Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
11. jan 2010

mati no neviem...tu v IT nie je ta socialna politika ako u nas...
andy povedal ze pokial vymenim max 2 vlozky tak je to ok..a je to len vytok a ze sa nemam stresovat...a ze sa vidime vo stvrtok....

blumka
11. jan 2010

zusika si velmi silna zena...zivot je vo vela veciach nespravodlivy denne sa deje vela tragedii a zial my to neovplyvnime a sme prilis mali na to aby sme pochopili preco sa deju taketo veci. Verim, ze osud ma pre vas pripravene nieco krasne, verim, ze nic na svete sa nedeje len tak bez priciny aj ked my to v tej chvili nechapeme...
Drzim vam obom palce aby sa vam podarilo otehotniet hned ako to bude mozne a aby bolo vsetko v poriadku. V nebicku uz mate svojho maleho ochrancu, ktory vas velmi lubi

andrea2603
11. jan 2010

zusika, kamoška s ktorou som sedela 4 roky na strednej škole, takto prišla o dcérku v 30tt., placenta prestala vyživovať bábätko a následne to spôsobilo infarkty ☹ . Presne ako píšeš, je to nešťastie. Veľa síl.

maminnka
11. jan 2010

Zusi, urcite ano.... drzime palce, aby toto nestastie bol pridel na cely vas zivit a uz vas nikdy nic tak velmi zle nestretlo... osud je fakt nevyspytatelny...

andrea2603
11. jan 2010

zuci, celkom si ma ukľudnila, lebo aj ja som dnes mala také nutkanie aspoň gyn.zavolať.

suzon78
11. jan 2010

zusi, skláňam pred tebou klobúk, si veľmi silná žena a veľmi pekne si to napísala, do teraz som stále na to myslela a nevedela som sa na nič iné sústrediť, prišlo mi to strašne nespravodlivé, ale asi je to fakt len náhoda, i keď človek by si prial, aby takého náhody vôbec neboli, ale na druhej strane nám to otvorí oči, že si máme vážiť každý deň, čo nám život ponúka a presne, treba byť silný a bojovať nič iné nám v živote neostáva....a to po čom veľmi túžime a pôjdeme si pevne za tým aj dostaneme, netreba len sa netreba vzdávať.

zucana
11. jan 2010

andy vsak tak si budeme podavat infosky...
inak mi volala dnes ta slovenka co sa prestahovali do Padovy tak sa uvidime len neviem kedy...nejak to musim este vymysliet tento tyzden....
no a ta ma tiez dost vystresovala zasa s pecenovymi testami...ze ona musela rodit prave kvoli nim lebo mala strasne zvysene hodnoty a strasne ju svrbeli nohy a ruky tak ked sa vam to pritrafi baby tak to nepodcenne....
inak sa chystam cely den zehlit...vidim to tak ze zacnem ked muz pojde na fotbal cize o 8smej .... 😀

dudu
11. jan 2010

zusi, si velmi silna zienka..
verim ze vam Boh dopraje na druhe vianoce maly uzlicek stastia , budem na teba mysliet.

julietka
11. jan 2010

zusika ☹ ☹ 😔 😔 je mi to strasne strasne luto, musi to byt strasna bolest ktoru teraz zazivate..
Neviem preco sa taketo veci deju...ked sa dietatko potrati na zaciatku je to strasne, ale takto neskoro uz pred narodenim? Nepovedali vam ci babatko nemalo nejaku srdcovu chybu?
Budem vam drzat palce aby sa vam nejako cez to podarilo preniest a preboliet a aby vam tuto strasnu stratu vynahradil dalsi drobcek. je vidiet ze si naozaj velmi silna zena 😔

olifcek
11. jan 2010

zusi DRZTE SA

ani ja som sa neubranila hrosim slzam... 😢

zucana
11. jan 2010

zusika neboj cochvila zalozis dalsiu temu prave ty 😉
a vklude tu s nami bud ak ti to bude robit dobre...

julietka
11. jan 2010

zusi a ty si si nepichala heparinove injekcie na riedenie krvi? ked si spominala ten upchaty pupocnik...viem ze tvoja odpoved ti malickeho nevrati,ale v buducnosti by ste tak mohli predist dalsej tragedii..

zusika
autor
11. jan 2010

Juli, vysledky budu zajtra...zatial su to len dohady... aj tak si myslim,ze nic konkretne sa nedozvieme a uz nam to aj tak nepomoze....

suzon78
11. jan 2010

zusi, ak budeš trošku môcť, tak nám zajtra napíš...

julietka
11. jan 2010

zusika, ja viem ze uz vam to miminko nevrati, ale ak by sa predsa na nieco prislo, pomoze vam to do buducnosti a nebude sa nic take opakovat 😔 vo vasom pripade by som asi chcela aby teraz naozaj nieco zistili, aj ked to mozno vyznieva hlupo, ale horsie asi je ak by nezistili nic..a je dobre vediet na co treba dat pozor v buducnosti.. 😔

olifcek
11. jan 2010

zusi, v stredu je to o ktorej? dame minutu ticha... 😢

garonka
11. jan 2010

bože pozeram spravy na markize čo zomrelo to malinke 7tt babätko maju taky kočík ako my 😔

olifcek
11. jan 2010

gari zomrelo nejake babo? a pricina?

julietka
11. jan 2010

baby ak myslite to romske babatko tak preto ze bolo podvyzivene..vraj matka nemala mlieko, ale neviem preco nesli k detskemu lekarovi ved by im predpisal UM

julietka
11. jan 2010

olifcek ako sa ma malinka? pojdete v stredu uz konecne domkov?

garonka
11. jan 2010

len som zakukla že zomrelo 7tt babenko bolo zanedbane podvyživene, kdesi v Dolnych Semerovciach a bolo aj podchladene no rodičia vyzerali veľmi biedne ☹

maminnka
11. jan 2010

Olif, myslime na vas, ako sa mate? uz si nam tu chybala!

garonka
11. jan 2010

juli a bolo aj podchladene no babo romske neromske ale predsa je babenko krasne ☹ ale som bola prekvapena maju taky isty kočík ako my camarelo Q12

blumka
11. jan 2010

ahojte dievcata...
olifka ako sa ma malicka? a ty?

garonka
11. jan 2010

blumi čaf čaf 😵

blumka
11. jan 2010

ahoj gari 😉

julietka
11. jan 2010

garonka ja viem ze je jedno ci romske, ale som to napisala pre identifikaciu, lebo zomreli dve babatka, preto som sa pytala ci mate na mysli to romske babatko. V kazdom pripade je to chudatko a poznam aj rodiny kde ziju horsie ovela horsie a biednejsie a matka pravidelne navstevuje poradnu a lekarka jej predpisuje UM a dokazu ako tak vyzit..takze tu je to zasa chyba rodicov ze flakala starostlivost a preto sa ani necudujem ze ostatne deti jej zobrali do domova

blumka
11. jan 2010

ja radsej spravy ani nepozeram ☹

julietka
11. jan 2010

gari tiez som pozerala ze aky pekny kocik maju veru

garonka
11. jan 2010

juli presne keby navštivila lekarku aj by sa dalo zabraniť tomu no čo už je už neskoro chuďa to malinke a zas na jojke v spravach som sa rozcitlivela ako ukazovali babenka z hniezda zachrany taky krasny chlapček čo ho ukazovali s veľkym cumlíkom až som bruško pohladkala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre