Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
12. jan 2010

Ja som len pred hodkou dosla z mesta, boli sme po uradoch, lebo kedze mi v Komisii skoncila zmluva, tak potrebuju papier, ci ma tu v DE zaregistruju na urade prace alebo nie, aby vedeli, ci mi maju posielat nezamestnanecku oni alebo nie. NO a jasne, ze tu s Komisiou nemaju skusenosti, tak sme sa tam rukami-nohami snazili pochopit jeden druheho, aj tak to nemame vybavene. Som zvedava, ci sa mi to do porodu podari obehat 😅

Inak, pri prvom tehu som aj ja pracovala este 2t pred porodom, ale to som sa uplne super citila. Teraz aj keby mam stale zmluvu, tak urcite uz teraz nerobim.

blumka
12. jan 2010

vo stvrtok idem na poradnu tak to spomeniem mojmu dokimu...dufam, ze to ale nebol zasa zaciatok nejakych patalii a budem musiet ist do nemocice ☹ .. dnes poctivo lezim od rana, vlastne som okrem ranajok ani nevysla z postele spala som az do dvanastej a teraz zasa lezim...vcera aj predvcerom som zabudla vziat magnezko..tak dufam, ze to fakt nevesti niz zle

mne sa Juli chvalabohu hybe stale a uz ma asi malo miesta lebo staci ze ju stuchnem hocikde na bruchu a uz dava o sebe vediet..

blumka
12. jan 2010

uff...macu...tak dufam, ze vydrzim aspon do konca januara

garonka
12. jan 2010

blumi nebojaj ak nemaš kontrakcie to je dobre , tak len pekne ležkaj, oddychuj aj Tete da na Teba pozor aby si v posteli ležala 😉

tak ja som sa rano poriadne preľakla, to môžu babätka v brušku tak tvrdo spať? ani nereagoval na štuchnutie a teraz kde položím ruku sa vydúva 😕

matesl
12. jan 2010

blumi, asi ano, ale tiez nam na priprave povedali, ze netreba stresovat, ze to moze byt aj 2 tyzdne pred...ale kukam, ze ty si v 35tt...
ja som sa jej spytala, ze ak to odide skor ci nemam radsej ist, lebo to moze odist 24 hodin pred porodom alebo az 2 tyzdne, to nik nevie...
no nepovedala mi isto, ale ked som sa potom spytala ci v mojom pripade ked mam aj krcok skrateny, ci by som radsej nemala ist aby stihli dat inekciu na plucka, ak by to prislo do 24 hod, tak prikyvla, ze teda hej, aby som sla sa dat kuknut.
nevies zavolat svojmu lekarovi? ked ta kuknu, povedia ci sa aj krcok nezacal uvolnovat

garonka
12. jan 2010

baby vy nemate nejake čudne vône za ktorymi sa idete zblazniť? mne odkedy som tehu nenormalne vonia benzín, odlakovač, boooooože a včera sme na pumpe tankovali tak sa drahy smial, že dobre že nedam hlavu do tej hadice 😅
a take stavy mala i mamina i sestra 😅

blumka
12. jan 2010

gari 😕 😕 😀 😀
matesl, ved vobec neviem co mam robit..odvtedy sa uz nic neobjavilo, nic necitim, ani bolest ani nic..teraz som bola na wc vsetko je ok...asi pockam este a uvidim
ako je to s tou injekciou na pluca? lebo mne ich uz pichali ked som lezala v novej nemocnici...to znamena ze JUli uz ma pluca vyvinute? alebo keby som teraz mala predcasne rodit tak mi ich zasa pichnut?

martinaj
12. jan 2010

garonka no pekne 😀 nefetuj 😀 😀 😀

garonka
12. jan 2010

marti ja si až sama myslím či niesom vadna, ako mi ten benzín vonia 😕
to som asi jedina kto ma take čudne vône 😅

matesl
12. jan 2010

Garon,

ja tiez vzdy rano cakam, kedy sa uz pohne, ale vacsinou je rozblazneny pres spanim a rano tiez ked idem na WC sa zvacsa preberie...ked nie tiez hladkam brusko nech sa aspon prevali...uz ho citit jak je ulozeny tak ho po chrbatiku hladkam, jak sa trochu vypuci som kludnejsia...
ale poviem ti, videla som neterku mesacnu a ked som ju trochu pozorovala, ze ked spinka ani nevydko ze dycha...a obcas ma este take trhane pohyby, tak sa ukludnim a hovorim si, ze to aj ten nas isto, bud spinka jak macko, alebo sa tam tak vselijak mece a sklbano mika...ze je to asi v norme 😅

lenica81
12. jan 2010

caute kocky... ja som bola vcera od tej smutnej spravy mimo... tak som si vas iba citala... a priebezne si stucham do bruska... ale autobus ci auto to istia... 😔

inak, garon, mne vsetky tie pachy co tebe idu, ja neznasam... aj ked som cakavala cestou do prace alebo z prace na zastavke, tak mi dost vadili aj vyfukove plyny... ble... ☹

blumi, mojej kamoske ked odisla zatka, tak sa rozhodla to rozchodit, aby uz porodila, ale ona prenasala, takze ty sa musis este chvilku drzat... 😉

alex, mami, ja sa zajtra tiez chystam na epi prednasku... tak sa mozno spozname... 😅

blumka
12. jan 2010

leni,poslusne lezim 😀

matka331
12. jan 2010

blumi kolko s teba vytieklo???gari aj ja mam rada pach z benzinu odkedy ssom tehu...a tiez moj mm sa zomna smeje ze fetujem 😀 😀 😀 a vvcera v noci som citila v dome dym ale iba ja som ho citila ale bolto planyy poplach a moj mm mi povedalze si tie pachy privolavam tak neviem

garonka
12. jan 2010

matesl

no ja som rano bola normalne nešťastna, či to ozaj môže tak ignorovať moje dotyky, ale akonahle som sa najedla, potom šla s havom vonku a ľahla naspäť do postele sa rozblaznil, a ako som položila ruku tam kde sa pohol sa pekne vyduval, no zľakla som sa už som myslela na najhoršie 😔 lebo on sa väčšinou prevaľuje a pretača

Leni

mne ani pred tehu nevadili vyfuky aut len od tych starych škodoviek alebo ruskych aut 😅

blumka
12. jan 2010

matka, nie vela, bolo to len na papieri..preco?

selyma
12. jan 2010

babky, nemyslite teraz na to najhorsie

garonka
12. jan 2010

mati joj aspoň niesom ako feťak sama 😀 a včera som si odlakovala nechty na nohach no draheho z toho bolela hlava hneď vetral byt a ja som bola v hotovom rozpoložení, hlavne, že píšu že to je odlakovač bez acetonu 😅

garonka
12. jan 2010

sely ja sa už snažím myslieť pozitívne a aj slniečko vonku vykuklo tak som trocha vesela 😉

selyma
12. jan 2010

u nas snezi

garonka
12. jan 2010

sely vy mate v Prešove sneh? tu vykuklo zubate slniečko 😕 🙂

selyma
12. jan 2010

nie som priamo z presova, ale poletuje
Moj konik je najky pomaly, ide mi na nervy, tak zatial ahojte babky

matka331
12. jan 2010

blumi lebo aj ja som si na papiery nasla nieco podobneee ..ale ja si myslim ci to nemoze byt z cipkou ktoree som brala ale uz dva dni ich neberiem....tak neviem
gari taksme tu dve fetacky 😀 😀 😀 😀 moj mm tiez nemusii ten smrad z odlakovaca

blumka
12. jan 2010

matka, no neviem, ja som cipky nebrala, takze ja urcite z cipku nie...

zucana
12. jan 2010

baby tak ja som bola na stretku a tesim sa lebo mam v padove do roka 2012 kamosku s malym filipkom 😵

raa2
12. jan 2010

blumi, to bude ta zatka podla vsetkeho...
my sme sa boli prejst, slniecko je sice vonku ale chladno je, aj sneh tu mame.

zucana
12. jan 2010

blumi to je isto zatka 😕

blumka
12. jan 2010

zuci, dobry pocit, ze? aj ked si europanka tak ako aj talianky, ale myslim ze predsa len ta natura sa pozna...a clovek je rad, ze ma pri sebe krajana 😉
raa, googlim na nete a podla vsetkeho je to fakt zatka...no do prcic...dufam, ze neporodim zajtra..

blumka
12. jan 2010

zuci, dobry pocit, ze? aj ked si europanka tak ako aj talianky, ale myslim ze predsa len ta natura sa pozna...a clovek je rad, ze ma pri sebe krajana 😉
raa, googlim na nete a podla vsetkeho je to fakt zatka

maculik
12. jan 2010

blumka, tak pekne lez, nech este vydrzis (aj ked viem, ze ty lezis urcite poctivejsie, nez ja 😅
Pri prvom ti zatka neodisla?

zucana
12. jan 2010

jj blumi a je vlemi zlata a aj moj muzik sa s nou zoznamil a paci sa mu a aj malinky je zlaty upne dobrucky cely cas tichucko s nami v kaviarni sedel 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre