Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
14. jan 2010

maculik presne tak...U nas vtisla Terezke cumel bez mojho vedomia do ust moja svagrina... 😖 tentoraz to uz nedovolim. Ale je pravda ze bez cumla by som mala az velmi uvrestane decko. Pomahal nam aj pri kolikach a vtedy clovek urobi hocico aby babo prestalo plakat...a jasne ze v noci, ked sa budila a nechcela jest...tak bolo fajn jej dat cumel a spala dalej

garonka
14. jan 2010

blumi 😀 😀 😀 😀 potom budeš mať doma vojnu 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
14. jan 2010

a môj mm ako maly mal 5 cumľov a všetky si trepal do ust 😕 nevedel sa rozhodnuť ktory je lepší, no ak naš maly bude toto robiť 😅 katastrofa 😅

zucana
14. jan 2010

baby tak tu musite doniest baby svoje oblecko pre babatko...je presne napisane co na jeden den a musi to byt v igelitovom vrecku kazde zvlast...
a inak ja mam tiez ten sterilizator do mikrovlnky ale vlasku nebudem brat do nemocky nie?to nemam napisane ....a dudel tiez nie...pekne bez dudla pokial to vydrzime 😀

blumka
14. jan 2010

ja som aj rozmyslala ze jej ho uz vezmem, porevala by si mozno vecer par dni ale teraz oducame od plienok, narodi sa Dzuliana, potom budeme chciet riesit Terezkine spanie v inej izbe, tak by to na nu asi bolo vela...radsej pockam, ved ked ho ma len na spanie, tak sa da

lenica81
14. jan 2010

no... tie deti byvaju podarene... z malej bude velka paradnica... 😉

fu, zuci, to ti nezavidim... 😕

maculik
14. jan 2010

blumka, ved to, aj ja tak planujem, ze ak bude mat maly koliky (co moj manzel zasasne odmieta, on ocakava presne takeho bezproblemoveho novorodenca, ako bola Adelka 😅 , tak hladas vsetko mozne, co pomoze k ukludneniu.
A mas pravdu, na Terezku by to bolo uz prilis vela zmien, ved par mesiacov hore-dole, to je jedno. A ked len na spanie, tak je to ok, ine je, ked este 3r deti chodia s cumlom po ulici, to mne osobne sa uz nepaci...

No, idem si ja urobit taky suchsi obed, manzel bude poobede varit, tak ja si idem dat len nieco take "zdrave" - po asi 100rokoch parok, hrianky s maslom a postruhanym syrom a vajkom na tvrdo a rukolu a rajcinku a papriku 😵

blumka
14. jan 2010

mnaaaaaaaaam rukola 😀 😀

garonka
14. jan 2010

macu kebyže niesi ďaleko tak letím k tebe 😀
my sme mali včera zapekane žemle ale som sa prežrala 😅

a olif je kdeeeeeeeeee? asi už domka 😵 😵 😵 😵

blumka
14. jan 2010

a my sme mali fazulovu polievku...terezka by povedala ze "favu jemaciky a kopasku" 😀 😀
inak to decko mi dnes zaspievalo Sosovicka, hrasok, fazula..skoro celu pesnicku sama...som cumela jak tela na nu 😅 😵

lenica81
14. jan 2010

olif ma asi plne ruky prace... hadam da vediet ako to zvlada... moje kamosky co porodili v decembri su uplne off, nestihaju nic... sak uvidime i my... 😀

maculik
14. jan 2010

blumka, mnam, fazulovu na kyslo by som si hned dala 😵 No ved mama dojde koncom febr., tak uvari (svokra nevie taku dobru, ona vie zase ine).

garonka, ja toto tehu ficim na hriankach, nenormalnu chut mam na ne stale. Pri prvom to zase boli uvarene zemiaciky zamiesane do oprazenej cibulky na masle a posypane cervenou paprikou 😵

garonka
14. jan 2010

a budete si s deťmi spievať tie detske pesničky? ja si ich pušťam aj teraz a hlavne tie čo naspievala Maria Podhradska ja by som chcela aby naš Tobi vedel niečo lebo môj mm ani nepozna tu pesničku spadla hruška zelena, jemu sa mama nevenovala poriadne, on ani take riekanky nevie bože

blumka
14. jan 2010

gari, u nas tie pesnicky ficia skoro kazdy den..Terezka ich uz pozna, ze ona aj vie, ktora nasleduje 😀 Kukat ako kukulienka vedela uz v roku 😀 a jej naj pesnicka je Pokapala na salasi..ale len ked jej ju spieva manzel...hocikde ju zacuje, tak krici ze "ocko peja" 😀
Ja uz ju ucim aj basnicky..uz vie tak dokomolene jednu slohu z knizky Moj macik, Kom kom kominar a Anjelicku moj straznicku trosku..jasne ze ja poviem vacsinu a ona doplna tie rymy na konci...ale je podarena ako si to komoli 😵

zucana
14. jan 2010

no ja sa budem tie piesanky musiet naucit lebo tu ficia same hovadiny 😀

blumka
14. jan 2010

zuci, nech ti segra napali CD od Podhradskej a Canakyho a mas po probleme 😉

lenica81
14. jan 2010

no... ja si musim nejake zohnat, i ked mam od podhradskej nieco... ale uz ani netusim, co vlastne je take normal pre deti ktoreho veku... sak este mam nejaku tu chvilku... 😅

idem ja varit obed... nech nezomriem od hladu... karfiolovu polievku s mrkvou a potom este zapeciem ten karfiol... mnami...

zucana
14. jan 2010

dik blumi 😉

zoska
14. jan 2010

tak som doma od zubarky...vsetko v poriadku, vraj mam krasne zuby 😝 len ze jeden minikaz mi opravila, aby sa nahodou nezvacsil a ze potom uz nebudem mat casu chodut... no ale o 25 ecok som lahsia 😒
ale aspon ze to tentoraz nebolelo...

zoska
14. jan 2010

presne tak zuci - podhradska -čanaky...to tu teraz fičí, už vydali viacero CDčok s piesnami...nasa neter na tom slape od asi 1 rôčka a pozna všetky 😉

blumka
14. jan 2010

no ja za 15 min padam, tak mi drzte palce aby ma neposlal do nemocky a nech je vsetko ok 😉

garonka
14. jan 2010

blumi veru a aj teraz mi cd hra 😀 ja som si cd od podradskej dala napaliť a parada, 😀
a v mobile mam zvonenie Oli, oli janko 😀 minule mi to v buse zazvonilo ľudia kukali, že kto spieva 😀

maminnka
14. jan 2010

Blumi,
u nas, ked mas meno rovnake ako manzel sobasny list netreba...

garonka
14. jan 2010

blumik budem silno držkať prštekyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵

lenica81
14. jan 2010

inak... ten sobasny iba kopiu, netreba overenu... ci...

zucana
14. jan 2010

drzime blumi hlas sa hned 😉
inak aj my mame karfiol....a dala som ho varit so zemiakmi v supke ....
ale muz to ma rad take uvarene s olivovym olejom a posolene
a zajtra urobim fazulovu nakyslo...ste mi narobili chute 😀 zosi super ze zubar dobre dopadol a 25 ecok je nic....tu platim len za dentalnu 45 eur. 🙄

zoska
14. jan 2010

blumi...drzime palčiská 😉

leni u nas staci obyc kopia

zoska
14. jan 2010

ja som si urobila hustu hubovu polievocku so zemiakmi...ale s tou fazulou to vobec nieje zly napad, asi urobim cez vikend...

zuci no ved vy tam mate ine palky a nielen v zdravotnictve 😕

blumka
14. jan 2010

mami, mne povedali ze treba aby mali nejaky doklad ze naozaj to meno mate rovnake...
leni netreba overenu

maminnka
14. jan 2010

tak som sa vratila z poradne, vsetko OK, mala nalieha hlavickou, neotvarm sa, takze fajn. Akurat este idem na interne vysetrenie za chvilu, kvoli tej dychavicnosti. Ale tlak mam dobry. Meranie az o tyzden, takze kolko mala vazi, este neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre