Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
12. jan 2010

hmmm, Garon, ak mas termin podla konika realny, vezmi si aj koselu nocnu, ze by bolo treba rovno do nemocky 😉
my sme nejake fajnove, berte si priklad z BK priatelky...
...no a to este ze ani na mene sa nestihli dohodnut za 9 mesiacov...asi bolo vela plesov...nestihli 😅

matesl
12. jan 2010

blumi,

presne, stres...to pisali aj myslim v predposlednom cisle MAMA, ze je hlavny dovor na predcasne porody...aj skracovanie krcka...
ja nemam este dietatko, oddychujem kedy chcem...a predsa...takze u mna to bolo stresom v praci...

garonka
12. jan 2010

mates a do čoho by som sa obliekla? jedine do vreca 😀 ale som sa z tej pozvanky nasmiala 😀

olifcek
12. jan 2010

inak, ja som bola na izbe s babou, ci pribrala 6kg a malicka mala 3600g x;o) takze pohoda, ziaden stres...

ale od stvrtka si kralujem sama na nadstandarde x;o) takze uz nemam infosky o nikom x;o) ale ani mi nechybaju veru...

idem si ja lahnut, lebo o 00:00 vstavam, a idem odsavat...dnes som nejak malo odsavala, alebomalicka vela papala, bo ideme natesno dost...hech....ale dozenieeeem x;o)

jo veru, ja som mala kratky krcok, a ten paradoxne vydrzal, hech

garonka
12. jan 2010

olif dobru nockuuuuuuuuuuuu a krasne sničky 😵

matesl
12. jan 2010

garon, volaj Mikloskovi, isto mu tam ostal este nejaky model vhodny... 😀 😀 😀

garonka
12. jan 2010

mates no ty si podarena 😀 😀 😀 😀 😀 vidíš ani ma to nenapadlo 😀 😀 😀 😀
tak zoženiem eurače a hybaj na ples 😀 😀 😀 a rano po plese porodím 😀

blumka
12. jan 2010

gari, na plese...a bude fajny program pre ostatnych hosti..
matesl, s tym stresom mas pravdu...ja som toto tehu zazila take stresy ake nikdy v zivote a neprajem ich nikomu

matesl
12. jan 2010

no to budes mat miesto skakania na fitlopte.... 😀 😀 😀
inak kamoska mi pred svadbou chcela u neho vybavit svadobne saty...vraj tak so zlavou tak 150.000,- sk by boli.....no co vzali by sme uver nejaky...spotrebny 😀 😀 😀

blumka
12. jan 2010

matesl 😅 😅

garonka
12. jan 2010

blumi veru mali by zo mňa šou 😀 😀 😀

mates čoooooože? to tie šaty preboha diamantami vykladal?

no baby nešalte ma lebo ozaj na ten ples dorazím 😀 😀 😀

idem ja do hajan tak vam želam dobru nocku a aby ste sladko spali 😵

matesl
12. jan 2010

jaj...mne je tak tazko 😅 uz sa mi tak blbo niekedy dycha...nech sa uz ten maly potisne trosku nizsie..
aj vy to niekedy tak citite, ze by ste sa potrebovali poriadne nadychnut?

ved ja by som ani nevedela dat interviu na nejakm plese, bo ked len telefonujem som udychana... 😀

blumka
12. jan 2010

matesl ja skoro stale...chcem sa nadychnut a nejde to...a potom sa nadychnem tak, ze mi cele brucho nadvihne a az ma tam zaboli

matesl
12. jan 2010

garon, neviem, mozno zlatymi nitami site...ale nebola som ich pozriet, nemam vhodne znackove oblecko, aby som sa tam vobec na ne isla pozriet, hned by ma odhalil ze na to nemam 😀 😀 😀
dobruuuu

blumi,
mne uz aj vydych robi problem...aj ma tak hrudnik kde tu pichne...juj a to uz idu myslienky...
tak vselico som citala...
neviem ci aj tu na koniku nie, ze nejaka baba sa v noci zobudila na to ze nevie dychat a ze nakoniec to bolo tym, ze sa jej odtrhavala placenta a krvacala do vnutra...zachranili ich v hodine 12-tej aj ju aj babo...
ale stale si vravim, ze to su fakt rarity...a nech nestresujem, ale ked je cloveku tak divne, tak uz mu chodi baaarz co po rozume... 😠

zucana
12. jan 2010

matesl aj ja...
inak super vecer...vypisovali sme dokumenty na pupocnikovu krv a teraz vyplnam dotaznik na epiduralku....ked by som si ju teda nahodou dala....

matesl
12. jan 2010

blumi uz som aj raz klacala v predklone, co ma tak pichalo v hrudniku...tak som sla na 4, nech brusko trosku menej tlaci na pluca a predychavala som...
a cim viac clovek mysli, ci to nie je nieco zle, tym viac ma tie divne pocity...psychika je svina 😉
ale snazim sa nepripustat si to a vraviet, ze je to vsetko v poho...len kde je ta hranica, kedy to uz v po nie je..ehmmmm 😖 😖 😖

blumka
12. jan 2010

matesl..to aj take sa moze stat? boze ☹

matesl
12. jan 2010

zuci,
asi ta ten dr. motivoval...coooo...davas rychlo vsetky papierovacky do kopy, ak by si ta tam uz zajtra nechali...ze uuuuuz je cas 😉

zucana
12. jan 2010

matesl to mohol byt aj nerv zaseknuty -chrbtica aj ja to mavam niekedy ;)

matesl
12. jan 2010

blumi no vidis...asi nic nie je nemozne...ved aj suzi povedali, ze to co sa im stalo sa stane 2x do roka a hned druhy den sa to stalo dalsej...beee
zivot je nevyspytatelny...ale zas ja to beriem realne...co sa ma stat sa stane a ak to ma niekto napisane vo hviezdach...tak to tak bude...

fuuu ale prec od takych myslienok...netreba na to mysliet bo si to clovek privola....necitali ste knihu "tajomstvo"?

blumka
12. jan 2010

ja si zasa stale hovorim, ze bude tak ako ma byt...ja uz to co sa vnutri deje neovplyvnim, maximalne mozem lezat a setrit sa ale ostatne je uz v rukach bozich...takze sa nejdem stresovat aby som to nezhorsila

blumka
12. jan 2010

neee...co to za kniha?

matesl
12. jan 2010

zuci, mohol...lebo lezim na pravom boku, hlavu na vankusiku a z boku tukam do notasa...cize vykrutena...moze byt ze sa nieco blokne...tak ked idem na wc alebo vstanem, snazim sa z hlboka nadychnut a roztiahnut hrud a robim kruzive pohyby rukami..ako pri rizcvickach v pionierskych taboroch 😀 a je pravda, ze to potom prejde

blumka
12. jan 2010

boze uz vzdychame ako stare baby... 😀 😀 si neviem predsavit ako by som vzdychla keby som dvojicky nosila

matesl
12. jan 2010

blumi, precitas to za chvilu...mala knizocka ani format A5 to nie je, v originale sa to vola THE SECRET a tam prave pisu, ze tvoje myslienky sa premietaju do vesmiru a vracaju sa k tebe...cize ak nieco velmi chces, musis na to mysliet, ze to tak bude...a tak to aj bude...
davali tam priklad, ze ked chces napr mat raz BMW, musis si to predstavovat...ale az tak ze sa vidis v predstave, ze v nom sedis... 😉 a tak sa ti to splni.
a nesmies mat negativne myslienky, ze toto napr nedokazem, lebo ta myslienka sa k tebe vrati...je negativna...

takze nesmies negativne mysliet...to som ti tak strucne polisala, ze o com to je...take dobre citanie celkom...nauci ta inak rozmyslat 😉

blumka
12. jan 2010

matesl take knizky ja mooooooozem...kukni na moje motto v pase 😀 😀

blumka
12. jan 2010

ja som este pocula ze aj ked si to svoje zelani zhmotnis, napr. ze si vystihnes z casaku do BMW tak to tiez pomaha 😉

matesl
12. jan 2010
blumka
12. jan 2010

dikes

matesl
12. jan 2010

noooo a ty ju este nemas? poslala som ti link, tak to si objednaj, nie je draha a isto ju vo svojej kniznici vyuzijes... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre