• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ja som pribrala 17 kil :unamused:
12. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len 9 a furt to je zle to čo mam nalepiť tie kila na seba? veď ja som pred tehu bola hrošica a teraz keby som mala byť slonica tak super a tlak by som mala asi 200 :confused: :rolling_eyes:
12. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som dnes bola na poslednej poradni u mojho lekara na buduci tyzden mam ist do nemocky vsetko zatial ok aspon taky kratky odkaz aby ste vedeli ze som este kinderko prajem pekny vecer

blumi neblazni ved mame rovnaky termin tak sa nešal :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, neboj, držím palčeky, možno si len bola v strese a preto ten tlak tak vyskočil. Ja som mala tiež taký vyšší a teraz sa ustálil na 120/80...dôležité je, aby si ho nemala stále zvýšený, nemáš doma tlakomer, že by si si skontrolovala?
12. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, ja sa nesalim :grinning: :grinning: to Dzuliana :grinning:
12. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak zuci si už v 38tt, takže krčok sa už musí pripravovať...a som rada, že tá plodovka je oki :slight_smile: :wink:
12. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super uz aj mne stvrdlo brucho a prisli na mna kramove bolesti idem si ja pekne lazkat este predtym jedno magnezko

inak ak sa vam niektorej chce napiste mi do ip cislo mobilu aby som mohla dat vediet ked malicky pride na svet lebo ja nebudem mat internet v nemocke najlepsie ak mate orange
12. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja dam komu vedieť keď ja budem mať malinkeho? olif moje číselko ma ja mam tri čísla ako pani podnikateľka :grinning:
12. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si robila srandu z muža, že ja sem už z pôrodnej sály budem písať, on má pripojenie na net na I-phone a určite hu bude mať pri sebe pri pôrode :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale budem mať asi net v nemocke, uvidím, či si zoberiem notebook. Alebo si vymením s mužom mobil.
12. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa dá cez mobil pripojiť aj na net, len neviem prečo sa mi nedá cez mobil pripojiť na koníka a popritom na azet sa mi dá...nechápem
12. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda pripojiť sa mi dá, ale prihlásiť sa mi nedá :unamused:
12. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa da pripojiť na net ale tie učty bože cely august som bola v nemocke a narobila som učet 200 € ale mm bol ticho ani bitku som nedostala, tak snaď vezmem notebook :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som brala notebook, ale nemajú v nemocke wifi :frowning2:
12. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam mobilny internet od oranzovej firmy :grinning: tiez len kvoli nemocke...som tam mrela prvy tyzden bez netu :sweat_smile:
tak ho vezmem aj teraz. ale moj manzelik vam isto napise keby nieco..aj predtym sme tak urobili
garon, fuuha, 200Eur, to je dosť.
alex bol chapavy ale ja som nespala po nociach aky som učet narobila a tak mi bolo treba potom sme skoro cely september hladovali ah jaj nikdy viac :unamused:
12. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa to tu o chvilku s porodmi rozbehne, som zvedava kedy sa nas drobec zacne pytat vonku, ja vam nemam ziadne tvrdnutie brucha ani falosne kontrakcie...len sa mi zda ze mi zacina padat brusko pomaly...
12. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj mala dobre tancuje a tlaci dole...a 2 cm krcok je vela?
12. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raaaaaaaaaaa ako ti je fajne, že ti bruško netvrdne, i ja by som tak chcela aby netvrdlo joj joj :confused:
12. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri Terezke vobec nevedela co to je tvrdnutie, ani tie divne vytoky a teraz toto....ale to moze byt aj tym ze vtedy som v podstate cele tehu oddychovla a teraz sa aj za tete nahanam aj stresy poriadne boli a su a budu..
12. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci nemyslím, ja mám 3,4 cm....krčok sa rýchlo skráti, tej mojej kamoške čo teraz porodila v 35tt, bol pekne zatvorený ani sa jej neskracoval a behom jedného dňa sa jej skrátil a otvorila sa, že musela ísť rodiť, ale samozrejme cítila kontrakcie...takže utekala do nemocky a potom len mužovi zavolala, že má syna, ten nechápal :wink:
12. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase na druhej strane olif mala opačný problém....tak asi je to dosť individuálne :unamused:
12. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hezky, rychly porod, aj ja chcem :slight_smile: a bohvie blumi od coho to zalezi, ja az tak zas neodychujem, som hyperaktivna, neobsedim na zadku, i ked uz teraz sa dost rychlo zadycham a robim vsetko pomaly a uz sa aj setrim...
12. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, ze by si bola teraz na rade? :wink: ved uz je to v pohode...

babyyyyy, a vy nekukate smotanku? kolko tehotnych teraz tam "ucinkuje"
Miklosko teraz mal isto sezonu na vecerne saty pre tehulky :grinning:
vela sa ich tam otrcalo s velkym bruskom...tak smelo na plesy...netreba vynechat sezoooonu :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matesl ja som dostala pozvanku na ples 13.2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tomu priberaniu...ja som 2x schudla po kile pocas tehotenstva...ale nejak to nekomentovali, maly mal vzdy pri merani tabulkove hodnoty...takze on si potiahol co potreboval
12. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je uplne indivindi..ja som sa tiez otvarala nekonecne dlho
raa, ved ja som tiez v prvom tehu nelezala 24 hodin, ale proste starala som sa len o seba, ked som chcela lahla som si a ked nie tak som tiez lietala ako s vrtulou v zadku...ale teraz som aj dvihala Terezku, predsa uz ma 12kg, alebo ked ona spadne alebo sa udrie, mam stres, vzdy mnou mykne ze co sa jej stalo, a take veci...mozno aj to s tym suvisi...
12. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajajaaaaj, sestricka nenapisala malickej vahu ;o( tak snad, ked ju budu vazit rano, to nebude menej :confused:
12. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok