Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
18. jan 2010

alex a kde v petrzalke? tu pediatricku?

zucana
18. jan 2010

tak baby ja idem akoze spat...idem do postele pocitam knihu a skusim zaspat....
zatial stale 10 minutovky...ked budu 5 min.tak idem do nemocky...ale ked dokazem zaspat tak to asi nebude take zle nem? 😅

lenica81
18. jan 2010

alex, ako sa vola... ja mam vybratu asi tiez... gibalovu na strecnianskej... aj ona robi taku prednasku... zajtra alebo v stredu sa chystam volat, ci este berie... hadam ano... mam este jednu ci dve v zalohe, vsak uvidime... 😎

inak mate do vanicky aj nejake to lehatko, ktore by mi malo pomoct...

lenica81
18. jan 2010

zuci, mozes to skusit... 😉

katina2209
18. jan 2010

tak ja idem spinkat dobru noc

alex
18. jan 2010

Lenica ja mám tiež vybratú Gibalovú 😉

maculik
18. jan 2010

ahojte, tak ja len na skok teraz vecer som nakukla, ako zuci, ci nahodou nerodi - a teda podla toho, co citam, tak kontry kazdych 10min, no som zvedava rano 😀

Docitam zajtra, mame tu dusno, svokra sa velmi urazila kvoli kravine a riesi sa, ci ide zajtra domov alebo nie. Asi to nakoniec neukonci tak radikalne a ostane, ale neviem si predstavit, ake tu bude tie 3t atmosfera... No nic, zajtra napisem, tak dobru nocku zatial a zuci, ak to na vas pride, tak tfuj tfuj, budem drzat palce.
Papa

matesl
18. jan 2010

maculi, to co mohlo byt take ze sa isla balit.... 😨

maculik
18. jan 2010

no, este sa to riesi...
matesl, lebo starky zacal debatu o politike, jasne, ze manzel ma opacny nazor, tak zacala dost silna debata, ale ovela miernejsia, nez ked sme na Sk a zacnu takto. Takze ja som bola ticho a tentokrat sa ich ani nesnazila utisit. Lenze starka sa do nich zastarala, Vladko jej povedal, ze s nou sa nebavi, ona zacala plakat, nieco hovorit uplne od veci, vsetko sa to zamotalo, svokor potom zahlasil, ze je rad, ze ide domov zajtra a ze nevie,ako to tu starka vydrzi a starka ze ona teda pojde domov, ak nam zavadzia. A plac a do krvi urazena. Tak teraz to Vladko urovnaval, ale je to tazke, lebo si vypocul, aky je priecny a bla bla bla, no vyzera to teraz, ze ostane, ale nemam z toho dobry pocit, lebo sa budem citit, ze tu je nasilu.

Ach jo, no fasa vecer.

No nic, idem spat, nejako to prezijeme. Ale manzel je smutny z toho, ako jeho rodicia reagovali, povedal, ze asi si uz budeme musiet vzdy poradit sami, lebo oni uz su velmi stari a strasne urazlivi a priecni a tvrdohlavi a v kuse si melu svoje a nepochopia, ze my mame iny nazor.

Tak dobru nocku a rano som tu zase. Papa

matesl
18. jan 2010

no moja...asi vobec netreba taketo temy riesit. tvoj muzik, nech svoje nazory ano tatkovi nehovori a budete mat pokoj.

som myslela, ze snad nieco kvoli tomu, ze si davala svokre ponaucenie, ako ma co robit s malou...ale ze toto sa jej dotkne...

ale neboj bude dobre, vyspia sa z toho... 😉

janielah
18. jan 2010

babky, tak ja som sla spat, hodinu som sa tam hadzala a uz som zasa aj tu 😖 a pritom som sa citila celkom unavene... no co uz..

maci, tak vam to tam - tu atmosferu teraz nezavidim prilis, ono je to niekedy tazke ked je viac ludi takto pokope...poznam...

este dobre, ze si v tom nebola namocena aj ty, a ze sa to nezvrto proti tebe, hlavne ked ide o manzelovych rodicov.. 😖

baby, mate aj vy plny nos stale ???

alex
18. jan 2010

ja som tu stále, čítam si v témach. Spať sa tak skoro nechystám, keďže som si poobede schrupla.

No môj mužík sa povadil so svokrou (jeho mamou) pred dvoma dňami, ona je totiž hroznááááá. Nepracuje, nič sa jej nechce, akurát varí a pere ale to nie každý deň. Nie je schopná aspoň raz za týždeň upratať, no a mala vypité, lebo sme boli na oslave a ona potom úplne od veci rozpráva a začne útočiť, keď jej niekto niečo povie. No tak jej strašne vynadal.

zucana
19. jan 2010

prajem pekny neskory vecer..alebo uz aj noc..
tu je zuzkina sestra...
povedala mi, aby som sem prisla oznamit, ze..predsa len nezaspala ako tu napisala..odtiekla jej plodova voda a sup do nemocnice, je na izbe, monitoruju ju a cakame 🙂)
ale som taka nervozna, ze toto bude velmi dlha noc..a mrzi ma, ze nemozem byt s nou..
ale aspon sme spolu volali, aj ked dost tazko jej bolo pocut, lebo z jej hlasu som citila tie kontrakcie co preziva 🙂)
ale zatial sa drzi 🙂) moniturujem ju aj ja cez mobil 🙂)

ked pride vikinka na svet, dam vediet 🙂)

Paulina

syda
19. jan 2010

Paulina,

drzim nasej nastavajucej maminke palce, neviem spat, takze myslim na vas....zvladnu to.

ewelyne
19. jan 2010

wooooow paulina, drzime palceky...
ze na nu tiez myslime 🙂 a drzime tie palceky silno presilno 🙂
tak ju pozdrav od nas a pekne monitoruj dalej 😉
kraaasna nocna novinka
🙂

ewelyne
19. jan 2010

dobre ranko 😉

tak co, newsky kde???

baby kde steee? 🙂

my sme mali akcnu noc, ved ste videli, kedy som tu strasila a zasa som tu.... a to som uz hore 2 hodiny.... 🙄

maminnka
19. jan 2010

Dievcata, Zuci, Vikinka: drziiime palce, mozno sa uz navzoajom na seba usmievate..... dakujeme Paulina, za spravicku!

maminnka
19. jan 2010

Macu, tieto debaty o politike poznam velmi dobre. Ked sa muz a svokor (jeho otec) zacnu na tuto temu bavit, pricom vedia, ze sme si to uz velakrat zakazali, my so svokrou prasime prec, lebo nam to za to nestoji, to su strasne hadky. Potom odtial jeden alebo druhy vyleti, nahnevanyyyyy, ale my sa do toho nedame zatiahnut a melieme si svoje 🙂 Lebo uz to parkrat nedopadlo dobre... su to najhorsie temy, mame uplne opacny nazor a vsetci tak tvrdohlavi, ze jedna strana neuzna druhej ani slovicko...

ewelyne
19. jan 2010

maminka, macu.... to asi kazdy ... 😉
aj my.... niekedy mam fakt pocit, ze svokor ma uz len "z principu" rad vzdy opacny nazor.... aby bolo akcne... 😠
tiez sa uz radsej zdrzim a myslim si svoje...

olifcek
19. jan 2010

zuci supeeeer!

maculik
19. jan 2010

dobre ranko, tak co nove? Idem rychlo citat, ci Zuci isla do porodky alebo nie 🙂

kakatka1
19. jan 2010

Dobre ranko! Tak sa nam to pomalicky uz rozbieha. Zuci drzime palce, nech vsetko dopadne na vybornu 😵
Ja mam dnes poradnu, tak som zvedava co nove. Pekny den!

olifcek
19. jan 2010

kkati, jj, vyspim sa. malicka tuto noc napriklad hajala takmer hodin az x;o)

blumka
19. jan 2010

ahojteeeee.

mne sa snivalo ze sa tuto noc narodili 4 februarovcata 😅
no zuci, cakame na spravy...drzime palce, nech ste v poriadku s Viki 😉

blumka
19. jan 2010

olif, kolko?

olifcek
19. jan 2010

blumi, hech, tie nastavenie draheho...5hodin x;o)

blumi som zvedava, ktore dalsie tri to budu, nech sa sen naplni 😅

janielah
19. jan 2010

ahojte, tak aj ja som zvedava na Zuzanu...kto bude potom dalsi na rade?

maculik
19. jan 2010

jeeej, tak super zuci, drzim palce aj ja a tesime sa na novinky.
ewe, a preco akcna noc, maly sa budil? Lebo fakt si tu dost neskoro strasila 😉

no vecer sa to urovnalo, Vladko zoparkrat pritakal svokre na jej staznosti, debatili vsetci v obyvke asi do pol1, ja som uz lezala, lebo som mala dost velke kontrakcie, nebolo mi dobre. Potom trochu ustali a okolo 3 zase, ale odvtedy nic, len bolest brucha.
No, my sa do nich tiez nestarame zvycajne, max.povieme, nech su ticho, lebo ta debata je zakazdym, ked sa stretnu, a ked jeden zacne, druhy sa vzdy chyti, nepoucia sa. A teraz svokra akosi to vzala osobne, ze manzel utoci na "ich" rezim a tak, a proste cele to prekrutila, pritom on nic osobne nehovoril. No ale uz sa to hadam vyriesilo, domov pojde len svokor.

matesl, na ten plan, co som svokre a manzelovi napisala, tak manzel bol rad, ze jemu to pomoze, lebo chape, ze mam s malou rezim a ked sa vratim z nemocky, tak ten rezim mi pomoze. Ale svokra si to precitala a ostala ticho, doteraz nemam na to ziadnu reakciu. Manzel hovoril, ze mozno sa trochu urazila, ze som to tak podrobne pisala, ako keby ona nevychovala 2 deti, ze si asi mysli, ze je to zbytocne, ale zaroven povedal, ze chape mna, ze mi ten rezim pomoze, ked budem s malymi sama.

Ale neberte to tak, ze sa na nu len stazujem, ona pomoze, su s malou, ja mozem lezat, navari, okupe malu, ak je manzel este v nemocke... Len uz je to 72r babka, ktora ma svoje vrtochy, zvyknuta na pohodlie maleho bytu, kavicky s kamaratkami, klebety, inu vychovu a pod. Takze v tomto je to tazsie. Ale som rada, ze je tu, aj ked nasled.3t budu este zaujimave 😀

blumka
19. jan 2010

olif, wau...5 hodin...to je super cas 😉
no ja som tiez zvedava..mozno to bola len predtucha pre zuci 😉

olifcek
19. jan 2010

macu, chjo...

blumi snad to nie je zle zle, ze malicka tak dlho spinkala...i teraz by sa uz niekedy ale mala zobudit...pretoze ubehnu kazdu minutku tri hodky, co papala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre