Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zuzulik
17. jan 2010

dobre ranko maminky 😵
ja som sa dnes tak dobre vypala a na WC som bola len 2x 😀 😀 uplne nezvycajne ,inokedy je to cca 7x 😉
a inak u nas zase snezi, to snad bude az do leta 😠

to uz mate vsetky zbalene tasky?? fiiiha, asi by som uz aj ja mala 😲

blumka
17. jan 2010

zdraviiiiiiiiiim...
ja som spala od jedenastej do pol desiatej 😀 😀 som si nadbehla, takze zasa mozem cely tyzden zavislacit na koniku do polnoci 😀
Terezka spala prvykrat vo velkej posteli, bolo to celkom ok...len kym zaspala, tak z nej zliezala a chodila ku nam do izby...o to to uspavanie bude teraz tazsie

zucana
17. jan 2010

no ja som zacala nenavidiet noc...kym zaspim mam takych bolestivych poslickov...ked zaspim tak oki ale zachod min.5x. a o piatej rano hlad....
teraz idem zobudit vikinku ...
maminka no dobre dobre s tymi palacinkami 😉

zucana
17. jan 2010

vidim ze sa tu nedeluje...my sme boli v centre na ranajkach..pomodlit sa v kostoliku a v obchode kupit vesiaciky co som este chcela a na obed sa ide k svokre ...samoska ze sme kupili tie super kolaciky fasiangove a 2 som si dala po ceste 😀

maculik
17. jan 2010

Peknu nedelu prajem 🙂
Zuci, tak dobru chut 🙂 Tie kolaciky, to su tie, co si sem dala link, take plnene kremom?

My sme uz po obede, idem hodit do truby kolac, dat malu spat a asi pozrieme Lasky jednej plavovlasky.

Tak pekny dnik zatial 🙂

zucana
17. jan 2010

ano maci tie 😉
inak dnes v noci som mala uzas sny opat...3krat porod...
jedenkrat mi vymenili dieta s takym niecim ako benjamin batton ci ako sa volal ten film s bradom pittom co zo starnutia mladol...potom som hrala divadlo a rodila v tatrach a potom neviem kde...ale zasa sa narodil chlapec...

selyma
17. jan 2010

Zuci, 3 x porod? Super noc. Ja som spala ako babo

zucana
17. jan 2010

no uz sa ani prevalit napravo nevladzem a itak sa mi tak zle lezi lebo tlaci do laveho rebra...takze nic moc celu noc na lavom boku 🙄

maculik
17. jan 2010

zuci, to by bola sranda, keby sa vam narodil chlapec 😀 Mne sa pri malej 3x za tehu snivalo, ze cakame dievcatko a narodilo sa dievca (nevedeli sme, co cakame).

zucana
17. jan 2010

maci nestras... 😀

maminnka
17. jan 2010

prave som doukladala vsetky vecicky do komody a teda, keby sa nam narodil chlapec, neviem co by som mu obliekla... teraz mam same ruzove a fialove, sem-tam biele a zlte. Hmm, no bola by to "sranda", kedze vacsinu veci po synovi som pred par dnami rozdala...

maculik
17. jan 2010

😀
jej, a Tebe uz naskocil 39tt, no teda....
oki, idem si lahnut k malej, lebo nakoniec idu pozerat film, ktory sme nedavno pozerali s Vladkom, a nemam dnes nan naladu.

selyma
17. jan 2010

BAbky, citala som januarovky, tak tam to maju uz skoro vsetky za sebou, dokonca v jednu noc, ci den porodili tusim 3? Ja by som uz tiez brala, ale malej je tam asi velmi dobre

zuzulik
17. jan 2010

sely aj ja obcas sledujem januarovky 😵 , je fakt ,ze my este mame cas 😉

zuzulik
17. jan 2010

zuci, Tebe sa to uz blizi 😵 😵 😵 juuuj, ty sa uz z domu velmi nevzdialuj 😉

blumka
17. jan 2010

no zuci, tak ja uz budem vyhanat aj teba aj martulu rodit...sup, sup baby nech sa to tu rozbehne 😀 😀

sisiska
17. jan 2010

peknu nedelu vsetkym tehulkam (aj netehulkam)..... 🙂

zucana
17. jan 2010

jaj baby ten obed u svokrovcov...no nic moc...som si vypocula ako sa mam prechadzat a pohybovat aby sa mi svaly precvicili....naco ja ze vsak nelezim cely den a ked ma boli kramovo brucho tak toho moc nenachodim...tak som sa akurat vytocila...
a moj muz prehodi len tak z nicoho nic ze bud.tyzden nam maju prist vyburat tie stresne okna a vymenit.jedno v hornej chodbe a jedno vo vikininek izbe...tak ja fakt neviem ci je to ok ked by mala mala prist...

zucana
17. jan 2010

aky mate na to nazor?zvazit ten bodel, smrad a este aj robosov v dome....aj ked iba den

zoska
17. jan 2010

zuci, ak to bude trvat len jeden den tak kasli na to...snad sa prave vtedy malinka nevypyta na svet a ak hej tak ty budes v nemocke a muz to vsetko bude musiet poriadit...
povedz si ze lepsie teraz buchot a bordel ako potom, ked uz bude mala na svete
a ak tie okna zatekaju tak ich vymenit naozaj treba...no tiez muzik mohol robosov skor zavolat...nuz co uz...chlapi, tiez mam doma jedneho 😀

zucana
17. jan 2010

no zosi len jak to bude ked tu bude bordel vsetko mam poprate pripravene a teraz mi pridu robit toto?
zasa 2 roky to zateka resp. robi tu ako sa to povie plesen a az teraz sa to riesi...tak neviem ci pockat do jari ked chcemm ist na slovensko alebo to dat spravit teraz...ci ta plesen moze nejak babu ublizit alebo co....proste hore v rohu okna je troska plesne...

matka331
17. jan 2010

ahojteee....aj vam peknyy nedelnyy den prajem..... 😀 😀 😀

zoska
17. jan 2010

plesen je zla...samozrejme aby to malo nasledky musi jej byt hodne...aspon preventivne striekaj savom proti plesniam, je to silne a plesen potom vacsinou aspon na cas zmizne...

z plesne sa uvolnuju spory ktore dychas a to sposobuje rozne dychacie problemy, ale musi jej byt vela atd...ja o tom mam vela info ako astmaticka...moja alergologicka ma na to upozornovala... (prosim ta neplas sa, ak jej mate trosku, nikomu to neublizi...to len keby sa vam rozmohla)

ja ta uplne chapem, ze vsetko mas uz poprate a musela by si to balit do igelitov atd.
ak sa chystas na slovensko na jar, tak by to mohlo pockat 😉
budes bez bruska mobilnejsia, s malou budete mat zabehany rezim....

ked sa ma vzit do tvojej koze asi by som to aj ja nechala na tu jar...ked si predstavim nasu vyupratovanu izbicku, vsetko uz poprate a pozehlene...no asi by som bola tiez teraz proti 😉

zucana
17. jan 2010

no jo zosi len ja fakt neviem...
moja mama mi napisala: bud chces pokoj aj s plesnou alebo bez plesne a bordel tak si vyber
no ale takych uzasnych moznosti je velmi velmi takze si vybrat.... 😒

zoska
17. jan 2010

zuci uz si 39tt tak asi na to kasli, vydrzalo to doteraz, tak do jari to pocka...
náhodou by daco pokaslali a natahovalo by sa to...to ti v tomto stave za to nestoji

ak chces mat klud na dusi, tak tu plesen nech muzik oskrabe, nastrikajte na to proplesnovy sprej (u nas je teraz to speci savo) a pretrite farbou ked zaschne...aspon docasne mate vyrieseny problem 🙂

zucana
17. jan 2010

zosi no ked sa oddurdim a on sa bude normalne bavit ze co a jako...tak uvidime ako to poriesime 😀
ale savo tu take nemame...

zoska
17. jan 2010

😀 nebooj sadnete poriesite a bude fajn 😉

a hadam najdete cosi proti plesniam...ked na svk existuje, tak u vas bude urcite tiez 🙂

katina2209
17. jan 2010

Ahojte babulky tak mne už konečne normalne funguje internet tak sa vytešujem...
gratulujem loginke k babatkam hlavne vela zdravicka
martinaj budem rodiť v ružinove ale ešte som si nezazmluvnila lekara uvidim ci si vobec zazmluvnim idem vo štvrtok k divekymu... ak poznas
zuci krasny kocik mas a citala som ze sa ti sniva ze si mala chlapceka mne sa zase stale sniva ze dievcatko aj ked nam dva krat potvrdili chlapceka ja mam modry kocik a skoro vsetky vecicky modre...
dnes doobeda mi bolo strasne zle bolelo ma podbrusko ale take krce ako keby mi niekto do krcka a do konecnika vrazil noz som az plakala chvalabohu asi za hodku to preslo....
potom som isla varit mali sme fazulovu polievku a svieckovu na smotane s domacou knedlou knedlu robil moj manzel...
krasnu nedelu prajem vsetkym

blumka
17. jan 2010

zuc, ja by som si vybrala pokoj s plesnou do jari 😀
myslim, ze teraz zacinat nejake prerabky aj ked by sa mozno stihli za jeden den, je neskoro..a bohvie ci by to bol jeden den. Keby takato situacia bola u nas, viem si predstavit, ze aj keby sa to u nas stihlo za den a napr. mi prisla ten bordel upratat svokra, aj tak by ma stale karalo, ze si to musim upratat sama..z toho by som bola nervozna, ze nemozem, k tomu este male babo...radsej pockat do jari 😉

katina2209
17. jan 2010

Zoska to by bola ina sranda keby som aj ja mala Nelku lebo na zaciatku som mala vnutorny pocit ze je to dievcatko a az potom ma doktor vyviedol z omylu 🙂 Ale už sme si tak zvykli na Matka ako mu rozpravame do bruska vsetci 🙂
Inak ja mavam uz tie bolesti podbruska casto.. som zvedava co mi povie doky vo stvrtok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre