Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
12. jan 2010

nooo, teraz som trosku knihy zanedbavala...lebo som dost narocna, ja hocico nebudem citat a uz nemam toko casu ist do knihkupectva a nieco si vybrat, dam na odporucania...aj teraz mi kamosky doniesli nejake na citanie...ale toto vyzera dobreee...asi si ju objednam...mam este zopar nesplnenych priani 😉

matesl
12. jan 2010

moj muz sa vzdy smeje...ze ked ma spoznal, prave ju zacinal citat...
a tak strasne ma chcel...a ze mu stacila jedna kapitola...a uz som jeho zena a cakame babo 😀 😀 😀
ze co by vsetko este mal, keby to docital 😵

blumka
12. jan 2010

no ty brdo...idem hned aj objednavat a mozno sa namiesto Julinky narodi Tomasko 😀 😀 😀 😵

alex
12. jan 2010

blumi the Secret je aj film, určite kukni 😉

matesl
12. jan 2010

nooo...ja si tiez od vtedy spokojna...mam vsetko co potrebujem (okrem kopy penazi...ale asi ich az tak nechcem 😀 )
ved v podstate, aj to tehotenstvo mam zatial bezproblemove...nemala som ranne nevolnosti, vsetky vysledky boli vzdy OK (okrem zeleza a krcka...ale aj ten sa nezhorsuje...takze je to v podstate OK)...a to ze neviem dychat..to je zas v tehu normalne....muz mi vari, stara sa o mna...co viac mozem este chciet...

ale asi si ju este raz precitam, mozno ju zbalim do porodnice, mozno sa este nieco vykluje co chcem a neviem o tom...zeby to BMW????? 😀

jo a k tomu ze ked nieco chces mas si to vystrihnut z casaku...vies kolko obrazkov Michaela Jacksona som mala po stenach 😀 ale to asi viaceri...no nemohol sa roztrat 😀 😀 😀

matesl
12. jan 2010

alexnevidela som ho a jak sa da takato kniha nafilmovat? na pribehoch je to zalozene? alebo ako dokument? je to uz v pozicovnach?

blumka
12. jan 2010

matesl, toho by si chcela? 😕 😕 😕 tak to uz asi zasiahla vyssia moc aby sa ti to zelanie nesplnilo 😀 😅

alex
12. jan 2010

matesl, keď chceš, pošlem ti ho, mám ho v compte. Hoď mi do IP mailik.
Je to vo forme dokumentu, ľudia tam rozprávajú.

matesl
12. jan 2010

joooj blumi ak si chcela tomaska, to si ju mala citat tak zaciatkom maja 😀 😀 😀
inak vidis, ja som vlastne chcela chlapceka a od zaciatku som citila, ze to bude chlapcek...no idem ju citat druhy krat...budeme potrebovat vacsi byt coskoro 😅

blumka
12. jan 2010

matesl...ved mne staci ked bude tretie babo Tomasko...

matesl
12. jan 2010

blumi to som bola mlada a sprosta...na zakladke...ale vlastne som ho ako chlapa ani nechcela...tak je to vlastne v poho...funguje to 😀
uz sa mi lepsie dycha...huraaaa

matesl
12. jan 2010

alex hned posielam...

blumka
12. jan 2010

no kniha je objednana :D

matesl
12. jan 2010

blumi, tak potom citaj... ;)
a poculi ste ako je to s plodenim chlapceka a dievcatka?

blumka
12. jan 2010

ako? nieco som pocula ale neviem ci myslime to iste

matesl
12. jan 2010

no ze spermie chlapcov su rychlejsie ale kratsie ziju a dievcenske su pomalsie ale preziju dlhsie
takze treba skusat pri chlapcovi v den ovulacie a pri dievcatku trosku pred (to chlapci nedoziju kym sa dokotula vajicko) 😎
dufam, ze som to nedoplietla 😝
a myslim, ze u nas to plati 100%

matesl
12. jan 2010

no my sme vlastne v ten mesiac ani nemohli pocat dievcatko, bo drahy bol na sluzobke v talianku a ked sa vratil uz to bolo len na chlapceka mozne 😵

blumka
12. jan 2010

hej, to som pocula aj ja...my sme tiez skusali asi 4 dni pred ovu takze by to tiez u nas malo sediet 😉

matesl
12. jan 2010

ono si to asi fakt vie clovek trosku naplanovat ak ma zena pravidelny cyklus...
to zrodenie je fakt uzasna vec, ze s tych mikroskopickych malych cedesnych buniek, vznikne cloviecik...ma 5 prstov na ruke...2 ocka...2 uska...no proste uzasneee 😵

blumka
12. jan 2010

jj...zazraky nase male 😵 😵
matesl a vy vlastne ake meno mate vybrate pre chlapceka?

matesl
12. jan 2010

zhodli sme sa na Riškovi, este sme zvazovali Martinka...ale ja som Martina a chcem ine meno ;) asi som ho prejedena, ked ho aj ja mam..teda v zenskom tvare...ale muz by chcel aby sa volal po mne 😉

blumka
12. jan 2010

pekne mena 😉
no idem do hajan, tak dobru nocku...a ziadne prekvapenia zajtra 😉

matesl
12. jan 2010

dobruuu, ja musim este nieco do prace urobit ;)

pekne snicky

ewelyne
13. jan 2010

ahojte dievcata 😉 ...
par dni mimo a tolko veci sa udeje.... ten cas a zivot... ako to ide... ufff....

uz si musim dat internet do mobilu ci co... nech sa hlasim a mam prehlad 🙂
a mam potom ako dat vediet.

sem tam nam nefunguje net a ja este dorabam, co by som rada stihla pred porodom.... rozne skolenia, kurzy a preklady a tak... chjo... ale fyzicky sa setrim , len hlava nestiha 😀DDD

boli sme dnes v poradni, tak mala je sikulka, ma posluchla, ten pupocnik co mala dvakrat okolo krku, a ruky si odmotala a pekne sa dala hlavickou dole... bola KP... tak sa tesim... a ten pupocnik nie je sranda... to si moze babo aj nozkou pristupit ked ma malo miesta v brusku ku koncu a tak...

uz nam dosiel aj kociar a maly sa hned pytal, ze ale kde je babo, ze ho mam dat do kociara 😵
ten je momentalne moj osobny maser, lebo tak ako jaho zvyknem masirovat a olejcekovat, tak on chce vzdy mna a dnes vecer tak vazne masiroval brusko a rozpraval sa s babom 😵 no uzasny je...ked zacne filozofovat 😀
a ked pride a hovori, ze maminka, vies ja ta taaak lubim a dnes si mi chybala velmi a stale riesi preco je malinky a kedy narastie... 😀
jo a ma v skole frajerku 😀 mi zahlasil 😀 agatka, asi ho ale trapi, ze je starsia o pol roka 😀DDD

baby, meno stale nemame...
😅

pekny dnik

olifcek
13. jan 2010

no i ja mam od vcera ten film the secret, ale nebavi ma to moc... mi to pride ako www.vesmirni-lide.cz 😕

blumka
13. jan 2010

Dobre rano....

olifcek
13. jan 2010

vcera sestricka nezapisala malickej vAhu 2140g, tak ju vazili dnes rano, a mame 2150g, chi

blumka
13. jan 2010

olifcek to je super...tak este 10g a idete domov?

olifcek
13. jan 2010

baby, dnes dame o 10.00 minutu ticha, suhlasite? tie, co mate doma sviecky, zapalte jednu a dajte ku oknu...nech malicka dusicka zusikinho pokladiku odide v pokoji...chjo

olifcek
13. jan 2010

blumi jop...x;o) ale sa kusok bojim, hehe...saq...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre