Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
11. jan 2010

juj ywonnee... tak to mas co robit... 😀

zucana
11. jan 2010

maminka da sa to otvarat...tan cuplik potlacis dopredu tym sa ti vsetka para z hrnca dostane von a mozes to otvorit...potom opat zavriet a mas to 😉 a naco stale ochucovat?ved ochuti nakonci keby 😀

maminnka
11. jan 2010

Zuci, ved pre mna je to jasne, logicke... ale moj muz ochucuje pocas celeho procesu varenia 😖 nuz, bud bude varit hodiny, alebo sa nauci dochucovat ako sa patri 🙂

deda
11. jan 2010

Tinuska123, že gratulujem loginke k detičkam, hlave nech su zdrave....

zucana
11. jan 2010

nech sa loginka drzi aj s malickymi a foto nemame? 😉
mami ja mam hovadzie urobene za 40 min. ochutim na zaciatku a potom na konci a otvorit to mozes hocikedy len tu aru musis vypustit co ti zaberie min.viac ako ked iba odoktyjes hrniec 😉 ze pozdravujem manzela 😀

martulanr
11. jan 2010

Loginke gratulujeme k detickam tesime sa s nou 🙂

v noci som naspala az 4 hodiny od 1 - 5 potom som uz nemohla spat rano maly vysmiaty este som ho takeho nezazila rychlo obliect a sup do skolky tam som ho prezliekla a on mi sam odfrcal do triedy za detickami ani pusu ani ahoj vôbec si ma nevsimal dufam ze to bude aj zajtra takto ja som mala vacsi stres ako on 😉

teraz neviem co od samej radosti mam robit 😀 uz som 2 hodiny spala ale moc mi to neurobilo dobre boli ma strasne hlava nechuti mi jest a neskutocne ma boli ...... asi sa otvaram viac a viac

raa2
11. jan 2010

baby v com budete babatko z nemocnice viezt? Vo vajicku alebo vanicke z kociku?

Mata hadam este vydrzis chvilku, mne sa hento stava ze ma boli hlava, som ako mechom obarena ked v noci nespim zo dve hodky a potom nad ranom este zaspim, tak som cely den mimo... 😒

martulanr
11. jan 2010

ved sa musim prebrat lebo ma slahne

zucana
11. jan 2010

no tak ja som volala jednemu znamemu gynekologovi kvoli tomu vytoku a to som nemala robit...ten mi povedal ze neni normalny ten vytok v tehu...hlavne ze vsetci vravia ze v tehu je vytok normalny...tak teraz neviem dokelu co uz od dobroty robit....

maminnka
11. jan 2010

Marti, tak parada! a tak si sa bala 🙂 som rada, ze to Radko zvladol!

martulanr
11. jan 2010

zuci ja to mam tiez mne doki povedal ze je to obyc. výtok čisty bez zapalu
v stredu idem na poradnu ale nic mi nebudu robit iba tlak zmeria sestricka 😠

martulanr
11. jan 2010

maminnka som zvedava co bude hovorit pani ucitelka zajtra 😀

zucana
11. jan 2010

a mas intimky al.normal vlozku?

zusika
autor
11. jan 2010

Ahojte tehulky....
to co teraz napisem, bude pre vas sok...tak ako bol vo stvrtok a vlastne az dodnes pre nas....

lucim sa s vami...hoci som s velkou nadejou zakladala tuto temu a som rada, ze sa tu stretli take skvele kocky ako ste vy....

Zivot so sebou zial neprinasa len to pekne, ale aj smutne - a ci chceme alebo nie, nestastie obcas pride ku kazdemu...
Na nas prisiel rad prave teraz.
Nas Dominik nam odisiel do neba - hoci sme sa na neho velmi tesili a milovali ho tak velmi ako len clovek svoje dieta milovat moze.
To, co sa nam stalo bola iba nahoda.... pripad mozno jeden z 500...bohuzial sme prave my boli ten vynimocny pripad...

Drzim vam a vasim babatkam palce, nech ste zdravi.... Vazte si kazdu jednu sekundu spolocneho zivota!!!! a budte vdacne sa kazde jedno buchnutie detskeho srdiecka....

blumka
11. jan 2010

zuci, ja nepoznam tehulu bez vytoku...a inak aj ja som dnes rano mala take nieco ako ty popisujes...som sa postavila z postele a sups, vytieklo to zo mna, vedela som ze to nie je plodovka, lebo to bol uplne iny pocit ako ked mi zacala odtekat pri Tete a som si hned na teba pomyslela 😉
marti, super..je pravda ze maminky stresuju so skolky viac ako deticky 😀 ja budem tiez urcite 😅
inak, nechcem zakriknut ale Terezka je treti den bez plienok a uz vcera sa ani raz nepocikala, bud sme to vystihli my a posadili ju na nocnik napr. ked vela pila alebo sa aj sama pytala, no a dnes uz tronila asi 5 ci 6 krat zakazdym pekne povedala mama cikat alebo kakat a slo to...a dokonca uz nemala ani plienku rano mokru ale hned ako vstala zajacala ze mami cikaaaat...a vcera po obednom spanku tak isto....tak dufam, ze to bude takto super pokracovat aj dalej 😉

martulanr
11. jan 2010

zuci take hrubsie intimky to musim cele tehu nosim

blumka
11. jan 2010

Zusika, paneboze, to snad nie, co sa stalo.... ☹ ☹
myslela som ze uz su zle spravy za nami..mam slzy v ociach...drzte sa aj s manzelom, mate v nebi anjelicka, ktory vas bude ochranovat... ☹ ☹ ☹

maculik
11. jan 2010

zuci, ten vytok je podla mna normalny, preco ta ten znamy strasi? Ja mam taky tekuty vytok uz dlho, brali mi aj vzorku na rozbor a vsetko bolo ok. Ved aj Teba vysetrili a vyslo to dobre, nie? Kedy ides k tomu svojmu lekarovi najblizsie, ze by ti este nejake vytery spravil?

zucana
11. jan 2010

preboha zusika co sa stalo?
je mi to strasne luto....neviem ako to vyjadrit

maculik
11. jan 2010

Zusika, boze, to je mi hrozne luto, ze sa vam nieco take stalo... ☹ 😢 Uplne mi vyhrkli slzy a rozbuchalo sa srdce, ked som najprv na Tvojom profile zbadala, ze uz nemas tehu tyzdne, a potom si aj precitala... ☹
Neviem, co sa stalo, ale prajem vela sil, aj kd ja sama si neviem predstavit, ako sa toto vobec da vstrebat..
😔 ☹

maminnka
11. jan 2010

Zusika,
paneboze..... moja, co sa toto deje ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to velmi velmi luto.... nejako neviem najst spravne slova, oni asi ani neexistuju. Prosim, prijmi aspon silne virtualne objatie.

martulanr
11. jan 2010

Zusika je mi to strasne luto

mmaarrttiinnaa
11. jan 2010

Zusika neviem co povedat hlavne sa drzte ☹

zusika
autor
11. jan 2010

Tazko...velmi velmi velmi tazko dievcata... nechcem to teraz rozoberat....vy sa mate na svoje babatka tesit, nie oplakavat moje...na to je nas dost...

prestala som citit pohyby...a sla som pre pokoj duse do nemocky....a srdiecko mu nebilo... lekari povedali, ze toto sa im stava ta raz max 2x do roka.... zo 600-650 porodov...
V piatok som mala vyvolany porod..aj to len silou mojej vole...mohlo to trvat aj niekolko dni... ale ja som slubila manzelovi,ze to zvladnem a neopustim ho a prosila som Boha, aby mi to aspon ulahcil a urychlil...ked uz nic ine...nastastie ma vypocul.... a ja som v poriadku
Rok 2010 zacal pre piestansku nemocnicu dost zle...den po mne prijali zenu s rovnakou diagnozou,ibaze ona bola v nejakom 25tt,nie v 36tt....

dnes uz ani nemam sil plakat,hoci ma to prepadne kazdu chvillku... v stredu nas caka este vyvrcholenie toho vsetkeho..nasho anjelika musime pochovat.... potom snad pomaly pride novy zaciatok a o pol roka skusime snazilkovat znova.... chceme mat babatko co najskor,nech mame opat svetlo v nasom zivote...Drzte nam palce

budem rada,ak sa mi pochvalite ked budu pribudat babatka....budem sa tesit aspon z tych vasich

zucana
11. jan 2010

zusika je mi to strasne luto...ani neviem co napisat ... nechapem ako sa mohlo to srdiecko zastavit... nepovedali vam?
teraz vam akurat zaprajem vela sil a budem drzat palce aby vsetko rychlo prebolelo a aby ste sa rychlo zacali pokusat o nove slniecko a rok 2011 uz zacali prave s nim .....

maminnka
11. jan 2010

Zusi,
to je strasna tragedia. Posielam Ti vela sily, energie na stredu a vsetky dalsie dni.... drzte sa , aj s manzelom, cela rodina. Drzim palce...

zoska
11. jan 2010

och paneboze 😢
zusika neda sa mi nic napisat...
ostalo mi strasne tazko...
zelam vsej rodine vela lasky a sil, aby vas bolest zial opustili co najskor

maminnka
11. jan 2010

odteraz budem do bruska stuchat kazdu hodinu, lebo moja sa niekedy aj pol dna ani nepohne.... aj ked, ak by... co by mi to uz pomohlo, vsak ano...

ja neviem co pisat, to je hrozna sprava toto...

maculik
11. jan 2010

zusika, nemam slov na toto, lebo si viem len velmi zdaleka predstavit, ako sa citis ☹ Prajem Ti, aby sa vam srdiecko z toho co najskor spamatalo, aj ked viem, ze Dominik v nom bude mat stale svoje miesto, co je dobre.
A aby sa vam v lete podarilo bez problemov otehotniet a potom aj donosit drobceka.
Ozvi sa nam potom s dobrou spravou, budeme Ti drzat vsetky prsty... 😔

selyma
11. jan 2010

Zusika, je mi to luto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre