Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
13. jan 2010

tak, konecne som zohnala podprsenky na kojenie . v Mothercare a koselu do porodnice - v C&A. Tak uz mam snad vsetko.

Leni, Alex: ja som vas na tej prednaske nevidela :( ale tam bolo hadam 30-35 tehuliek.

andrea2603
13. jan 2010

aj mňa sa pýtali, tiež som zvažovala, ale keď mi primar povedal, že teraz som aj ja aj bábätko o.k. a podľa ultrazv.má cca 3kg, tak bolo rozhodnuté.

zucana
13. jan 2010

baby a vy by ste co povedali? 😉

blumka
13. jan 2010

zuci, ja ani neviem co by som povedala na taku otazku...ale asi tak isto ako ty, uz len kvoli tomu zeby som to chcela uz konencne mat za sebou.

martinaj
13. jan 2010

no tak ako andrea pise, keby malo tak okolo 3 kil, tak by som asi sla hned do toho....

blumka
13. jan 2010

a ten monitor dychu, som uz videla v casopise, je to asi novinka..ja by som si nasla na nete nejake recenzie nan a podla toho sa riadila 😉

maminnka
13. jan 2010

Blumi,
aj moju kamosku Terezku vsetci volaju Tete 🙂 Super, ze sa vam tak dobre dari s plienkami!

matesl
13. jan 2010

zuci...to by bolo...olif dnes domkov, ty rodit...jeee a to je 13 dnes, no mozno by to az po polnoci to je 14. aj to je pekny datum 😉

marti,
ja som to tiez nasla nahodne ako novinku ked som surfovala...a je pravda ze to moze mat aj v kociku...

maminnka
13. jan 2010

Zuci, suhlas s dievcatami, ak ma malinka 3 kg, aj ja by som sla do toho.

zucana
13. jan 2010

no podla mna ked ju len meral vcera tak bola na 38+2 (teda aspon hlavicka) noha bola 37+daco...
co by znacilo ze ked korisponduje tak vaha sa pohybuje cca 3 kila a farmaceuticka mi povedala ze vyzera byt velka...inak akoze ona ked sa natiahne tak hlavicka je uplne nespodu a ritka az pri prsu...a pak nohy napravo
inak cely den nic ziadny vodnaty vytok a teraz tak ako vcera o piatej trochu ruzoveho (taky slabulinky ako od krvi) to bude ten krcok....

matesl
13. jan 2010

zuci,

ked este narastie bude sa ti horsie rodit...myslim... 😉 chod do toho...

zucana
13. jan 2010

no ved uvidime...ved on ju este pomeria a pozrie a aj podla toho sa uvidi...
a ten vytok to tiez nieco znaci dokelu...dufam,ze nic zle...

martinaj
13. jan 2010

babulky ja uz na dnes idem 🙂 dosiel muzik z prace 🙂
zucana drz sa a ked k tomu pride, tak nech to mas co najskor za sebou a malinku co najskor pri sebe 😵 😵 😵
drzte sa 🙂 papa

andrea2603
13. jan 2010

zuci, nič zlé, len, že rodíš 😉 😀

blumka
13. jan 2010

zuci, ja tu dnes budem strasit do polnoci, tak ak nenapises tak si to vysvetlim vies ako... 😉 takze sa prosim ta ohlas

matesl
13. jan 2010

aj ja ti budem minimalne do polnoci ;) cakame nejake spravy... 😵

blumka
13. jan 2010

robime zurku? 😀 😀 😀 😉

zucana
13. jan 2010

no pockajte aku zurku spravime ked sem pridem ze nist 😀
no uz som uvarila kapusticku a o pol osmej muzik veceria...teraz sa ukludnuje fotbalom 😅

blumka
13. jan 2010

zuci, tvoj muzik je z toho viac mimo ako ty? 😅

zucana
13. jan 2010

😀 jj blumi....teraz si svorne okusuje nehty

garonka
13. jan 2010

baby mňa teraz napadlo keby sme všeky v jeden deň porodili 😅 a tu by bolo uplne prazdno 😀

zucana
13. jan 2010

gari ty nad cim rozmyslas prosim ta?

blumka
13. jan 2010

ja som sa len predvcerom dozvedela ako moj muz bol vyklepany ked ma nechali v nemocke. Ked odo mna odchadzal tak nic som na nom nepozorovala ale kamoska mi povedala ze jej hned volal ci moze prist a ze bol mierne mimo z celej situacie... 😅 😅 ach ti nasi chlapi 😀

blumka
13. jan 2010

gari, daj pokoj, este nieeeeeeeeeee

maminnka
13. jan 2010

garon, noooo, podla mna by sme ako spravne zavislacky posielali prispevky priamo z porodnej saly... 😀

zucana
13. jan 2010

ved presne...silni silni a ked to pride...hen ich ze nechaj ma chvilu relaxovat 😀

garonka
13. jan 2010

ja neviem čo mam dnes za napady 😅 😅 😅
už som aj rozmyšľala že sa pôjdem i na ples ukazať aby mali srandu 😀 😀 😀 😀 ale nieeee to by som nešla 😀

matesl
13. jan 2010

blumiii...to je zlateeee...to tak potesi...
inak mne tiez kolegyne hovoria ako sa moj muz o mna boji...a ja tiez nevnimam ze by bol nejak mino z toho...aj ked chcem ist s niekym niekam autom, tak radsej ide on so mnou, nechce aby ma niekto cudzi vozil...ze on si da na mna pozor 😉

garon si asi na niecom ficiiii 😀

zuci a ty co, uz mas aj taku nervozitu, ako pred skuskou??? a ides aj s askou, ci pre tu sa muszik otoci keby niecooooooooo 😵

zucana
13. jan 2010

no berem asi aj tasky...ved ich dame do kufra...
nech je pekne so mnou 😉

garonka
13. jan 2010

mates 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre