Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
14. jan 2010

zuci, cooo? take som este nejedla..dobre to je? hod recept 😉

lenica81
14. jan 2010

jej, blumi, dobre vysledky... 😉

fuha, ze jahodove rizoto... jaj, taku chut ste mi narobili tymi siskami a buchtami... 😎

garonka
14. jan 2010

leni a zajtra budu lokše 😀

zucana
14. jan 2010

no baby este neviem ako to budem robit 😀
mam totiz jahody v chladnicke, urobenu ryzu odvcera ...tak vyskusam a dam pak vediet....
asi to spravim tak ze na masle oflambujem tie jahody....prilejem do ryze mlieko dam varit a dam cukor a primiesam tie jahody...a potom podla toho ako sa mi to bude zdat tak nieco dovymyslam 😀
inak prave som isla volat cezmobil a tak mi nieco zapipalo do ucho az som sa zlakla...to neohluchnem zejo ? 😕

martinaj
14. jan 2010

garonka ty si pisala lokse a ja citam langose 🙄 uz mi fakt hrabe..... lokse milujem 😝

zucana
14. jan 2010

juuuj aj langos bych si dala s cesnakom ....tu take namaju 😢

garonka
14. jan 2010

marti ja som si ani nevšímla že si zle prečítala 😀 ale vidíš aj langoše su dobry napad mňam a so cesnakom a syrom ah jaj

lenica81
14. jan 2010

uz som si na nete nasla nejake recepty, tak zajtra kupim ingrediencie a urobim... mnami... 😀

martinaj
14. jan 2010

prestanteeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
ja mam od vcera strasnu chut na cestoviny s brokolicou, kur. maskom a syrom 😝 😝 😝

garonka
14. jan 2010

leni čo budeš kuchtiť?
ja sa chystam na zapekane žemle 😀

marti zbiehaju sa slinky čoooooooooo? ja by som teraz brala arabelin prsteň a luskla nim že čo chcem 😀

martinaj
14. jan 2010

ja by som furt teraz jedla ale varit.... to ma nejak prestava bavit..... a keby som mala na vyber ani by som nevedela co chcem.... 😀

lenica81
14. jan 2010

no... budem robit sisky... s marhulovym dzemom... 😵

to varenie nie je po chuti ani mne... ale co uz... aspon zabijem nejaky cas... 😎

zucana
14. jan 2010

inak toto su tie talianske fritelle
http://www.gingerandtomato.com/wp-content/uploa...
plnene vanilkovym kremom 😝

martinaj
14. jan 2010

mnam...... 😝 musim nejak poriesit veceru 😀

zoska
14. jan 2010

jooj tu sa zase vyvára 😀

ja som akurát babovku vybrala z rury 😉

som diplomku zase trosku pisala, ale boli ma uz chrbat a ide mi to pomaly ☹

zucana
14. jan 2010

zosi a kolko ti este ostava?

zoska
14. jan 2010

juuj zuci este mi treba aspon 40 stran 😀
aaale v stredu mam posl. skusku a potom sa do toho mozem pustit naplno...odovzdat mam do konca februara, ale dufam, ze do konca januara to budem mat z krku

zucana
14. jan 2010

a kolko uz mas ? 😀
neboj do konca januara budes mat urcite hotove...
aj jani urcite ....
daj tam nejake grafy a tabulky 😉

matka331
14. jan 2010

ahojte ja som bola s mm v obchodiku lebo som mala takee chute vseliakeee....juj zuci a teraz mam chut aj na jahody 😢 😀 😀 😀
janka tak kolko je to vela co si pribrala ja som pribrala 22kil a tiez doky hovorila ze vela...

zoska
14. jan 2010

zatial mam 15 😅
ono tieto nse pravnicke prace su totalne obkecy z teorie...kedze my tam nemame cast o vlstno prinose ani z praxe...to sa dava az do rigoroznych...takze nudaaaa, sama teoria a bojim ze mam malo materialov na aky rozsah ako potrebujem...

manzel volal ze uz ide z prace a bude pisat za mna, ze mu budem diktovat 😀 tak hadam dnes este par stranok vznikne 😉

zucana
14. jan 2010

😉 dobry manzelik

maminnka
14. jan 2010

som spat z interneho kvoli tej dychavicnosti... a vsetko je OK, aj EKG, aj srdce. Proste musim vydrzat, mala mi tlaci na branicu. Este pojdem na vytery z hrdla a nosa, lebo sa mi zda, ze mam zapal, aj ked chora sa necitim, stale mi stekaju vzade po hrdle hlieny.

Janiela,
vobec sa ti nedivim, ze si rozhorcena. Mne to tiez lezie na nervy, ked mi niekto cumi medzi nohy a nie je to moj lekar. Ak je nejaky problem, prosim, nech si prizve JEDNEHO kolegu na konzultaciu. Inak nie, ziadni medici, ziadna tlupa chlapov, ani ked su lekari. Nech si tam daju svoje manzelky, to by sa im pacilo, keby ich zenam takto niekto cumel? Eee, to tedy ne. U mna nie.

maminnka
14. jan 2010

sa k tomu priberaniu, Janiela, nic si z toho nerob. Ja som sice teraz len 10, ale v prvom tehu 22 kg. A nikto neriesil.

maminnka
14. jan 2010

to, ze nic si z toho nerob, nemyslim z priberania, ako to mohlo vyzniet, ale z blbych reci lekarov....

janielah
14. jan 2010

kocky dakujem za podporu, uz ma to fakt stve...nic si viac nezelam, len nech je to babatko v poriadku vonku a nikde sa uz nemusim rozkracovat a priblbo sa usmievat, ze ano, vela som pribrala...

zucana
14. jan 2010

baby tak to jahodove rizoto je uzasne...
postup:
uvarite si ryzu...na masle na male kusky osmazite jahody
do ryze nalejete mlieko a pridate krystalovy cukor potom tam picnete tie jahody s maslom a miesate aby to bolo take kremove...pripadne este mlieko...
manmky 😉

ewelyne
14. jan 2010

ahojte,

supis, ze vsetky ok v poradni a 2v1.

inak s priberanim, kamoska pri malej pribrala 38 kg a lekari jej nevraveli nic, lebo nemala ziadne problemy...
oni fakt niekedy ako divy...

a co sa tyka toho ocumovania, dlho mi to trvalo, kym som si uvedomila, ze sa nespravaju podla etiky, noriem a prav a chart pacientov, slovenskych, europskych atd... kym som si to nastudovala vsetko a pekne im to odmietla... hromadne vizity po operacii, vyziadala len jedneho lekara, ak nevie, nech si prizve druheho, medikov, ze si nezalam a sestricky poslala prec. trvam si na svojom aj pocas porodu budem... aj to mam v plane... im to treba hovorit pekne slusne kludne dookola, lebo "tie zauzivane veci v praxi" nie su normalne... vela sa o tom diskutuje aj na MK a aj inde, co je u gynekologa normalne a pacientka musi vediet co si k nej mozu dovolit, lebo potom su z toho len traumy... je to tazke, ale clovek musi bojovat sam za seba a svoje prava... kto chce mam rozne linky na diskusie, clanky, prava, zakony, mozem poslat na mailik... teda koho to zaujima... lebo to nie je jedno, zeny potom castokrat maju take traumy, ze nechodia ku gyn,. nechcu mat druhe babo atd.... a to je smutne... ☹ 😒 😖 😔

ewelyne
14. jan 2010

baby a dikeeeeeeeeeees za recepty na inspiraciu 😉
to ma vzdy velmi potesi, ja tak rada papkam 🙂

maminnka
14. jan 2010

Ewe,
prudko s tebou suhlaism. Nie je mormalne, aby zeny kvoli absolutne neetickemu pristupu lekarov necheli mat deti, odmietali chodit ku gynekologovi, ci mali traumy z porodu vlastnych deti... ved to ma byt silny jedinecny okamih...

ewelyne
14. jan 2010

blumi a podla coho indikovali planovany cisarak?
kamosku pri dvojkach nechali rodit normalne, aj ked jej "naplanovali" cisarak, stylom, ved skusime...
no a aj tak to skoncilo cisarakom a ona chuda uplne zmorena a deticky tiez...
ja im fakt niekedy nerozumiem.

gari, mala herecka super, soms a smiala 😉

inak nas maly ma stale cumel na spanie... ja neviem ako ho odnaucit... straaaasneeeeeeeeeee...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre