Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
10. jan 2010

aj ja mam oddnes 38 😅

martulanr
10. jan 2010

zuci vitaj v klubeee 😀 😀

maculik
10. jan 2010

marti, a ide prvykrat?

no ja by som urcite na ples nesla ani mesiac po porode, to som bola rada, ze som mohla byt doma, nemusela sa malovat a fintit, len oddychovat a regenerovat sa 🙂
A ktovie, ci nemala pod tym nejaky stahovaci korzet alebo gatky az po prsia, aby jej brucho neviselo 😅

martulanr
10. jan 2010

blumka maleho som rodila 39tt

zucana
10. jan 2010

marti no mam taky divny ze ty to uz mas za par 😀 😝

blumka
10. jan 2010

zuci, aj ty? no baby...ktora bude prvaaaa? 😀

hajdylca
10. jan 2010

i ja som si kusok "zbalila" veci, teda nahadzala na kopu.. len mne okrem tych papuc chyba toho viac (napr. : príbor, miska na polievku a pod..)
este musim pre krpca take ze rukavicky a pod. nachystat, ale to staci doniest az na druhy den po porode, tusim, ze?

prave som si bola pokecat s zachodikom, a muz sa uz nahneval, ze preco si nekupim nejake lieky na tu zahu, ale nie som presvedcena o tom, ze by zabrali, a moc som nechcela do seba nejake lieky davat, vsak ani predpisane lieky na astmu neberiem...

asi idem pribalit i ten pribor, bo ma nejako brusko zospodu divne taha ☹

zucana
10. jan 2010

nac pribor?

martulanr
10. jan 2010

zuci aj ja 😀 😀
😀

blumka
10. jan 2010

zuci, tu si musis zobrat svoj pribor z domu aj salku, niekde aj misku..inak budes papat rukami 😀

hajdylca
10. jan 2010

zuci mam Ti poslat zoznam co potrebujem na kramare? 😉 v nom to mam napisane, i WC papier...

hajdylca
10. jan 2010

blumik veru, ze pravdu mas, i misku potrebujem 🙂

blumka
10. jan 2010

no ja som musela tiez mat aj svoj toaletak, na wckach neboli...takze by to bol pruser, kebyze nemam svoj 😅

blumka
10. jan 2010

hajdy, tak v KE su lepsi, tu misku netreba.... 😀 😀 😀 😀

martulanr
10. jan 2010

uz nevladzem sediet idem spat hadam zaspim
dobru noc zajtra vam napisem story 😀 😀 a ze druhorodene deti sa rodia rychlejsie tak to som teda zvedava ci ho za hodinu porodim 😀 😀

blumka
10. jan 2010

martula, tak sa nam tu musis kazdy den hlasit...aby sme vedeli ci uz alebo este nie 😉

zucana
10. jan 2010

ty brdo...a ja sa stazujem....tu davaju krasne tacky a vyberate si jedlo....
no baby vsade je nieco narit...sorry za vyraz 😒

hajdylca
10. jan 2010

martul prajem aby sa malemu zapacilo v skolke, a neplakal moc 🙂 dobru nocku...

blumik, ale mne sa najviac paci veta v tom zozname: mozete si prinies mobilny telefon alebo telefonnu kartu 😀

blumka
10. jan 2010

zuci aj ty sa hlasis od dneska povinne kazdy den...jasne? 😉
zuci mne v usa dali este aj menu na dalsi den aby som si sama vybrala co chcem jest, ale nie som narocna, takze mne nevadi ze si musim brat pribor z domu a take veci...len chcem mat v nemocke pokoj a normalny pristup 😉

blumka
10. jan 2010

hajdy, pekne od nich , ze ti dovolili 😀 😀 😀 😀

zucana
10. jan 2010

no ja tiez nie som narocna ale rada by som bola sama na izbe s malou....a s muzom...
a nie taky pristup aky som mala vcera...
a blumi ja som uplne zavreta tak neviem za ako rychlo sa dokazem otvorit... 😅

martulanr
10. jan 2010

blumka jasne aspom raz za den dam vediet kedze internet v nemocke urcite mat nebudem 😀

hajdylca
10. jan 2010

blumik ja som rada, ze si mam priniest vlastne, to s tym nemam najmensi problem, len napr. ked som isla do inej nemocnici (antolska) tak tam taketo veci vobec nebolo treba, tak som len prekvapena 😕 co vsetko... a hlavne co sa smie, ze vsetko co Ti sprijemny prvu dobu porodnu 🙂 ale najlepsi bol zoznam, co tu zusika davala, ze nieco na citanie pre otecka- ak by chcela mat rodicka pokoj 😀

blumka
10. jan 2010

hajdy, ved to..to problem nie je zobrat si z domu, ked o tom vies...ja tiez ked som sla teraz do nemocky, tak mi ani nenapadol pribor..tak som prvy den mala pozicany od sestriciek a potom mi muz doniesol.
inak, baby, ja som dnes rozpravala s mojou ocnou a ta mi odporuca cisarsky...takze..asi sa mi to vyjasnuje

matesl
10. jan 2010

juj martula, ja nemam zatial strie, ale asi tie vnutorne vrstvy sa mi "trhaju"

maminnka
10. jan 2010

na Antolskej si pribor netreba brat, pozicaju ten ich, akurat ze je na podpis, podpises, ze si dostala a ked odchadzas, musis proti podpisu vratit... ale ani sa nedivim, ved pribor zasda nie je lacna vec a asi im to tam ludia proste nevracali. ANi ziadnu misku si netreba brat. Za to vsetko ostatne, co ste pisali, ano.

pomooooc, manzel si urobil pukance, teraz z toho smrdi cely byt, bleeeeeeeee.... tusim musim utekat :(

zucana
10. jan 2010

hajdy ja som si najprv myslela ze si to beres kvoli hygiene 😀
blumi a za ako rychlo sa teda dokazem otvorit ked som stale zavreta uplne ???

zucana
10. jan 2010

a preco cisarak kvoli sietnici?mas islne dioptrie?
mne ocny povedal aj po laserovke ze mozem klasicky...ale mala som trojky...

hajdylca
10. jan 2010

zuci zas az taka fajnovka ja nie som 🙂 ja by som to tam tych par dni aj prstami zjedla, aj ked zase je pravda, ze som fajnova co jedla tyka, tak myslim, ze tu nemocnicnu stravu asi moc jest nebudem, no drahy bude musiet asi varit, alebo mami, alebo svokrusa 🙂

mami ja idem na kramare rodit, tak neviem, co na antolsku treba co nie, ale celkovo som pocula, ze to co je na antolskej standart, na kramaroch si priplacas ako nadstandart... ale vraj na kramaroch na nadstandarte sa da aj zjedla vybrat no som zvedava...

mami mne inak niekedy pukance zabrali proti paleniu zahy.. ale ak Tebe smrdia tak fakt utekaj, lebo ja rano potototo z toho, ze otvorila chladnicku 😖

blumka
10. jan 2010

zuci, dioptrie mam len 1,5 ale ze mam nejake zmeny na sietnici, tak ze preto...neviem co to znamena ale v sprave to mam tak napisane a ze aj doporucuje cisarsky
a to otvaranie...proste sa raz zacnes a uz sa neprestanes 😀 Pri Terezke som bola tiez zavreta az do 41 tt a potom to zrazu jeden den prislo, voda zacala odtekat a pomaly som sa otvarala..niekto sa otvori na tych 10 prstov za par hodin, niekto (ako napr. ja) za dva dni 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre