz preslo... dnes sa citim fajn...
videla som vcera nejaky doku, kde mala mamina problem so srdcom - mala umelu chlopnu a slabe srdce kvoli infekcii, co prekonala... malinka sa musela narodit v 29. tyzdni... lebo srdce nestihalo... ale chvalabohu to prezili... 😔 ked take nieco vidim, hovorim si, ze kam sa ja hrabem s relativne pohodovym tehu...

ako vravite, take izby su za trest... ale sak tie 4 dni to hadam vydrzime... teda, ak nedostanem taku extra aku mala ewe... 😀

blumka
10. jan 2010

leni, ja taketo dokumenty radsej prepinam...mne uz vadila aj obycajna Ruzova zahrada, ked tam bol nejaky gynekologicky problem

martinaj
10. jan 2010

no ta izba bola fakt otras...... ani nocny stolik, nic 😠

raa2
10. jan 2010

caute baby,
leni to nekukaj, ja dokonca nepocuvam nikoho kto mi chcel hovorit ze aka tragedia sa kde udiala a kto kedy prisiel o babatko..som to vzdy stopla na zaciatku. Tiez matozim kazdu noc, pit mi treba, rano neviem spat, ruky mi trpnu skoro uz pernamentne, no hroza...
Inak ostatne bolo dobre, az na to nespatie od 8 mesiaca a tie ruky...

Co sa tyka nemocnic na SR, hroza, mne lezal v juli priatel v ruzinove a ked som dosla na tu izbu az som plakala, nohy mu trcali z postele, sirka bola cca 45 centimetrov,no des a to ho tam tyzden pred operaciou uz drzali...a tie kachlicky a vsetko, no uplne zle...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre