Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
13. jan 2010

baby tak som spat...monitoring ok nemam kontrakcie a tlak som mala 132/67....takze asi tak 😀
najblizsie do nemocky 20.1

andrea2603
13. jan 2010

ahoj naspäť 🙂 Aj si rada, že takto, alebo si už chcela rodiť?

supi
13. jan 2010

hajdylca ano, Ty ho poznas???

hajdylca
13. jan 2010

supi nie nepoznam, ale chvilku som nadnim uvazovala, ale kolegynina sestra u neho rodila, no teda chodila len do poradne-od toho 36tyzdna, hned od zaciatku sa s nou "dohodol" na cisarskom, mala ho zazmluvneho, a den pred cisarskym si prisiel vypytat este raz 😒 a co chodim na predporodnu pripavu jednej porodnej asistentke tak jej muz robi v ruzinove, a ona hovorila, ze pre lekara je lahsie spravit cisarsky, ze si ho naplanuje navtedy nakedy ma cas on, a ma za 45 minut po, a nemusi 8 hodin byt pri zene, ale ze su potom aj taky, kt. pridu na poslednych 20 minut a zasit si svoju pacientku- nehovorila ale vsak priamo kontrektne o nom, len si myslim, ze je to i jeho pripad.. este spomenula to, ze ked si lekar naberie 30 porodov na mesiac, nie je sa co cudovat, ze lekar bud voli sekciu, alebo nie je pri celom porode...

zuci ja musim ist docitat dozadu, ze kam si sa to Ty zberala ? 🙂 🙂

ewelyne
13. jan 2010

ahojte, no citam citam....taka som bola napäta, ze co nakoniec zuci 😉
no mala som nejake divne sny v noci, sa mi snivalo, kto kedy porodi 😀
no halusky...ako preco neviem, mozno len z toho prepracovania 😀
zuci, mne sa snivalo, ze si rodila 27.1. 😉

ja neviem, ved babo si vyberie, kedy bude chciet prist, nie? jedine po termine, ked sa napr. zmensuje uz brucho a ubuda plodovka a tak... by som sla.

a potom ze dva dni po tebe rodila hajdylca 29.1.
ale ze vas blumka predbehla a rodila 20.1.
potom 7.2. ze rodila garonka a maculik s lolkou spolu 9.2. a matesl na Valentina 🙂)
a neviem dalsie,, mozno spomeniem 🙂))

no halusky sa mi snivaju a pritom ja a cisla, mam problem si zapamätat telefonne, a datumy nar. 😀

suzon78
13. jan 2010

zuci, tak super, som rada, že si OK 🙂 😉 🙂

blumka
13. jan 2010

no ewe..tak diky...20.1 budem 36+5...to zavcasu, ne? a ani vtedy nemozem, idem na ocne s Tete 😀 😀
zuci, tak dobre...nech si viki vyberie sama kedy chce prist na svet 😉
supi, takeho dokiho by som menila...uz teraz je asi neskoro ale do buducnosti urcite

suzon78
13. jan 2010

mami ešte prosím jednu otázočku a už idem hajať 😉 k tomu olejčeku je asi návod, že? Ak nie ako dlho to treba masírovať raz denne, dvakrát poprípade koľko min...a tak? dakujeeeeem 🙂

ewelyne
13. jan 2010

blumi, 😉 ved to bol len sen ale ved ked bude veeelke babo, tak oki,, ale to ocne 😀

ewelyne
13. jan 2010

suzon napr. weleda ma olejcek na masaz hradze a v navode je vsetko 🙂))

suzon78
13. jan 2010

supi ten doktor je čudný ja som sa s takýmto prístupom nestretla ani v BB ani v ZH, jeho si určite k pôrodu neber, ak teda je vôbec pôrodník...

andrea2603
13. jan 2010

jeeeej ewy,ty máš možno veštecké sny 😉 . Nevieš kedy pôjdem ja?

blumka
13. jan 2010

ewe, no cooo? sak treba ist na kontrolu, nee? 😀 😀

suzon78
13. jan 2010

ewi hej...tak super, taký aj mami doporučila, tak si ten kúpim zajtra a začnem poctivo masíííírovať 😉

andrea2603
13. jan 2010

blumi, deň má 24 hod., ráno kontrola u očnej, večer pôrod 😉

blumka
13. jan 2010

andrejka, tak ja radsej nepojdem na to ocne, lebo sa tam unavim a potom fakt pojdem rodit 😀

suzon78
13. jan 2010

fuj už ma pobolievo brušino idem hajať, len ja blbá som si dala teplé tousty a ešte aj s cibuľkou a teraz mi je dosť biedne asi ani nezaspím, záha jak šľak a brucho jak melón 😝 😖
Tak dobrú nôcku guľky a pa zajtra...

andrea2603
13. jan 2010

aj som si myslela 😀

alex
13. jan 2010

ahojte, no dočítavanie si asi nechám na noc, keď náhodou nebudem vedieť zaspať 😉

andrea2603
13. jan 2010

suzon, dobrú nocku 🙂

alex
13. jan 2010

ewe a ja kedy, hm??? 🙂

andrea2603
13. jan 2010

ahoj alex, pekné čítanie 😉 , ja už idem spať, ráno vstávam. Dobrú noc 🙂

matesl
13. jan 2010

jej ewe,

tak to som zvedava ako ti to sadne ... budeme to potom porovnavat...mne si pekny datum vybrala 😉

a to si videla aj cila vo sne, ci ako?

matesl
13. jan 2010

supi a to kde pracuje ten lekar prosim ta? v ktorom spitali?

ewelyne
13. jan 2010

matesl, normalne, ze akoze som citala na MK newsky a kukala, ze aky den 😀
halusky, len si neviem vsetko vybavit.
alex a andrejka, mne sa mari ze okolo 12.2 . to bolo 🙂
a ja som rodila 15. 2. 😀

ewelyne
13. jan 2010

mozme zacat tipovat 😉 ze kto sa ako citi a tak 😉 ako lotto a nike 🙂))

inak sa smial vcera lekar, ze mala aka nazlostena bola, ze sme ju vyrusili a ake ma tucnucke licka,
ze je velika a ze mam giga brucho na to aka som mini... to aj preto nevladzem uz asi. jo a ma skoro 2900 g

matesl
13. jan 2010

😉 ewe tak ty nakoniec po mne este

ewelyne
13. jan 2010

baby, ide vam fcb chat? mne uz par dni vobec, co registrujem... hmmm

matesl
13. jan 2010

juj to je ziva katastrofa, nieco tam napisem a nejde mi to odoslat...len kurzor blika jak zdiveny 😖

maminnka
13. jan 2010

Suzi, napisem to k tomu zajtra viac... ano, je tam navod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre