Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
22. jan 2010

matesl, no neviem, to asi proste niektore zeny maju a je to neskodne, pokial nie si tehu - tzn.nerobi ti to ziadne problemy. Ale ked si tehu, tak to musia zistovat, lebo pre babo je to nebezpecne.

suzon78
22. jan 2010

ja som mala nedávno staphylococcusa, ale nič mi na to doki nepovedal, ten nevadí?

matesl
22. jan 2010

adi nie si...

ja som uz chytala depresie ked som mala lezat...som sice unavenejsia ako som zas zacala trochu chodit do roboty, ale aspon netrpim nepsvostou a psychicky som na tom lepsie..
al sa lepsie citim aj ked z dlhsieho sedenia ma boli uz panva v krizoch...
a aj ja sa zajtra chystam na nakup a potom trochu povysavat a tak...ale zas sa snazim aj oddychovat bo sa rychlejsie uz unavim..

lenica81
22. jan 2010

normalne vam asi ten kon, kym bol padnuty, chybal, bo ste sa rozbehli...

neposlete aj mne ten recept na tiramisu... sice som ho doma nerobila, ale mam veeeeeeeeeeeelmi rada... 😵

ja si uz z toho, ze som furt doma, teda okrem zdravotnych prechadzok, pripadam, ze mi sibe... dnes v obchode som platila a trepala som si svoje ohladom ceny, nie tu cenu co mi predavacka zahlasila... 🙄

teuska
22. jan 2010

olif my sme mali vcera krupicku 😅 ale kludne mozem aj dnes, posles 😅

Aj ja by som rada vydrzala az do februara, mne sa paci datum 12.2.2010 😅

Andrejka prid prosim aj k nam do detskej, mala tam ma neuveritelny bordel a ja uz nevladzem ani ju napominat 😝
A pozeram, ze Nove Zamky, to by ani nebolo tak daleko 🙂

matesl
22. jan 2010

lenica a ty musis lezat tiez?

matesl
22. jan 2010

nooo my sme tiez mali vcera chut na krupicku, lken ja som vypila vsetko mlieko, hasim nim zahu 😀
tak sme si utreli slinky .. hiihiii

lenica81
22. jan 2010

nie, lezat nemusim, ale medzi 4 stenami to nie je bohvieco... chybaju mi ludia... a s bruchom sa len tak chodievat do barov a tak neda... kym je clovek v praci, tak je to ine... ale teraz, sice doma si nieco porobim a tak... obeham, co mi treba, ale niekedy je to dost otupne... a kebyze mam este lezat, obdivujem vas baby, ze ste to vydrzali...

teuska
22. jan 2010

matesl som pocula, ze mlieko nie je dobre na zahu. Ze sice na chvilu pomoze, ale po chvili je to este horsie. Aku mas ty s tym skusenost, lebo mna dnes tiez pali. Ale ja rozmyslam, ze idem urobit k telke pukance 🙂

andrea2603
22. jan 2010

teus, díky za pozvanie 😉 , zajtra oddych a v nedeľu sa môže ísť na to 😀 .

matesl
22. jan 2010

teus, asi kazdy inak na to reaguje...isto mi to hend akutne pomoze a ked uz zaspim, tak je dobre a rano uz v pohode...najvac ma stve, ze presne viem ze ked nieco zjem tak viem ze bude zaha, no ale co uz mam jest...mne nepomahal ani maces ani nic ine a liekmi sa tlacit nechcem...naco..

a este som si vsimla, ze je fakt, ze treba lezat na lavom boku, lebo ked llezite na pravom, babo rovno tlaci na zlazu ktora ma za nasledok vylucovanie kyselin..a fakt to u mna plati...ak sa v noci zobudim na zahu, lahnem na lavy bok a je pokoj...

a to baby, ja som mlieko od skolky nelubila a nepila, ale teraz ako mi to pomaha vypijem aj liter denne, co som zas rada bo treba vapnik ;)

suzon78
22. jan 2010

leni - preposlala som Ti receptík od dedy...

teus - mne pomáhajú mandle, ale aj mliečko síce len na takých 30 min, ale väčšinou do vtedy zaspím a keď sa v noci opäť zobodím a páli ma, zapijem ešte jeden hrnček a do ráno to už je OK. Inak aj pukance sú dobré, ale nesmú byť posolené, lebo prispievajú k tvorbe žal. kyseliny, hovoril to Bukovský nedávno v dámskom magazíne.. 😉

maculik
22. jan 2010

no my sme dnes tiez krupicku mali, ale len pre Adelku, ja som cez den pojedla hrozne vela sladkeho, tak som si odpustila. A zajtra ideme robit puding, tak nech az tolko nehresim 😅

teus, ale tie pukance by som si dalaaaaaaaaa 😵 nemala som sto rokov hadam, minule som aj kupila, ked sme boli u nasich na Sk, a nakoniec som ich zabudla spravit, no zajtra musim pozriet, ci tu nemaju v obchode, mnam 😵

matesl, ja mlieko neznasam od skolky tiez, lebo nam davali teple a navrchu s tou supkou, bleee, a to sme museli aj nasilu vypit, no fuj 😝 😖 Takze jedine, ako mlieko vypijem, je s kakaom, kedysi len studene granko, ale odkedy mi manzel robi to prave kakao a trosku cukru do toho, tak vypijem aj horuce. Ale same mlieko nehrozi 😝
No, idem ja off, robim si hrianky zase a budem si citat, kym nezalahnem. Tak dobru nocku 🙂

teuska
22. jan 2010

Andrejka cakame ta 😀

ja nemozem lezat na lavom boku , lebo ma boli vtedy moja kriva chrbtica 😖

suzon ja mam len posolene ☹ Ale asi skusim aj to mlieko, aj pol hodiny bez tej paliacej potvory je dobre 😉

matesl
22. jan 2010

suzon

ano aj mandle pomahaju...uplne super ...hrstka mandli zapit mliekom 😀
mne to mlieko vydrzi aj dlhsie...ale to asi tym ze priebezne aj liter vypijem...
ale od kedy pijem to mlieko pravidelne stava sa mi ze aj den zahu nemam...si vtedy veeelmi pochvalujem

a uz to niekomu aj preslo po tom ako kleslo brusko?

a suzon, ako je to s tou rukou pod prsiami, proste musi uz byt nie sikmo ta ruka ale kolmo na prsia?
ale to mi nehrozi, bo ja stale maleho citim na rebrach... 😅

teuska
22. jan 2010

baby moj maly je uplne priecne a hrozne ma to tlaci ked sa napne 😝

Idem aj ja na to mlieko s pukancami a ideme pozerat euroviziu 😅
Dobru nocku, mozno sa okolo 1 pridem pozriet, ci tu niekto nie je, lebo to je moj cas na vstavanie 😅

suzon78
22. jan 2010

matesl, no veru ja musím tiež za takú fajnú hrsť mandlí zjesť, aby zabralo, niekedy už len tak v noci v polospánku keď ma páli, len načiahnem ruku k nočnému stolíku a za hrsť hodím do pusi, pripadám si niekedy ako taká Martuša z Mrázika 😀 , to mlieko je pohodlnejšie, ja pijem len za hrnček, tak asi preto len tak krátko zaberie...a áno ruka musí byť kolmo na prsia...u mňa to tiež nehrozí, najprv doki chceli, aby sme len ležali a teraz, bude problém 😒 , ale vraj každodenné prechádzky pomôžu, bábo rýchlejšie klesne, len mne potom tvrdne brucho a to som už aj magnezium vysadila, ale čo už dáko vydržím, počkám do 39tt a začnem pravidelne chodiť von 😉

suzon78
22. jan 2010

začína na STV1 Eurovision Song Contest 😉

suzon78
22. jan 2010

macu, teus dobrú nôcku 😉 , idem aj ja mrknúť Eurovíziu..papa zajtra (ale možno ešte nakuknem)

blumka
22. jan 2010

nocna smena, kde steeeeeeeeeeee 😀

olifcek
22. jan 2010

teus i ja som mala datum, teda, podla PM 12.2. x;oD

suzon78
22. jan 2010

olif podľa PM mám aj ja 12.2. 😉 , ale nevadí Olifka má krásny dátum narodenia ako mám aj ja 19.12. len s 31 ročným odstupom 😉 🙂

garonka
22. jan 2010

dobry večer začína sa mi nočna 😀

včera som nespala vôbec až nad ranom pri telke okolo štvrtej 😅

olif 12.2 ma bracho narodky a 3.2 neter som zvedava či vydržíme do tych datumov 😕

garonka
22. jan 2010

olif že koňovi amputovali nohy 😀 zas padol som sa nasmiala ako si to napísala 😀 😀 😀

garonka
22. jan 2010

zas tu budem bľabotať sama so sebou a potom aspoň všetky prídete 😀

blumka
22. jan 2010

tu som 😉

granado
22. jan 2010

hlásim sa do nočnej 😉

garonka
22. jan 2010

blumi vidím ťa 😀
sledujem mojsejovcov ale sa smejem z tej starej kozy 😀

garonka
22. jan 2010

granado no sevas 😀
ako si spala? mne sa nechcelo do hajan 😉

blumka
22. jan 2010

ja cakam kym to moje certica zaspi a pustim si euroviziu..ale stiham vsetko, aj vas aj telku aj povysivam trosku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre