Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
19. jan 2010

caute opat... som si bola zdriemnut, lebo sak rano som bola u lekara a narusil sa mi rezim... 😀

ja struhanku prazim na masle s praskovym cukrom... ked davam na taketo sladke dobroty... 😵 ale nemozem vela jest, bo rastiem... som za 2 tyzdne pribrala 2,5 kg... ale brucho rastie tiez statocne, 3-4 cm za tu dobu... 😉
tie mrazene veci mavaju v jednote urcite, aj rozne druhy plnenych gul... mnami...

mati, vyber si na nete... zakladom je ake mas poziadavky... a cena je dost dolezita... napr. sme boli v polsku a x-lander nam ponukala v 3komb. bez tasky za cca 540 euri, a teraz uz som videla min. dve stranky, co set aj s taskou predavaju za 464 euri... takze je to relativne, aky kocik za kolko v polsku kupis... co sme my chceli ani nemali a mali nieco podobne, ale bol tazsi a nakoniec aj drahsi... a neboli take pekne farby... 😉 takze sme si objednali u aladdina v hlohovci... 🙂

inak mak je fakt utisujuci prostriedok, tak bacha na to, kamoska co ma dvojicky si raz na veceru dala rezance s makom a mali boli spokojni a kludni, ze az... takze babske reci pre tento raz boli pravdive... 😀

matka331
19. jan 2010

martu mne ked tvrde brusko co uz teraz dost casto sa stava tak hned ako keby som sa nemohla nadychnut

matesl
19. jan 2010

aj mne sa obcas tazsie dycha...musim sa nutit z hlboka nadychovat, niekedy ma aj hrudnik pobolieva ako napr teraz 😠

lenica81
19. jan 2010

tak mne sice netvrdne, ale brutalne mi maly tlaci na hrudnik, a ked sa opriem dopredu na gauci alebo pri pc mam pocit, ze odpadnem... takze uz sedavam iba oprena dozadu... a to nehovorim o rychlejsom tempe chodze... 😨

zoska
19. jan 2010

ahojte 🙂
haa ja som vravela ze pri najblizsej navsteve nemocnice si tam zuci uz nechaju 😀 no ak jej v noci odtiekla voda, tak Viki by mala byt uz na svete, nie? 😕
som zvedava velmo 😉

inak ja som si dnes v poradni v cakarni vysedela 4hodiny 15min!!! som myslela ze ma vystrie...
dala som to najavo aj dr. aj sestricke ze takyto system je pekne na h... a je jedno ci je tehotna v 3., 4. alebo ítom mesiaci... miesali tam tehotne a netehotne no uzas...
nabuduce ma vraj vezmu presne...no som zvedava a stvrtok idem na pasy
krcok uzavrety, vsetko oki, robili mi vyter na streptokoka a bud. tyzden na krv...

katina2209
19. jan 2010

no to mne zase ked tvrdne brusko ide od bolesti prasknut vajecnik tak sa nemozem ani otocit aj dnes rano sme to takto mali a tiez sa mi tazsie dycha..
idem pre maleho do skoly este sa ozvem...

matelko1
19. jan 2010

zoska tak ja veru 4 hod by som nevysedela.to co ma tam za chaos.u nas to ma dr rozdelene,vo stvrtky su tehotne a este som viac ako 30 min necakala.
drzis sa dobre....ja som zvedava teda na ten piatok,vtedy idem za primarom na vysetr.a rozhodne kedy sekcia.

zucana
19. jan 2010

No a som tu opat..🙂)
Vikinku mame na svete 🙂) trvalo to velmi dlho, a stale som dostavala spravy z Talianska ako to ide..ako prebiehal porod Vam porozprava Zuzka 🙂) aj ked poviem len, ze to bolo narocne a bolestive podla jej slov..a ked si predstavim, ze bez epiduralky, tak svoju sestru velmi obdivujem na to, co mi hovorila..
spravu, ze Vikina sa narodila mi zavolal Zuzkin manzel 11,58, tak ratam, ze nejak tak aj prisla, lebo bol uponahlany a asi to volal tesne po porode..
Malinka je zevraj nadherna, ale este som ju nevidela, tak cakam na fotky..
Zuzka je teraz na poporodnom a ked pride na svoju izbu mi zavola 🙂) ale uz som s nou hovorila 🙂) a obe su v poriadku 🙂)

Tak sa vsetci tesime 🙂)
Aj ja ako novodoba teta aj nasa mama ako novodoba babka 🙂)
ja som sa rozplakala, ked mi Zuzanin manzel zavolal, a ja som konecne pocula tie slova: "She is born, and everything is ok." 🙂)
najkrajsie slova ake som kedy pocula

blumka
19. jan 2010

jeeeeeeeeeeej.GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEM...nech sa vam dari, nech ste obe zdrave a hlavne veeeeeeeeeeela mliecka
az mi slzy vysli...dalsie babatko...Vikinka vitaj na svet 😵 😵

zucana
19. jan 2010

Len pre informaciu 🙂) ja som jej sestra 🙂)
tak potom jej odovzdam vase spravy 🙂

nedockava4
19. jan 2010

zucana....suuupeeeer......blahozelaaame aj my z januaroviek 🙂 prajeme vela zdravia a mliecka...

blumka
19. jan 2010

jasneee..nech vie ze na nu myslime.. 😉

zoska
19. jan 2010

juuuj gratulujeeem 🙂 🙂 to je super, želám všetko naj, naj, naj...nech su zdravucke obe
krásna správa, dakujeme Paulina 😉

blumka
19. jan 2010

nedockava a ty co tu este? uz by si aj ty mohla mat malicku pri sebe, nieeee? 😉 sup, sup do nemocnice

zoska
19. jan 2010

baby a Olivka sa narodila presne pred mesiacom? 19.12, vsak?
a Viki 19.1. hihi 🙂 ako to zaujimavo vyslo 😉

zoska
19. jan 2010

hlavna vec, ze tema Februar 2010 😀 😀

lenica81
19. jan 2010

waaaaaaaaaaaaaaaaaw... tak supis, takze sa s tym pomaly vrece roztrhava...

zuci pozdravujem a nech je cim skor v pohode a hlavne nech su zdraveeeeeeeeeeeeeee... fiha... 😀

suzon78
19. jan 2010

Ahojte 😉
tak som sa sem náhlila z poradne, lebo som tušila, že Zuci bude v nemocke a že bude pôrod na spadnutie...a veeeeeľmi som sa potešila správe od jej sestry, že Vikinka je už na svete a že sú obe v poriadku.

ZUCI, srdečne blahoželám, maminka 🙂 a tešííím sa na prvé fotky, držkajte sa.
Zuzkinej sestričke ďakujeme za to, že nás tak promtne informovala 😉

nedockava4
19. jan 2010

blumka...hm, ja este cakam...malej sa akosi nechce...zajtra vecer mam poradnu, ale tak uvidim, ci sa to pohne...
termin mame az v pondelok, tak som zvedava, co mi povie zajtra lekar...ale uz by som chcela mat malinku za sebou...

lenica81
19. jan 2010

zoska, ale to neva, inak nieco na tych cislach bude... ja mam termin tiez 19teho... ale hadam sa aspon do toho mesiaca trafim... 😀 😀 😀

matesl
19. jan 2010

juuuuj az mi zimomriavky prebehli...super Zuci, si hrdinka...ze si to zvladla bez EPI, a predpokladam, ze aj tvoj lekar stihol rano dojst. tak si bola spokojnejsia.

rychle zotavenie a poriadne si oddychni po tom narocnom vykone 😉

nedockava4
19. jan 2010

jezisi, ako som spojila myslienky...ze "malinku za sebou" ...chcela som napisat "porod za sebou a malinku pri sebe" 😀

matelko1
19. jan 2010

zuci blahozelam a drzte sa obe 🙂 🙂 🙂

zucana
19. jan 2010

Najlpsi bol Zuzkin manzel, ked som mu pisala o pol 8 ako to ide..a on, ze citi, ze su blizko 😀 o 8 mi vola, ze si mysli, ze o hodinu to bude, o 9 mi vola, ze vsetko v poriadku a ze asi az o hodinu..a nakoniec sme sa dockali o 11,58..taku dlhu noc a doobedia som este nezazila..
a to by som sa mala ist ucit, ale neviem mysliet na nic ine, len na moju malu neterku..a este neviem ako vyzera :(
ale viem aka bola Zuzka krasna, ked bola babatko 🙂 tak bude urcite ako ona 🙂
uz sa neviem dockat, ked ju prevezu na svoju izbu a zavola mi..a este aj za to, ze nebola v noci sama, aj ked som tuzila byt pri nej..a teraz ju tuzim velmi objat za to aka bola statocna..

zuzulik
19. jan 2010

jeeeeeeeeej Zuci gratulujeme a Vikinke prajeme vsetko dobre do zivota 😵 😵 😵

martulanr
19. jan 2010

Zuci gratulujemeeeee tesime sa s vami 🙂 🙂

suzon78
19. jan 2010

Paulínka...Zuzka má ešte jedno šťastie úžasnú sestru 🙂 , veľmi cítiť ako sa ľúbite....aj sa chystáte ísť do Talianska ?

nedockava4
19. jan 2010

Zuzkina sestra.....krasne si to napisala....musite mat uzasny vztah...

zoska
19. jan 2010

Pauli ako tak čitam, tak Viki bude mať super tetu 😉
Držím palce na skúške a potom už môžeš bezstarostne myslieť na svoju neterku 🙂

zucana
19. jan 2010

Ja mam najlepsiu sestru na svete! ako pohadame sa, lebo tak ona bola dakedy na nevydrzanie pocas tehotenstva..na to, ze hento nemoze jest lebo Ecka a neviem co..ale velmi ju lubim..

A chcem ist za nimi..myslim, ze mama s frajerom pojdu za nou cez vikend, ale ja neviem ako budem moct, pretoze zajtra mam skusku, potom v sobotu, potom v pondelok, zas v stredu..a neviem mysliet na nic ine ako na nich..
A to som Vikine hovorila nech vydrzi 🙂) ale vidim, ze ma moc nepocuvala :D

ak by som nesla teraz, tak pojdem co najskor ako sa bude dat, lebo chcem vidiet tu malu babiku a aj sestru aj Nena, sestrinho manzela 🙂

Ja Vikinu uz strasne lubim a to este som ju ani nevidela :D

A v mene Zuzany dakujem za priania 🙂) potom jej budem vsetko referovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre