Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
15. júl 2009

fuuuha, to je sila. Teraz to padá ako hnilé hrušky.

blumka
15. júl 2009

dostala som nenormalnu chut na sladke, tak som si uvarila cokoladovy puding 😀
a o tych lietadlach ja radsej ani nejdem citat....v sobotu prichadza z usa svokra, v nedelu moj manzel a v pondelok svagrovci s troma detickami...dufam, ze sa nic nestane ☹

zucana
15. júl 2009

no vidim to tak ze ja uz nelietam....
a to sem leti v auguste moja segra....snad male austrian lietadielko prezije 😎

blumka
15. júl 2009

ked si tam vezmeme ze kolko nehod je denne na cestach tak toto cislo pri lietadlach je nic...ale kolko mrtvych naraz 😔

zusika
autor
15. júl 2009

ale ved som vas nechcela rozosmutnit....ano, stava sa to.....je to presne o tom, ze vela ludi naraz.....
ale stat sa ti moze aj na prechode pred domom ze ta nieco prejde..... ak sa ma stat...
ja teda ked lietam nikdy na to nemyslim, nemam strach..... ved sa nechystam letiet ani Jemenom ani Iranom.... 😎
snad ryanair tiez vie co ma robit a ma poriadne stroje... 😀
ale to je jedno.... ziadny streeees!!!
inak aj ja som pocula vselico o Emirates - letuskach.... veru sa im zije...... ale ako exe vravi..je to o prioritach - a my chceme rodinu!!!! nic nie je viac ako toto!!!
casto myslim na to, aky by bol moj zivot bez mm - na to aky som bola rebel, som sa dost usadila.... ale myslim, ze by som skoncila niekde ide a inak.... ale to sa uz terat nedozviem....
ale ja sa nestazujem, ja som v tomto zivote najstastnejsia na svete...... co bude v buducom - uvidime 😀
fuuuuj..som bola na obede...v jedalni klima a potom ze idete von a facka medzi dverami.... fuuuuuu...... 😝

zucana
15. júl 2009

ved to.muz sa vracia z juhu talianska a stoji uz 2 hodky v zapche lebo nehoda...tu je jedna dialnice cez cele taliansko a ked sa nieco stane tak si proste bloknuty....a si zober kolko sa tu plati za tu dialnicu....v taliansku su nadrahsie cesty na svete...sa oplati ist lietadlom lebo len dialnica ta na cca 500 km vyjde len tam 40 eur minimalne....plus benzin a ten strateny cas...ale zas to co sa teraz deje s tymi lietadlami.....

zusika
autor
15. júl 2009

ale zuci, to sa deje u problematickych leteckych spolocnosti..... velke LS si dajavu podla mna sakra bacha na bezpecnost.....

oriesok1.
15. júl 2009

baby nestraste, ja som si vcera kupila letenky!! 😨

zucana
15. júl 2009

zusi a air france? 😲

blumka
15. júl 2009

air france spadlo kvoli zlemu pocasiu nie kvoli opotrebovanemu stroju ako teraz toto v irane...len skoda ze ked uz raz spadne a je tolko mrtvych je uz jedno z akeho dovodu spadlo...
zucana, moj manzel leti v sobotu air france ☹

ivush
15. júl 2009

blumi neboooj, air france je dooosť dôveryhodná spoločnosť.... 😉 a štatisticky stále vychádza letecká preprava oveľa bezpečnejšie než auto, autobus,.....

blumka
15. júl 2009

ja viem ivush, stale si hovorim, ze zrazit ma moze aj auto na prechode tu u nas doma...alebo na mna nieco spadne...co sa ma stat sa stane...len tie lietadla padaju akosi moc za poslednu dobu

weronyca
15. júl 2009

zucana drzim palce nech je vsetko OK. Ja som pred dvoma rokmi prisla o babatko v 6mesiaci .. Teraz cakam v januari dalsie a velmi sa bojim aby bolo vsetko v poriadku ..

zucana
15. júl 2009

to je mi luto weronyca...my sa inak pozname?

blumka
15. júl 2009

weonyca, v 6. mesiaci? ☹ ☹ to muselo byt velmi tazke...a co sa stalo ak sa smiem spytat? ved to by uz snad lekari vedeli aj pomoct tomu babu...

martinaj
15. júl 2009

tak som doma z poradne 😉
male je OK, srdiecko bije a ma 18,8mm 😵 😵 😵 a mam uz aj tehu knizku 😵
tak sa mi ulavilo 😎

zucana
15. júl 2009

supis martinaj gratulujem ...
aj ja snad v piatok donesiem len dobre spravy 🙂

zusika
autor
15. júl 2009

iba dobre spravy budu baby!!!!

martinaj
15. júl 2009

len tak dalej 😵 😵 😵

alex
15. júl 2009

martinaj super 😵

zoska
15. júl 2009

ahojte,
tak som si v tomto teple vymyslela zehlenie...pomaly sa treba na dovcu chystat tak som musela...

citala som o tych lietadlach...noo ja si to nikdy nepripustam, ale manzel ktrory lieta skoro kazdy tazden tak ten ma panicky strach, vzdy mi ho je tak luto... sa divim ze este z toho neosedivel 😨

ja mam tiez poradnu zajtra, uz sa aj tesim 😵 nejdem si pripustat nic zle uz... dost bolo strachu 😀

inak zuci...ze si prezila noc bez manzela.... no ja som sama od nedele, ale dnes v noci som mala stihomam, ze sa mi niekto dostane do spalne cez balkon- mala som totiz otvorene okno...no ale byvame na 4. pschodi- uz mi sibe 😀 potom som sa parila iba pri ventilacke...sibnuta 😀
ale prezila som tiez 😉 statocne sme 😀

zucana
15. júl 2009

zosi no mozme si ruky podat 🙂
ja som vsetko pozatvarala a este aj alarm zapla a pustila na chvilu klimu a potom som sa celu noc dusila ale aspon ma neukradli 😀

blumka
15. júl 2009

baby, nic si z toho nerobte, si myslite ze ja som preco radsej u rodicov? v dome by som bola sama... 😀

zoska
15. júl 2009

😀 nooo ja som taky velky bojko, casto ma postihne aj paranoja 😝 strasidelne filmy musim pozerat s niekym a potom sa bolim ist aj na zachod...

hajdylca
15. júl 2009

zoska to poznam 🙂 😀 na wc len v sprievode 😝

zucana
15. júl 2009

aj ja mam strach po filmoch a este sa mi aj sniva 🙂 a moj muzik si myslel ze som jedina 😎

hajdylca
15. júl 2009

snivat sa sniva aj mne, a este ake hluposti k tomu 😀

martinaj
16. júl 2009

ahojte 🙂 dnes tu nikto nieje? 😕

loginka
16. júl 2009

teraz som nakukla, kuk 🙂

martinaj
16. júl 2009

baby je niektora z vas na PNke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre