• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
suzi moja mala je velmi pokojne babatko...teraz sa uz i casto diva okolo seba a na nas...ale ked ju prebalujem, je ziva az moc, lebo paq ide papat a ona by sla najradsej hned papat x;o)
20. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu :slight_smile:
andrea gratulujem k dievcatku :dizzy_face:
baby ja som tych poporodnych vloziek minula velmi vela... a zo zaciatku som si musela davat aj 2 naraz....
matka 4.2. chcem rodit aj ja aby Verca oslavovala s malym :slight_smile: to je super, ked clovek vie kedy to pride :slight_smile:
20. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dáva tým najavo, že sa teší, malý papkáčik :slight_smile: Ak budeš mať čas, tak nám prihoď ešte dáke foto :wink: ako rastiete...
20. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky
mne tu pod pravym prsom chodi malinka nozicka...chodidielko mi tu cestuje...manzel mal z toho min. tyzden strasnu srandu a ja sa tu teraz smejem...lepsie ako telka to je...skusim to odfotit, ale to asi nepojde
20. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi, jéééj, ja u mojej len cítim, ako otáča hlavičkou a šmátra ručičkami a vidím len chrbátik ,keď sa pučí, ale nôžky musí mať dáko schúlené k sebe, lebo už veľmi dlho, ako je väčšia nekopkala...sús to foto ak sa ti podarí :wink:
20. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, takze baba... dobre... :wink:

ja sa tiez zadivam na to brusko a je to fakt vacsia sranda ako tv... :grinning:
20. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera po papani a na ceste do nemocky, lde ju nezobudil ani odber krvicky z paty, kde jej ju pichali na dvoch miestach

http://www.youtube.com/watch?v=06S8TCAxV54
20. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj olif idem mrnúúúúť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej olif :dizzy_face: Verca to pozerala so mnou a povedala, ze "jej babetko "
mala je krasna :dizzy_face:
20. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti mas sikovne dievcatko x;o) a dakujem x;o) skoda len, ze sa vcera neusmiala...chcela proste spinkat a basta...vtedy s nou mozem robit co chcem, plakat nebude, hehe x;o) je uzasna x;o)

suzi :wink:
20. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohovske... a to posledne... tak tie pozy co hadze... :grinning: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a kolko teraz olivka vazi? ona furt vyzera taky drobcek :slight_smile:
20. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, maličká je užasná...má krásné očká :slight_smile:
super bolo ako prst cucala :dizzy_face:
20. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif máš krááásnu dcérku, je fantastická a naozaj očiká má krásne :dizzy_face: aj mne sa páči na poslednom videu, je bohovská rúčky vystreté a spokojne si buvinká. Počúvaj Ty si už inak šikovná mamina :wink: jáj aj ja už chcem také babenko domka....
20. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ze? inak, ked lezi na brusku, sama si hlavku otoci, i podrzat ju vie sama, a ze predcasniatko x;O) i kolisku vie pekne urobit, ked je na brusku x;o)

marti, neviem, kolko vazi :frowning2: ale som na piatok dohodnuta so sestrickou, ze mi ju zvazi, len neviem, i ked to mam len na 10minut, ci pojdem. ved dnes sme tu mali okolo -5stupnov a to sa s malickymi babatkami v takej teplote nikam chodit nema..,

zosi, to sa nedavno v noci manzel zobudil a strcil jej prst do pusy, aby bola tisko, hehehe...x;o) no a paq to urobil i ked bola malicka po kupani...dnes uz ale neplakala, asi preto, ze mala vodicku fajne teplu, i miestnost vyhriatu a obliekala ju babka, co bolo rychlejsie ako ked mamka :sweat_smile:
20. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa už vidí fajnovučká pribratučká oproti záberom z nemocky, čo si pamätám..dobre, že jej chutí a je taký papkáčik :wink:
20. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj olif tvoja olivka je nadherna aj ja uz chcem babatko :dizzy_face:
20. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj marti tak to uz chceme asi vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzon, ze sikovna...na ten cas cakaaaam :grinning:
20. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi aj mm vravi, ze je pribratucka, tak snad je x;o)
20. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite je ale aj tak je drobcek :grinning: ja som zvedava inak na maleho aky bude velky, 2.deti vraj byvaju vacsie... a Verca mala 3930g :angry: tak snad on bude aspon o pol kila mensi :grinning:
20. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, pri alergii na laktózu by si mohla kojiť, ale ty by si musela výlúčiť so svojho jedálnička všetko, čo obsahuje mlieko, ale našťastie to nie je tvoj prípad, lebo to by Olivku bolelo bruško veľmi často, resp.stále.
Inak je na zožratie :wink: ,ten tvoj mrvenček.
20. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti jj, je to najmensie babatko...i ked...dvojicky boli mensie....loginkine :confused:
20. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif to si len ty myslíš....ide ti to už od ruky :wink:
20. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja by som "zrala" :grinning: :grinning: :grinning: potrebujem nieco sladke ale nie cokoladu :angry: daky kolac asi..... tak si len snivam
20. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina ani nehovor...ja uz som mala cokoladovy termix, lizatko a balik gumenych cukrikov :sweat_smile:
20. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jem teraz malej gumene cukriky a strasne sa hambim :frowning2:
asi mm vyzeniem do obchodu.... ale keby som vedela co chcem ....
20. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee olifcek mala je aka milucka a kludnucke to dietatko dufam,ze aj nase budu take dobrucke :slight_smile:
tie vlozky som nezohnala v lekarni nemali skusim ist zajtra do tych zdravotnickych potrieb
martinaj mala bola pekne velka na dievcatko :slight_smile:
20. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok