Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
19. jan 2010

Lienka, aj ja som otvorena na 1,5 cm, uz mesiac, tak ktohovie kam to potiahneme... ja by som este 2 tyzdne chcela vydrzat

maculik
19. jan 2010

jej, tak ja som si 2h schrupla a ake dobre spravy som tu nasla - zuci, gratulujem aj ja k Viki a tesime sa na foto, prajem vela mliecka a krasnych chvil s rodinkou 😵

ja som zase pred spanim mala kontry, ale nic z toho, prestali... Mala by som dnes nenapadko znasilnit manzela, len ked po prve, on sa boji a po dalsie, uz asi ani neviem, ako sa ten sex robi 😅

silta
19. jan 2010

zuci gratulujem k bambulke 🙂
ja som dnes bola v poradni u mna to vyzera na cisarsky a v pondelok idem znova a uz sa dohodneme kedy ma prijmu do nemocnice 😒

lenica81
19. jan 2010

ja furt zamknuta na 10 zamkov... macu... mozes skusit... dojdes na to, neboj... 😎

lienka2
19. jan 2010

maminnka, ale ja som sa zacala otvarat uz v 19tt.. aj ked tiez niekedy myslim na to, aby som napriek straseniu predcasnym porodom este neprenasala.. 😅 no ale to uz je na voli nasich malickych 🙂

lolka
19. jan 2010

macu, tiez mam v plane o cca 10 dni manzela "znasilnit", len si musime spomenut co je to sex 😀 😀 tiez sa boji, aby malej neublizi, ale ved to nejako zvladneme 😉

bezim na predporodny kurz aj s muzikom.......na poslednej prednaske sme stretli hajdy, tak dufam, ze sa maju dobre a drzia sa 😉

andrea2603
19. jan 2010

ja sa tiež pripájam ku gratulácii: všetko najsuper zucanke a vikinke, veľa zdravíčka 🙂

matka331
19. jan 2010

silta a ty preco ides na cisarsky???

selyma
19. jan 2010

Aj ja blahozelam Zuzke k dcerke, tesim sa s nou, ze je zdravucka a nech im to vydrzi do konca zivota a nech Zuzka ma vela, prevela mliecka pre krasni Vikinku.

blumka
19. jan 2010

ahojky
boli sme Terezku zapisat do skolky...vosla medzi deti, nasla si tam detsku kuchynku a ked som ju odtial brala ze uz ideme domov, tak mi povedala ze "ece ne, varim kukujicku" 😀

silta
19. jan 2010

matka ja som mala aj prve cisarskym a to ci to bude znova sa rozhodne v nemocke to mi este na 100% nepovedali ale ja si myslim ze bude cisarsky trochu mi skace tlak a mam aj pozitivneho streptokoka ☹

teuska
19. jan 2010

caute babulky 😅
Gratulujem Zuci k Vikinke a prajem vela, vela zdravia a mliecka.

No babenky ja som sa prave vratila z poradne a este som bola aj na rodicku. Ucitelka mi malu vychvalila, az som sa cudovala, ze ci o mojom dietati rozprava. Ale asi sa bala, ze jej tam predcasne porodim. 😅

A na poradni mi najskor doktor povedal, ze sa otvaram a potom mi meral krcok tym vnutornym sonom, tak ze je este skoro 4 cm, co je dost vraj. Ale zistil, ze maly sa otocil KP. No tak ma velmi nepotesil. A vraj, ze ked je to uz druhe dieta, ze mozem rodit aj normalne. To sa mi ale vobec nezda. 😖

blumka
19. jan 2010

teus, asi tam ma vela miesta, ked sa muste chce tocit...a pozisstuj si to KP a porod, lebo co ja mam info, tak u chlapcov je poloha KP horsia ako u dievcat ak maju sa maju rodit prirodzene

matka331
19. jan 2010

teuska noaj ja som citala ze u chlapcov je to na sekciu ....

teuska
19. jan 2010

no ved prave Blumka. Aj ja som to pocula, musim si to pozistovat a ked je to takto, mozem trvat na cisarskom?

matka331
19. jan 2010

teuska to neviem ci mozes trvat na cisarskom aleoni ti ho podla mna spravia ....ajmoja mala je kp a budem tiez trvat na cs
baby stymto kocikom nemaa ziadna z vas skusenost???
http://www.e-kociky.sk/?183,danny-sport ?

martinaj
19. jan 2010

teuska, podla mna sa chlapci KP nerodia normalne, hrozi poskodenie pohl. organov vraj.... tak som pocula ja 😖

zucana
19. jan 2010

Uz som videla svoju neterku 🙂) je taka nadherna 🙂) a myslim, ze sa podoba na Zuzku 🙂
ale dnes by mi mali prist dalsie vecer 🙂
ale obom je dobre a teraz su spolu na izbe

A Zuzana dakujem za vsetky gratulacie, vsetko som odovzdala 🙂

blumka
19. jan 2010

teuska neviem ci mozes trvat ale trvaj, za to nic nedas

deda
19. jan 2010

Zuzanka gratulujem,a ticho ti zavidim, že už to maš za sebou....

maminnka
19. jan 2010

Matka, ja zial, tento kocik nepoznam.

olifcek
19. jan 2010

"She is born, and everything is ok." 🙂)

tu som sa rozslzila, a musela vyutierat oci, nech vidim na monitor. PAULI dik za info

ZUCI TESIM S Tebou!

olifcek
19. jan 2010

maminky, co to mam urobit, ked malicka spinka, ale boli ju brusko? masaz jej velmi nepomohla...dat na brusko? ☹ a to neviem o tom, ze by som jedla nieco, z coho by jej takto malo byt 😢

mmaarrttiinnaa
19. jan 2010

zucanka srdecne ti blahozelame drzte sa 😉

matka ten kocik je perfektny ja keby som nemala po dcerke tak ho beriem

blumka
19. jan 2010

olif, skus dat na brusko, mozno sa pomrvi a poprdka si. Ak ju boli brusko, masaz nezabera, skus sa popytat lekarky, ked pojdes na kvapky Sab simplex alebo Espumisan alebo Infantus dophilus (neviem ako sa to pise), ze odkedy mozes davat. U nas zabral Espumisan, 3x denne som jej davala lyzickou pred papkanim. Viem ze tento Espumisan len prechadza crievkom a babakta ho potom vylucia, takze sa netreba bat ze sa dostavaju do krvi a zeby nejako ovplyvnili babatko..
A nemusi to byt z niecoho ci si jedla, proste tie drobciatka nemaju este dovyvijany traviaci trakt tak sa takto trapia

matka331
19. jan 2010

mati ty poznas tu znacku ???

maminnka
19. jan 2010

suhlasim s Blumkou, tie kvapky naviazu bublinky vzduchu, ktore babatko prehlta pri papani a ktore v brusku robia sarapatu. Nam pomohol Sab simplex.

olifcek
19. jan 2010

blumka, dakujem krasne. myslim, ze je to brusko, lebo sa puci, ocerveneje, postazuje si, a o chvilku je uz bre x;o( chudacik moj malicky x;o( mozno i pri comsi takomto si ten pruh unhala, chjo x;o( no, ono, masaz, ked som ju chytila za brusko a zacala masirovat, ulavilo sa, ale myslela som, ze uz bude bre, az do najblizsieho papania, ale nie, no...no niekedy ten pupik zaberie uzasne, inokedy nie...takze sa popytam na espumisan...dokonca opat papala az po 4,5hod., co sa mi uz velmi nepaci, i ked papala z oboch prsnikov, no neviem, ci je v nich tolko mliecka, ako pred par dnami...dnes mi samovolne mliecko nevyteka, a to este predvcerom som ho zastavit nevedela, ked sa malicka rozplakala...asi budem i kusok odsavat...staci i po 5minutach, ze? len nech oklamem mozog, a produkuje viac mliecka x;o)

andrea2603
19. jan 2010

olif, a bolí ju bruško hocikedy cez deň alebo len niektorý čas počas dňa?

olifcek
19. jan 2010

inak, ked sa toto malickej deje, pyta i papat v tej chvili...mam pocit, ze ked jej i papat dam, ked to stihnem, tak sa jej ale fakt ulavi...rovno kaka take rychlovky alebo prdka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre