Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
21. jan 2010

olif, tie videjka su super, mala bola rozkosna ako cucala prst a cakala a cakala, ze potecie mliecko.... 😀

supi
21. jan 2010

matka ja by som tiez chcela sekciu radsej so spinalom ☹ , no, smola...

matka331
21. jan 2010

supi prefo smola???

blumka
21. jan 2010

supi a preco nemozes mat spinal?

lenica81
21. jan 2010

caute baby... no... dost vas nevie spat... ja sa v noci iba prechadzam a ked ma nad ranom zobudi muz, tak sa dost prehadzujem pokym zaspim...
inak, spinal je urcite lepsi, aj anesteziolog na prednaske hovoril, ze ho maju radsej ako celkovu anesteziu... je menej invazivny...

vcera sa mi v noci podarilo vrazit do steny a teraz ma pobolieva prso... teda aj brusko som si buchla, ale to prso je este nejake citlivejsie ci co... moj muz sa zlakol, ze uz rodime... 😀

a jak krasne snezi... 😵 ked pojdem na utz, tak musim vystartovat 10 min skor, aby som odhadzala sneh z auta... 🙄

matka331
21. jan 2010

leni ja som sa tiez prehadzovala na posteli a pred vcerom sa mi tak dobre hajalo ..iba raz som sa v noci zobudila na wc sama som tomu nemohla uverit .....lebo inaac vstavam aj 5-6 krat za noc

martinaj
21. jan 2010

ahojte tak sob je doma 😀 😀 😀 bola som s malo nejaku hodinku von 😝 je tam super

garonka
21. jan 2010

ahojteeeeeeeeeee

blumi zmena planu nakoniec som varila krupicu so škoricou a grankom 😀

moja poradňa na nič, doktorka neprišla a to mi mala robiť vyter na toho stretpokoka či ako sa to vola, tak len sestrička urobila klasiku, moč, vaha a tlak no tlak mam hraničny už 140/90 v stredu idem do nemocky na monitor tam mi nameraju takisto tak si určite poležím v nemocke a hajde pôrod, a ani sa nebojím maly je o dva týždne veľky tlačí ma všade 🙄
žeby som predbehla martu? ? 😕 😕 😕
a ja iste budem rodiť sekciou keďže mi ten tlak hapruje jedna radosť 😒 ale pôrod ako pôrod že? 🙂

supi
21. jan 2010

matka, blumka, ja by som tiez radsej mala spinal, ale aj tam davaju tu istu latku mesocain ako do epiduralu + este nejaku inu a na mesoc. mam alergiu tak preto celkovu 😢

lenica81
21. jan 2010

ta sila, ze doc nedosla... a to nikto nezastupoval... 😕

a skorica sa moze... ja viem, ze jej nie je vela... ale predsa...

a zacinaju preteky, kto skor... 😀

blumka
21. jan 2010

garonka, nevadi, ja mam rada aj krupicu 😀 😀
supi, to som netusila...ale neboj, bude ok...hlavne ze budete obe zdrave 😉

garonka
21. jan 2010

leni nie vôbec neprišla 😠 vraj sa niečo stalo ale ja som bola v ambulancii keď volala sestrička a sa rehotali a vonku sestrička so smutnym hlasom povie, že pani doktorka ma problem tak nepríde to je sila.

jasne začínaju preteky 😀 😀 😀

garonka
21. jan 2010

blumi no ak dnes v noci tiež nebudem môcť spať prikvitnem 😀

blumka
21. jan 2010

gari, by ma svihlo z takej doktorky... 😠

garonka
21. jan 2010

blumi chvalabohu že chodím do nemocky ale nechapem načo sa k nej mam trepať ešte o týždeň a sestrička mi na tlak povie, že hraničny síce viem že oki, lebo prietoky z pondelka su oukej, ani hlava nebolí ani neopucham ani bielkoviny nemam no mi to cele pripada ako odflaknutie s doktorkinej strany, tak ak neprídem zoženiem nahradu nie?

garonka
21. jan 2010

tak som pekne krasne volala primarovi že čo? no prídem za nim v stredu ten tlak je horna hranica u tehotnej nieje to zle, len ja mam šťastie, že chrust je vyvinuty a o dva týždne skôr a tiež sa čudoval, čo to za doktorku 😠

maminnka
21. jan 2010

tak, som po poslednej poradni u mojho Dr., vsetko Ok, stale cakame dievcatko, tak sa uz hadam prestanem obavat, ze b y chlapec chodil v ruzovom. Tlak mam dobry, neotvaram sa, mala vazi 2 6 00g. Za mesiac pribrala kilo, tak do porodu este cosi moze 🙂 Na buduce uz do porodnice na poradnu, ale to uz vlastne hocite vsetky, ja som vzdy vo vsetkom posledna 🙂

a v noci som ani ja nespala, od 4,00 som hore.

aj vy by ste stale len jedli? pomoooooc....

zoska
21. jan 2010

ahojte 🙂
vy co ste mli očnú vsetky? 😀

ja som bola dnes na pasoch...cakala som vysehodiny, ale to bolo v pohode, lenze ked som videla tu postel, na ktorej predo mnou lezali asi uz 3 ine zeny a min. jedna potmavsej pleti tak som mala paranoju ze z vankusa chytim vši 🙄
mala kopala cely cas, takze som tam nebola dlho nastastie...
a potom som sla na zachod a ked som vysla tak niekto vola moje meno...pridem do ordinacie a tam doktorka, ze no pani tu mate zaznam do poradne , este sa ma cosi popytala a ze mozem ist.... akozeee keby som nesla na to wc tak odtial odidem...nikto mi nic nepovedal, ze este si pockajte na spravu od dr. 😠 🙄

ako u hluchonemych 🙄 podpisovala som informovany suhlas a vravim sestricke, ze naco to podpisujem, ked ma nikto nepoucil... a v sprave od dr. je napisane, ze som bola poucena, suhlasim s dalsou liecbou a pritom mi nikto nic nepovedl!!! otraaaaas

olifcek
21. jan 2010

dakujem za chvalu na malicku x;o) premna je to to najuzasnejsie a najkrajsie dietatko na svete 😵

no krupicu? to si dnes urobim, i manzelikovi, a ak si to na veceru neda, spapam ja i jeho porciu 😵 to uz mozem i skoricu i secko, ne? i ked....granko si dam len tak pomenej, nech malickej zle neurobim ;o)

zoska
21. jan 2010

oprava- mali ste nočnu vsetky? 😀 😀

martulanr
21. jan 2010

ahojteee garonka kludne ma predbehnii nasmu malemu sa tam tak paci hadam budem ako slonica 12mesiacov dieta nosit
poradna tlak 125/85 maly ma uz cez 3500g tak sa tesim na pas ma poslat ze naco 😠 otvaram sa strasne pomaly a bolo mi odporucene sexovat kazdy den 😀

zoska
21. jan 2010

martula dobre odporucanei 😉 😀

lenica81
21. jan 2010

nie vsetky, ale vela ich bolo...

zosi, nezavidim, ja sa dnes spytam na tie pasy... a co sa tyka toho poucenia, moj doc mi to dava, ze som vsetkemu porozumela... no ako prvorodicka pocuvam, ale nie vzdy chapem... on mi to sice nejako vysvetluje, ale kedze sa nepytam, tak si mysli, ze rozumiem... a az potom si to nastudujem a kukam jak puk... 😠

lenica81
21. jan 2010

martul... 😀 😎

olifcek
21. jan 2010

gratulujem ku krasnym vaham babatiek a cekiovo k dobrym spravam...

martu, i mne by to niekto mohol odporucit a dat na papier, nech manzel vidiiii....saq...x;o)

martulanr
21. jan 2010

☹ zoska to teda brucho mam padnute uz dole a sexovat 😀

v utorok dalsia poradna ☹

martulanr
21. jan 2010

olif ved ty zachvilocku budes moct 😀 😀 😀 😀 uz sa nemôžeš dočkať???? 😵 😵

blumka
21. jan 2010

martul ake odporucanie 😀 😀

garonka
21. jan 2010

martu super odporučanie 😀

baby podľa cyklu som v 36tt a maleho kompozitny vek je 38tt teda je o dva týždne veľky, a kamoška mi radí nech vydržím do 38tt a to maly bude akože v 40tt to môžem porodiť hocikedy či nie?
aj to vyzera na cisarak 😕

olifcek
21. jan 2010

martu jj, neviem sa dockat...miestami mam pocit, ze toho mojho mm znasilnim 😅

gari parada! to uz kedykolvek mozes veru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre