Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
13. júl 2009

ahojte,
uz prisla moja hodina a zacina mi byt zle 😒
v stredu ma caka poradna, dufam, ze je vsetko o.k., ako tu vsetko citam tak sa tak bojim...najradsej by som fakt chodila na sono kazdy den.
mimochodom- ivet 😔 prajem ti vela sil a vela stasticka pri dalsom snazeni

teuska
13. júl 2009

Zoska, ak ti byva zle, tak by malo byt vsetko v poriadku. Ver mi, viem to z vlastnej skusenosti a sama som vdacna za kazdu nevolnost 😉 Ja tiez mavam vecerne a nocne nevolnosti 😝

teuska
13. júl 2009

musim sa rozlucit, idem popracovat na nejakej veceri 😝

zoska
13. júl 2009

teus 🙂 tiez si to hovorim a to je v tychto stavoch moja utecha...vcera ma v posteli normalne natiahlo...moje babo je velky individualista asi...naco by mi malo byt zle doobeda ako ostatnym ked mi moze byt zle na noc 😀

blumka
13. júl 2009

zoska, mne ked nebolo zle tak som sa bala ci je vsetko ok...teraz ked mi je zle, si hovorim, ze som vdacna za to ze sa babo ozyva 😉 vsetko raz prejde...
teuska, som u nasich....ale ani nie tak kvoli tomu zeby mi nemal kto pomahat ale aj kvoli nasim, nech si malu uziju..byvame od seba cez 300 km, takze sa vidime malo...no a o tyzden tu bude festiva, ideme so znamymi na chatu, takze som spojila prijemne s uzitocnym a samozrejme ze si aj oddychnem aj ked moja mala nie je zle dieta... 😉

zoska
13. júl 2009

blumka aky festival je na tam?

blumka
13. júl 2009

gospelovy...

zoska
13. júl 2009

jeej to moze byt pekne...som myslela ze nejaky folklorny 😉

blumka
13. júl 2009

aj to tu je, ale nie priamo v meste ale v nedalekych dedinach...v lete je toho vsade vela...ale tento gospelovy je priamo v meste, na nabrezi Oravskej priehrady..takze ak nam bude priat pocasie bude to uzas....tusim uz 19 rocnik bude....velmi sa na to tesim, konecne mesto ozije

oriesok1.
13. júl 2009

Teda žienky, vy ale tlačíte 😀 mne to až tak dobre nejde, ale snažím sa jesť aspoň pravidelne 😖

zucana
13. júl 2009

baby bola som si kupit nieco do obchodu a idem si dat polievku ale predtym dalsie dva chlebiky...sol som zvladla este potom pred spanim 😉

zucana
13. júl 2009

zosi aj mne byva nanic vecer resp. poobede..... 😎

blumka
14. júl 2009

dobre ranko 😉

ewelyne
14. júl 2009

😀 dobre ranko🙂
blumka, mas uz po ranajkach? 😉 ja by som si tak dala, ale moj zaludok strajkuje 😠
som citala, ze ides na ten gospelovy festival? 😉
inak ja oravu milujem 🙂 mam kamosku v DK a mangel kamosov aj po okolí, no nádherná krajinka...
aj by som sla von s malym, ale nevladzem. boze ja som rano taka neschopna a nepouzitelna 😀

jablonka
14. júl 2009

pekne ranko 🙂
dnes som sa nemohla zobudit, aj som prisla o pol hodinku neskor do prace 😅

ewelyne
14. júl 2009

jablonka, to poznam, ten pocit, ze nemozes otvorit oci 😉 mne tak bolo vcera, ked som malais k lekarke, normalne som myslela, ze sa na to vykaslem a ostanem radsej spat... 😉

zoska
14. júl 2009

ahojte 🙂
tak mne rano byva dobre... uz som sa vrhla na marhulovo-ribezlovu bublaninu, takze ja uz mam po ranajkach...len sa tak zaprasilo 😀 rano mi chuti
inak uz je tu riadne teplo, dnes musim ist do socialky a strasne sa mi nechce...najradsej by som cely den stravila s vylozenymi nohami 😝

blumka
14. júl 2009

ewe, prve co rano robim, je nalet na chladnicku...kebyze je manzel doma, tak mi jedlo donesie rovno do postele, lebo mi byva tak zle ze sa ledva postavim... 😀
a ja tiez Oravu milujem 😀 😀 a ten festival mam pod nosom, takze urcite nan pojdem..aspon bude dajaka zmena a tesim sa ako si Terezka zavrti ritkou 😀 😀 😵
ja by som tiez len spala a spala...ale vysvetlit to terezke to uz je horsie 😅

alex
14. júl 2009

ahojte kočky, mne nie je zle, na jednej strane sa teším, že patrím k tým šťastnejším, ale na druhej strane sa bojím, či je všetko ok. Bruško ma pobolieva už menej ako na začiatku, občas cítim pichanie vo vaječníku. Už nech je 10. august a máme za sebou prvú poradňu.

jablonka
14. júl 2009

ewe - no, presne tak som sa citila dnes rano...strasna unava...ale uz som OK 🙂
inak neviem ako inde, ale tu v BA je nieco strasne s komarmi, vcera vecer okolo osmej to boli uplne nalety mnozstva obrovskych komarov, nestacite sa ohanat, nieco hrozne 😠
a to mam ist dnes vecer na plaz na oslavu narodenin, no veru neviem si to predstavit, to tam musi byt pri tom Dunaji s komarmi strasne 😲

alex
14. júl 2009

jááj no a únava, tak tá chytá aj mňa, asi na tom čosi bude, že tehule sú unavené, lebo ja som nikdy nechodila spávať tak skoro, ako teraz.

alex
14. júl 2009

jablonka mi hovor, ja som si dnes našla prvý štípanec, ani neviem kedy to stihol. V sobotu sme boli na baráku v Karlovke v Líščom údolí no a tam to teda bolo... Našťastie som sa nastrikala repelentom a tam na mňa nešli chvalabohu, ale som to každú chvíľku obnovovala.
A včera ráno na zástavke to bola hrúza. Komáre sú všade, ešte aj v autobuse 😖

Určite si zober so sebou repelent a poriadne sa nastriekaj.

jablonka
14. júl 2009

alex - no asi cez obed skocim si kupit ten repelent...ale mne sa tento rok zdaju byt tie komare aj nejake mega velke 😲 😠
dost sa mi nechce ist na tu oslavu, lebo som mala v plane ist skoro spat, zajtra vstavam o 4.00 😨 , lebo letim do Stockholmu...no ale je to najlepsia kamaratka, tak nemozem odmietnut

alex
14. júl 2009

ja som sa nastiekala s off pre detičky a potom som to opakovala viac krát, keď sa mi zdalo, že už to stráca účinok.

ewelyne
14. júl 2009

alex pozerám, že sme približne rovnaký tt a píšeš, že máš 10 augusta poradňu či usg? lebo mne dali už 4.8 termin na NT a potom nejake odbery, ze sa to musi stihnúť v správnom čase... aj keď neviem, niekedy mám pocit,že nás len zbytočne preháňajú. Pri prvom som prišla neskôr, lebo boli dovolenky a mesiac hluchy a nič také mi nerobili a sme tu. a ani kamoške to nerobili, tak neviem...

ewelyne
14. júl 2009

jablonka a kde bývate? je to tu strašné, ale boli sme cez víkend v rakúsku a tam je to to isté, strašné skoro nás zožrali... a večer u nás sa nedá sedieť vonku, lebo nalietavajú húfy... ešteže máme sieťky na oknác,ale aj tak sa nejaké prepašovali a malý ma strede čela červenú hrču 😠

ewelyne
14. júl 2009

bože ja píšem ako hotentot v tej rýchlosti

jablonka
14. júl 2009

v ktorom tyzdni sa robi ta NT? musi to byt presne v 12 tt? 😕

ewelyne
14. júl 2009

jablonka ja neviem presne. niekde je že 11-12 a inde že 11-13 fakt neviem...

jablonka
14. júl 2009

ewe - v Petrzalke, boli sme nieco pokupit v Ikea a vracali sme sa okolo 20.30 a bolo to nieco hrozne ked sme vystupili z auta, uplne sme utekali domov... doma mame tiez sietky na oknach - nastastie 😅
Dianku mame teraz na tri tyzdne prec, a planovali sme si s muzom vecerne prechadzky - pud sebazachovy vsak nedovoli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre