Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
18. jan 2010

martu aj mne tam tak tlacii dole ako keby mi stale trebalo cikat alebo tak neakor

lenica81
18. jan 2010

mati, ak si rozhodnuta, suhlasim, poznam babu, ktoru nechali vytrapit a potom ju tak ci tak rezali... ☹

zucana
18. jan 2010

temesvaryho roztok ci tak nejak som nasla na nete...
no mne tvrde iba ked sa mala vyduva...a vacsinou vecer....a tie krce mam dole uplne....ako kramy....

zucana
18. jan 2010

baby tie talky ako to volate resp.u mna kramove krce sa prelinaju s krizovymi bolestami a poviem vam ze niekedy ma ide vystret z toho...martu aj ja chodim jak pokakana 😀
idem k svokre pre obed...varila nejaku speci polefku....no som zvedava...

matka331
18. jan 2010

leni no nechcem prediehat ale uvidime ako to vsetko bude,...
zuci ale nemas tie bolesti pravidelne??ja si mysliim ze tie bolesti asi tak majuu byt ze toasitelo sa pipravuje na porod nemoze to byt preto??

martulanr
18. jan 2010

idem rychlo varit a taaakto sa mi nechce stat v kuchyni ☹

blumka
18. jan 2010

zuci, to mas poslicky... 😉

maculik
18. jan 2010

Ahojte 🙂
Tak som prave dopapala, mali sme sulance s makom, idem si lahnut k malej, lebo som nevyspana. Adelka nemohla od pol4 do 6 spat kvoli plnemu nosteku, ani odsavanie nepomohlo, ani naklon.postel, nic. Az pred 6 sme zaspali. Rano sme boli u dr, tak ma nejaku bakter.infekciu ci co, proste zapal v tele, zistila jej to z krvi z prsta, lebo si nebola ista. Tak ma ATB a cely tyzden doma. Ale ak nebude mat teplotu, mozeme ist von, ved je pekne a uz skoro jarne.

Zuci, ja mavam tiez take silne bolesti, niekedy je to uplne neznesitelne. Ale teraz, ked vela lezim, tak je to lepsie, menej casto.

kvietok23
18. jan 2010

ahojte, predam krasne vecicky po chlapcekovi, vsetko ako nove, je toho 2krabice - od 56-74. vsetko znackove, loana, cherokee, hm, zara, next - vacsina veci. Predam za min. ceny. BA a okolie. 😉

matelko1
18. jan 2010

bolesti mam uz aj ja a hlavne v rozkroku,ani krok nemozem urobit,tak to boli....ale to sa asi panva zvacsuje a pripravuje na porod.ja budem sice rodit sekciou,predsa su tam dvaja drobci a mam ich ulozenych,jeden KP,druhy je priecne.
vo stvrtok idem do poradne,v paitok znova na vysetr.do nemocky za primarom a myslim si,ze uz ma aj hospitalizuje.to budem uz v 37 tt,pekne na dvojky.

selyma
18. jan 2010

matelko, takze budes asi daasia na rade, ovsem, ked ta zucanka nepredbehne 🙂
Vcera som v dm konecne kupila krem na bradavky, citala som , ze je dobry. Stal 50 sk, znama mi odporucala nejaky z lekarne. Ale ten stoji okolo 500. Dufam, ze aj tento bude stacit.Citala som ale niekde na koniku, ze aj tento je super.

matelko1
18. jan 2010

a aky krem si v dm kupovala.ja som bola vcera v dm a nic som nenasla,tak som sla do lekarne a kupila som calciovu mast.
konecne dnes som obj.kocik.mali sme mat casualplay twinner,ale vyroba sa akosi omeskala a na trh pride niekedy v marci.uz sa mali pre dvojky zacat v decembri predavat a ja nemozem cakat.tak nakoniec sme sa rozhodli pre jane twin two,tak dufam,ze budeme spokojni.akurat na casualplay sa dali sport.sedacky otacat,tak ako som chcela a na jane to nejde.obidva tipy co som mala vybrate su za sebou.nechcela som vedla seba.

selyma
18. jan 2010

vola sa mama od babylove. a nemusi sa umyvat pred kojenim

blumka
18. jan 2010

maculik, skore uzdravenie Adelke prajeme 😉 😉
matelko, to si paradne potiahla aj s chlapcami, a este k tomu jednovajecne dvojicky..parada...37tt je super 😉
a uz si bola na predoperacnom? mna posielaju zaciatkom februara na interne aj na anesteziologiu..neviem co ma tam caka

zucana
18. jan 2010

jaj baby...a maci len mna to hlavne boli ked lezim...
my sme mali na obed taku polievku a zo vcera este lasagne som dojedala a par kolacikov 😅
matelko to mas krasny tyzden na dvojicky....
ja normlane chcem vydrzat do tej stredy a pak nech to tam v tej nemocke doktor nejak posuri...lebo uz je to na nevydrzanie...ja do 37tt som bola uplne vpoho ze ani tehu ale pred tyzdnom to zacalo.... 🙄

zucana
18. jan 2010

boze ten kon je pomaly...kde ste vsetky?
ja ani lezat nemozem lebo ma zacne bolet...a mam pocit ze mi pomaly vyteka ta zatka...lebo okrem toho vytocku co je uz taky trochu soplavejsi ruzovy tak v zachode som 2krat nasla take clupky ruzove ako hlien...to akoze teraz za ako dlho na mna dojde 😕 juuj aspon do tej stredy bez bolestne by toneslo ???
asi sa nastvem a idem niekde do mesta peso alebo co lebo ma tu doma slahne

blumka
18. jan 2010

zuci, ja nemam dnes nervy na kona..obcas tu nakuknem, ale kym mi to nacita tak stihnem milion inych veci 😠
moze to byt aj zatka, to co hovoris...pobehaj hore dole po schodoch, daj si horuci horuci kupel a mozno porodis uz dnes 😉

aussiegirl
18. jan 2010

ahojte februarovky, tiez som v klube, len neprispievam ale citam si vas 🙂
kocky, potrebovala by som poradit, hrozne opucham, doki mi predpisal moduretic ale v pribalovom letaku som sa docitala, ze v tehotenstve sa uzivanie neodporuca 😠 . beriete ho niektora? nemamte pripadne babsky recept na odvodnenie?? za 2 t mi isli hore 4 KG, tlak mam ok, bielkovinu nemam, ani cukrovku, ale puchnem zo dna na den viac, rukavice nenatiahnem na ruky, no hroza. este dobre ze obrucku som dala dole v 3 mesiaci lebo teraz by mi ju uz asi museli odpili 😀 , pripadne prst odrezat.
vdaka za rady!!!

maminnka
18. jan 2010

Zuci, podla mna to mas uz na spadnutie... Blumi ti dobre radi 🙂

zucana
18. jan 2010

blumi ked ja bych chcela tu stredu 😀 po schodoch som uz dnes behala 😉
boze tu svieti slnko a teplo...kam sa len vyberiem.... 😒

maminnka
18. jan 2010

aussiegirl , vitaj, nezabudni na miesto pre mna na nadstandarde 😉 ale zial, poradit to neviem, toto tehotenstvo vobec neopucham, aspon volaco sa mi vyhlo

zucana
18. jan 2010

ani ja neviem poradit k tomu opuchaniu....
inak este k tym pohybom...sisi skusala si pomarancovy dzus?lebo po nom je moja viki velmi velmi aktivna
baby ja uz mam tych poslickov tak raz za 40 minut krucajzn...keby som to nejak neodhadla tak v nahorsom porodim doma nie?

aussiegirl
18. jan 2010

seva maminnka! 🙂 jasne vsak sme dohodnute 😉 ja som bola doteraz tiez plus minus autobus celkom OK, a le tieto posledne dva tyzdne no hruuuuuza.

blumka
18. jan 2010

zuci, ked si si nie ista, ci su to uz porodne kontrakcie alebo len poslickovia, tak sa odporuca horuca sprcha, poslickovia pri nej zmiznu a kontrakcie zosilneju...
aussiegirl, no neviem ci na to existuje nejaky recept. asi len porodit...

aussiegirl
18. jan 2010

blumka diky 😀

zucana
18. jan 2010

blumi no sus tale take iste...ale nebavi ma to uz 😀

blumka
18. jan 2010

zuci, no ti verim...ja by som uz najradsej dnes rodila 😅

lolka
18. jan 2010

cafte kinderka 😉
zuci, ty uz to mas na spadnutie 😉 mozno o den - dva - tri uz bude Viki na svete 😀
aussiegirl, tiez mi opuchali nohy, ale trochu sa to zlepsilo. nedali mi na to nic, len sledovali, tak ti neporadim 😕

dnes som bola v poradni, krcok pevny a vzadu a mala je hlavickou dole. ultrazvuk mi nerobil, len podla hmatu povedal, ze ma priemernu velkost, nieco pod 3 kg. aj som rada, ze nebude velikaaaa pri porode 😀
a co sa tyka pohybov....Viki sa hybe skoro stale a hlavne ked zacnem jest, vtedy dostava aj stikutku. muzik si robi sa srandu, ze bude "pazroska" 😀

katina2209
18. jan 2010

ahojte babulky ako sa mate ja som dnes bola skoro hore o siedmej asi do osmej a potom som si este lahla a spala som do 11 🙂 takto dlho som este nepotiahla teraz robime so syncekom ulohy...
Ale máme vonku snehu rozmýšlam či nevyšlem muza ked pride z prace s malym von na sanky
Mne sa tiez malicky v brusku hybe ked papam a niekedy ma aj 5 minut v kuse stikutku 🙂 lolka a kde budes rodit v ruzinove? alebo na antolskej?

lolka
18. jan 2010

kati, budem v Ruzinove, uz tam chodim aj do poradne. ty budes tiez v Ruzinove, ze ? bola si uz v poradni ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre