Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
20. jan 2010

tak ja idem teda do hajan dobru nocku vsetkym a pekne snicky 🙂

garonka
20. jan 2010

kati no tak to vyzera, že hajať nebudem drahy v kuchyni si píše papiere do práce vyzera to na celu noc a ja som akasi čula 😅
jaj holenie to som absolvovala v pondelok ale nikdy viac da to poriadne zabrať a ani zrkadlo nepomohlo tak len tak naslepo som vyskušala 🙂
u mňa to otačanie je komedia stale potiahnem draheho za pyžamo tak sa pridržím ale fučim ako lokomotíva 😀
zajtra ideš aj na ctg monitor?

garonka
20. jan 2010

hajdy nebojaj i ja to mam take domotane a zajtra odo mňa sestrička dostane po holej lebo neviem ani poriadne termín pôrodu 😕
dobru nocku

a dobru nocku aj tebe kati

tak ja sa tu pomotam kto tu ešte prikvitne 😀

hajdylca
20. jan 2010

ehm, upps, oprava- v druhom riadku chyba co- nikto mi nepovedal, ze CO vlastne treba kontrolovat...
a samo ze pridam, nie pritam... uz musim ist hajat, lebo take chyby 😔 😕

katina2209
20. jan 2010

no garonka ja to mam podobne s tym otacanim ja som tiez len tak naslepo ale nabuduce poviem manzelovi nech to skusi on ale to bude az pred porodom dufam 🙂
garonka ja neviem idem prvy krat do nemocnice k porodnikovi tak som zvedava ci ma niekam posle alebo ci sa to robi priamo v ambulancii,,,
môj manzel uz pospava na sedacke a my sme presunuli pc do obyvacky lebo sme mali v spalni a uz je tam postielka este mi chyba ta prebalovacia podlozka na komodu nemozem nikde zohnat zltu alebo bezovu co by sa mi hodilo do izbicky

katina2209
20. jan 2010

hajdy neboj bude vsetko v poriadku mne tiez minule povedal,ze maly ma nejaku vacsiu hlavicku oproti nozickam ale to mal taky stary ultrazvuk ze neviem co tam videl na morfo sme mali vsetko ukazkove

garonka
20. jan 2010

kati určite ti urobia monitor a aj prietoky či ako sa to vola a uvidíš zajtra nam povieš aj vahu babenka 😉
ja mam zatiaľ podložku na postieľke nemali žltu ako som chcela ale doniesli mi modru no neva postieľka je žlta a spalňa ladí do modra tak sme tu ako slnko a nebo 😉

katina2209
20. jan 2010

garonka aj ja mam zltu postielku akurat som si v albume pozerala tu tvoju je krasna ja mam podobnu aj s baldachynom inak musim nafotit a vlozit len ked ja to sem neviem zmensit a neviem ci v notebooku mam taky program na zmensenie fotiek skusim spytat mangela..
inak som zvedava ci mi nieco porobi vsak potom oznamim...

katina2209
20. jan 2010

pravidelne sa rano zobudzam o siedmej co som hladna idem si tusim este dat nieco jest aby som zase nevstala o siedmej lebo mi staci vstat az o 8,30

garonka
20. jan 2010

no ja som si u svojho pôrodnika v pondelok odsedela pekelnych 3,5 hodín lebo letel na operačku a môj mm chytal depky a nervy no ja tiež lebo tlak mi stupol na 130/90 😅
no ja som zvedava na newsky od lekara čo nam tu povieš 😉

garonka
20. jan 2010

tak kati ja keď v noci nespím varím puding a tak to vyzera aj na dnes lebo drahy kupil kokosovy a karamelovy tak už viem, že zas budem kuchtiť 😀
a mala som i take stavy že som pravidelne vstavala 2.20 na zachod trvalo to asi mesiac nakoniec sa to posunulo tak ako ty na siedmu 🙂

blumka
20. jan 2010

hu 😀

alex
20. jan 2010

hu hu 😀 😉

blumka
20. jan 2010

a spat!!! 😀 😀

granado
20. jan 2010

Ahojte babky vy sa tu tuším meníte na sovy či? 😉

katina2209
20. jan 2010

nocne sovy este nespia 🙂 ja som puding nejedla uz asi mesiac dobry napad ja sa pocas noci zobudzam aj 3 krat na zachod a to si cvrknem a idem zase naspat do postele co ma maly tlaci 🙂

garonka
20. jan 2010

čo vy tu strašite? 😀

alex
20. jan 2010

ja dúfam dnes budem dobre spať, lebo som zaspala až okolo štvrtej, vstávala o jedenástej a poobede nespala, tak som dúfam, dostatočne vyšťavená, že nebudem pozerať do stien.

blumka
20. jan 2010

garonka, preboha, uz nerozpravaj o tom pudingu, lebo vzdy ked spomenies ze ho ides varit, tak musim aj ja, taku chut dostanem 😀 😀

garonka
20. jan 2010

kati presne to i ja a najviac ma štve ak sa zobudím o piatej idem na cik a o šiestej treba ďalší cik do skumavky ak idem na poradňu vtedy pijem vodu ako trafena a sestrička sa stale čuduje, že moč je skoro biely 😀 no tak jej vysvetľujem že nasilu chodim na wecko 😀

garonka
20. jan 2010

blumi to je jedine jedlo ktore ma zasyti 😀 😀 😀 😀 😀
no ja ti ho pošlem jo? kokosovo karamelovy s piškotami a jahodami jo?

katina2209
20. jan 2010

a ja nemam doma puding 🙂 garonka posli mi z Kosic 😀 a Blumka tiez z Kosic no to kym by dorazilo 😀

blumka
20. jan 2010

gari, karamelovy si nechaj 😝 ale kokosovy moooozes 😀 😀

garonka
20. jan 2010

no ja nezaspím vôbec som si pustila nezvratny osud 4 no nejak na volovinu to vyzera 😅

garonka
20. jan 2010

kati veď BA to je len 400 km ako za rohom 😀

alex
20. jan 2010

garon, no nezvratný osud, to by som ja určite potom nezaspala. Nemám rada horory, ja sa potom bojím 😖 😅

garonka
20. jan 2010

blumi karamelovy nem dobry? joj ja by som v karamele spala a keby ma doktorka videla čo robím ma zabije, uvarím salko na karamel a sama to spraskam len ta zaha potom v noci trápi 😝

garonka
20. jan 2010

alex ja sa pri tom smejem to je skôr triler 😀

katina2209
20. jan 2010

no vsak to 😀 letecky cobi dup 🙂 ja teraz citam dobru knizku ked nemozem spat vola sa vedma to je uz tretia cast sagy Tajomstvo Nicolasa Flamela

alex
20. jan 2010

no pre mňa je aj Čaky vraždiaca bábika brutál 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre