Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
12. jan 2010

supi, mala je KP a od ocnej mam doporucenie na cisarsky, takze asi hej...este som to neukazovala mojmu gynekologovi tak neviem co na to povie, ale on sam mia k ocnej posielal, takze si myslim, ze sa bude na to prihliadat

maculik
12. jan 2010

ahojte, tak uz sme doma z jasli, vsetko ok, aj ked to papanie cez obed nic moc, zjedla len puding, no ale co uz. Teraz sa hrame a rozmyslam, ze asi nepojdem s nou von, lebo mi nie je dobre. Ale na druhej strane mi je luto, ze by nebola cely den vonku, tak neviem.

matka, budete mat nakoniec Barborku? Lebo v pase mas este Viktoriu, tak ste asi zmenili...

ked ste spominali chute a vone, tak mne nic nejako speci nevonia, ale chute mam rozne - dnes som napr.hroznu chut dostala na mrkvu, tak som musela ist kupit a uz pol zvazku ssom spapala.

Ozaj, Adelka ma oddnes brat 3mes zelezo - ako je to so znasanlivostou s jedlami, moze sa jest s hocicim? Viem, ze najlepsie je zapijat dzusom, aby sa lepsie vstrebalo, ale mozem jej tie kvapky dat napr.po jogurte?

garonka
12. jan 2010

tak som sa teraz ale nasmiala pustila som si ľudovky a tie sluchatka čo sa davaju do mobilu som priložila k brušku ten huncut sa rozšantil 😀 😀 😀

blumka
12. jan 2010

gari, budes mat doma tanecnika? 😀 😀

garonka
12. jan 2010

blumi skôr takeho čo ma bude podpichovať dve hodiny neda o sebe vedieť a teraz? šaškuje ale sranda ako sa rozšantil vieš tie vychodniarske ľudovky ho dostali do varu 😀
a už ti je dobre? bolesti nemaš? aj ja ležím 😕

blumka
12. jan 2010

gari, viem si predstavit 😀 😀 sibala budes mat doma 😀
mne je fajn, ani mi nic nebolo len ten vytok ci co to bolo ma trosku vyviedol z miery ale od rana nic...bolesti nemam, len ked dlhsie lezim a sa mam postavit tak citim akoby sa mala posunula uplne dolu a tlaci ma tam...

garonka
12. jan 2010

blumi no to hej 😀 len ak bude taky ako mm sa zblaznim ten dal svokre zabrať, čo som na neho podozvedala som len vykoľajena bola 😀 musel mať 5 cumlíkov kym zaspal a všetky strepal do ust 😀 a same jazvy po celom tele od bicykla, same pady a najkrajšia jazva je nad hornou perou ako ho fenka boxera pohryzla 😀 falošny bozk 😀
aj mňa bolí ak dlhšie ležím skôr ta panva a ako sa mi maly tlačí kdesi dolu
Tete dava na teba pozor? či pri tebe spinka?

blumka
12. jan 2010

gari, tu je vedla mna, teraz ma vela roboty s babikou, dava jej pit mliecko, uklada ju spat, potom ju kocikuje po kuchyni a zasa spat, strka jej cumel do pusy..no ved tak ako ma mama roboty s babatkom 😀 😀
moj muz bol tiez riadne sidlo, tiez ked pocuvam aki boli s bratom dvojcatom, tak sa tesim, ze Terezka nevykazuje znamky jeho povahy...zatial.. 😀

garonka
12. jan 2010

blumi to by si mala doma veľmi veselo a pestro ani by si nestihala ju ustražiť 😀
jej ta musí byť zlata musí mať skvelu prax kym príde mala Juli domov 😉 😉 😉

blumka
12. jan 2010

gari, ja sa az sama niekedy cudujem, ako sa ona vie krasne zahrat a aka je rozumna, take decko zelam kazdemu. Je to sibal poriadny ale s dobrym srdieckom...kolkokrat sama od seba za mnou pride a povie "busko boji, mama pinka" a da mi pusinku 😵 😵 😵 ..no uz je to velka slecna, no co uz narobim

martinaj
12. jan 2010

aj ja som zvedava kedy ma to chyti 😀 a resp. kde? fakt ked niekde v obchode odtecie plodovka to je trapas 😀

garonka
12. jan 2010

ja si na ňu stale spomeniem a zasmejem sa ako v tom kostole povedala, že treba topanky vyčistiť 😀 😀 😀 😀 😀
krásne a užasne dieťa je 😉
môj synovec Tomi bol tiež pokojne dieťa, vedel sa sam zahrať bolo mu jedno s čím hlavne vonku všetko chytal do ruky, a hlavne žaby, dažďovky a tie chrobaky čo su na cintorinoch tie červenočierne vola električky neviem či sa tak ozaj volaju 😕

zucana
12. jan 2010

ja som si trochu zdriemla...zobudila ma jedna kamoska telefonom....super... 😒
inak ja normalne viem kedy vikina spi...ona sa tak vypuci nalavu stranu do pozicie spanku a tam je vypucena ked spi 😀 do tejto polohy sa dava po obede a po veceri a muzovi vzdy ukazujem ze aha uklada sa na spanok 😀
inak idem vikinke asi tu tasku pripravovat...baby tie plienky ked nemam napisane tak nemusim nosit? maci tebe v nemocke dali plienky pre malu? lebo vlozky mi tiez daju....
a to zelezo-2 hodiny cakat na mliecne vyrobky...

blumka
12. jan 2010

gari, to prvykrat pocujem ze elektricky 😕 😅

selyma
12. jan 2010

Supy, ten papier musis aj tak odniest. Ja som bola vcera. Vravela, ze narok na materske nebudem mat. Potom ma poslal aj s papierom, ze ona ho ani neberie, kedze mi nevvychadza. Ale bola som sa popytat na rodicovskom, ze co mi treba, tak ma poslal spat na socialku, ze jej mam ten papier ist dat, lebo ona bude potrebovat rozhodnutie, ze nebudem mat narok na materske.

zucana
12. jan 2010

gari ja viem co su elektricky 😀
inak ja mam tie kramove tiez od 35tt....

blumka
12. jan 2010

zuci, ked nemas napisane tak netreba...podla mna...

selyma
12. jan 2010

Aj ja si myslim, ze nebude treba.

garonka
12. jan 2010

blumi no mňa by take pomenovanie chrobaka nenapadlo ale to su deti 😀

zuci čo su to električky? ja neviem 😀

olifcek
12. jan 2010

blumiiiii Ty chces prist, ked my odideme??? neboj, plucka uz budu iste ok a aj vaha babatka uz, ved uz len pribera, vsetko ma vyvinuteeeeee

olifcek
12. jan 2010

gari asi ich vola elektricky, bo sa podobaju farbou i dzkou na ne, hm? 😅

garonka
12. jan 2010

olif ani ma to nenapadlo 😀 😀 😀

olifcek
12. jan 2010

gari aaale, to vies...som dobraaaaaaaaa 😀 😝 😀

martinaj
12. jan 2010

ono ty chrobaci sa niekedy pospajaju a chodia aj po 2-3 tak ako elektricky 😀

matka331
12. jan 2010

ssupi mame podobny termin aleja v knizke mam termin porodu 11februara a ty??
maculik ano budeme mat barborku sme sa tak nakoniec rozhodli

matka331
12. jan 2010

halooo kde ste vsetky??? 🙂 🙂 🙂 🙂

martinaj
12. jan 2010

ja som tu 🙂 len som krmila dieta 😀 😀 😀 aj jedno aj druhe 😀

matka331
12. jan 2010

huraaa 🙂 🙂 🙂 🙂 to aj vam ide tak pomaly konik ja som musela cakat hodinu pokial mi ho nacita
olif a vaas kedy pustia domou???

maminnka
12. jan 2010

aj ja som tu 🙂 toez popri tom krmim deti, aj to v obyvacke aj to kopajuce zvnutra 🙂

martinaj
12. jan 2010

mne niekedy vobec nejde kon nacitat 😠
olif a ako je to s tym pruhom? dali jej na to naplast? alebo co s tym robia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre