• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
nooo, teraz som trosku knihy zanedbavala...lebo som dost narocna, ja hocico nebudem citat a uz nemam toko casu ist do knihkupectva a nieco si vybrat, dam na odporucania...aj teraz mi kamosky doniesli nejake na citanie...ale toto vyzera dobreee...asi si ju objednam...mam este zopar nesplnenych priani :wink:
12. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz sa vzdy smeje...ze ked ma spoznal, prave ju zacinal citat...
a tak strasne ma chcel...a ze mu stacila jedna kapitola...a uz som jeho zena a cakame babo :grinning: :grinning: :grinning:
ze co by vsetko este mal, keby to docital :dizzy_face:
12. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty brdo...idem hned aj objednavat a mozno sa namiesto Julinky narodi Tomasko :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
12. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi the Secret je aj film, určite kukni :wink:
12. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo...ja si tiez od vtedy spokojna...mam vsetko co potrebujem (okrem kopy penazi...ale asi ich az tak nechcem :grinning: )
ved v podstate, aj to tehotenstvo mam zatial bezproblemove...nemala som ranne nevolnosti, vsetky vysledky boli vzdy OK (okrem zeleza a krcka...ale aj ten sa nezhorsuje...takze je to v podstate OK)...a to ze neviem dychat..to je zas v tehu normalne....muz mi vari, stara sa o mna...co viac mozem este chciet...

ale asi si ju este raz precitam, mozno ju zbalim do porodnice, mozno sa este nieco vykluje co chcem a neviem o tom...zeby to BMW????? :grinning:

jo a k tomu ze ked nieco chces mas si to vystrihnut z casaku...vies kolko obrazkov Michaela Jacksona som mala po stenach :grinning: ale to asi viaceri...no nemohol sa roztrat :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexnevidela som ho a jak sa da takato kniha nafilmovat? na pribehoch je to zalozene? alebo ako dokument? je to uz v pozicovnach?
12. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matesl, toho by si chcela? :confused: :confused: :confused: tak to uz asi zasiahla vyssia moc aby sa ti to zelanie nesplnilo :grinning: :sweat_smile:
12. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matesl, keď chceš, pošlem ti ho, mám ho v compte. Hoď mi do IP mailik.
Je to vo forme dokumentu, ľudia tam rozprávajú.
12. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj blumi ak si chcela tomaska, to si ju mala citat tak zaciatkom maja :grinning: :grinning: :grinning:
inak vidis, ja som vlastne chcela chlapceka a od zaciatku som citila, ze to bude chlapcek...no idem ju citat druhy krat...budeme potrebovat vacsi byt coskoro :sweat_smile:
12. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matesl...ved mne staci ked bude tretie babo Tomasko...
12. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi to som bola mlada a sprosta...na zakladke...ale vlastne som ho ako chlapa ani nechcela...tak je to vlastne v poho...funguje to :grinning:
uz sa mi lepsie dycha...huraaaa
12. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex hned posielam...
12. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kniha je objednana :D
12. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, tak potom citaj... ;)
a poculi ste ako je to s plodenim chlapceka a dievcatka?
12. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako? nieco som pocula ale neviem ci myslime to iste
12. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ze spermie chlapcov su rychlejsie ale kratsie ziju a dievcenske su pomalsie ale preziju dlhsie
takze treba skusat pri chlapcovi v den ovulacie a pri dievcatku trosku pred (to chlapci nedoziju kym sa dokotula vajicko) :sunglasses:
dufam, ze som to nedoplietla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a myslim, ze u nas to plati 100%
12. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme vlastne v ten mesiac ani nemohli pocat dievcatko, bo drahy bol na sluzobke v talianku a ked sa vratil uz to bolo len na chlapceka mozne :dizzy_face:
12. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to som pocula aj ja...my sme tiez skusali asi 4 dni pred ovu takze by to tiez u nas malo sediet :wink:
12. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono si to asi fakt vie clovek trosku naplanovat ak ma zena pravidelny cyklus...
to zrodenie je fakt uzasna vec, ze s tych mikroskopickych malych cedesnych buniek, vznikne cloviecik...ma 5 prstov na ruke...2 ocka...2 uska...no proste uzasneee :dizzy_face:
12. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj...zazraky nase male :dizzy_face: :dizzy_face:
matesl a vy vlastne ake meno mate vybrate pre chlapceka?
12. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zhodli sme sa na Riškovi, este sme zvazovali Martinka...ale ja som Martina a chcem ine meno ;) asi som ho prejedena, ked ho aj ja mam..teda v zenskom tvare...ale muz by chcel aby sa volal po mne :wink:
12. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne mena :wink:
no idem do hajan, tak dobru nocku...a ziadne prekvapenia zajtra :wink:
12. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu, ja musim este nieco do prace urobit ;)

pekne snicky
12. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :wink: ...
par dni mimo a tolko veci sa udeje.... ten cas a zivot... ako to ide... ufff....

uz si musim dat internet do mobilu ci co... nech sa hlasim a mam prehlad :slight_smile:
a mam potom ako dat vediet.

sem tam nam nefunguje net a ja este dorabam, co by som rada stihla pred porodom.... rozne skolenia, kurzy a preklady a tak... chjo... ale fyzicky sa setrim , len hlava nestiha :grinning:DDD

boli sme dnes v poradni, tak mala je sikulka, ma posluchla, ten pupocnik co mala dvakrat okolo krku, a ruky si odmotala a pekne sa dala hlavickou dole... bola KP... tak sa tesim... a ten pupocnik nie je sranda... to si moze babo aj nozkou pristupit ked ma malo miesta v brusku ku koncu a tak...

uz nam dosiel aj kociar a maly sa hned pytal, ze ale kde je babo, ze ho mam dat do kociara :dizzy_face:
ten je momentalne moj osobny maser, lebo tak ako jaho zvyknem masirovat a olejcekovat, tak on chce vzdy mna a dnes vecer tak vazne masiroval brusko a rozpraval sa s babom :dizzy_face: no uzasny je...ked zacne filozofovat :grinning:
a ked pride a hovori, ze maminka, vies ja ta taaak lubim a dnes si mi chybala velmi a stale riesi preco je malinky a kedy narastie... :grinning:
jo a ma v skole frajerku :grinning: mi zahlasil :grinning: agatka, asi ho ale trapi, ze je starsia o pol roka :grinning:DDD

baby, meno stale nemame...
:sweat_smile:

pekny dnik
13. jan 2010 o 01:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no i ja mam od vcera ten film the secret, ale nebavi ma to moc... mi to pride ako www.vesmirni-lide.cz :confused:
13. jan 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano....
13. jan 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sestricka nezapisala malickej vAhu 2140g, tak ju vazili dnes rano, a mame 2150g, chi
13. jan 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek to je super...tak este 10g a idete domov?
13. jan 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes dame o 10.00 minutu ticha, suhlasite? tie, co mate doma sviecky, zapalte jednu a dajte ku oknu...nech malicka dusicka zusikinho pokladiku odide v pokoji...chjo
13. jan 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi jop...x;o) ale sa kusok bojim, hehe...saq...
13. jan 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok