Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
22. jan 2010

no matesl treba vyskúšať a uvidíš 😎

katina2209
22. jan 2010

alex dik uz asi viem kde, tam som tusim bola na morfologickom

granado
22. jan 2010

to patrilo k tomu sexu

matesl
22. jan 2010

alex preklikala som sa k cenniku, takze 10 eur za pol hodku, je v pohode celkom...asi si tam zavolam

alex
22. jan 2010

ja som tam bola tiež na UZV pred amniocentézou. No a v tých druhých dverách robia ten monitor.

blumka
22. jan 2010

mnam...manzelik mi doniesol kolacik a urobil cokocino 😵 mniam 😝 😀

granado
22. jan 2010

asi ani nie, lebo to už a voda zadržiava v tele takže tak. Moj otec je maser a mastil mi ich a bolo to super ale zanedlho to bolo naspäť. ☹

alex
22. jan 2010

Ja som práve muža ukecala na masáž, tak som zvedavá...

alex
22. jan 2010

granado, joj to musí byť super mať maséra v rodine 😵

granado
22. jan 2010

no to ja tu sedím pri šálke studeného mlieka 😒

matesl
22. jan 2010

granado...pochopila som 😀 😀 😀 ale s tym este pockam tazden-dva ☹
a co ja vlastne chcem, ved ma aj vysetrenie rezalo...najprv budem asi musiet nieco preliecit ;)

katina2209
22. jan 2010

to ti celkom zavidim alex ten moj ani pocut ze aby mi nahodou neublizil ked ma silnejsie potlaci 😝

matesl
22. jan 2010

to musi byt fakt super tata - maser
aj jaaa aj jaaa sedim pri mlieku, moj drahy pri pive 😅

granado
22. jan 2010

katina tak mu povedz že aj originalnejšia výhovorka sa dá nájsť 😀 😀 😀

katina2209
22. jan 2010

inak k tomu streptokoku ja som ho mala tiez pozitivny pri prvom a teraz negativny takze asi to nie je pravidlo ze ked pri jednom aj pri druhom... inak matesl mna tiez obcas reze ale myslim,ze to malicky hlavickou naraza

granado
22. jan 2010

ja som sama vychlontala za 15 dní karton mlieka, to budem mať asi na celý život zásobu 😀

katina2209
22. jan 2010

manzel vari falosny gulas na zajtra matesl napodobne aj moj a este ked si ide popritom zapalit tak mi je zle 🙂
granado mas pravdu,ale zase ma vyhovorku ze vari 🙂

alex
22. jan 2010

no už mám aj po masáži, bolo super, ale málo...

matesl
22. jan 2010

kati, no to mechur...ale myslim ze mam aj nieco ine, nejaku candidu, bo som mala jeden den taky tvarohovy vytok a potom uz len taky mliecny...a dnes ma vysetrenie rezalo...ako pri mikoze...takze nieco tam taketo bude...ale neviem z coho..ale to je asi v tehu normalne ze to prostredie je nachylnejsie...myslim, ze aj vela sladkosti to moze sposobit 😒

katina2209
22. jan 2010

granado posli tata aj ku nam pomasirovat ked je maser 😀

granado
22. jan 2010

no tak to ho ospravedlňuje 😉 aj ten moj varil guláš aj som sa tešila ale tak strašne ma pály žáha po ňom že nemožem

alex
22. jan 2010

no ja budem mať výsledky streptokoka 1.2., tak som zvedavá.

blumka
22. jan 2010

matesl, kvasinky su v tehu uplne normalne..a veruze maju radi sladke 😉

granado
22. jan 2010

neni problem katina 🙂

katina2209
22. jan 2010

no ja sa musim pochvalit ja od zaciatku tehotenstva ziadna candida i ked predtym som to mavala casto aj zapal mocoveho mechura dva krat do roka moze to byt aj zo sladkeho ale vacsinou to byva z oslabenej imunity

katina2209
22. jan 2010

kde je dnes ewe nocna sova? a olifcek asi uz spi 🙂 vsak ona ma uz malu olivku uz aj ja chcem 🙂

matesl
22. jan 2010

alex..to bola rychlovka...nepojdeme radsej do toho studia? 😀

blumi, no veru...ale v podstate si nemozem stazovat, mala som zatial len raz candidu a teraz to asi tiez bude, takze to nie je az take zle 😉

inak keby som si predstavila ze by to na mna dnes doslo a s tou bolavou suskou by som mala rodit...tak chcem radsej rozrezat...a ozaj co ak zena chyti taketo nieco pred porodom...kvasinky a tak...to musi byt sialena bolest este k tomu, ci to nenechaju normalne rodit kvoli nakaze baba?

katina2209
22. jan 2010

a bohvie ci uz sa zucana vratila domov z nemocky uz by sa aj pomaly mohla nie?

alex
22. jan 2010

matesl ja som ešte na masáži nikdy nebola, bojím sa, že by ma to bolelo.

katina2209
22. jan 2010

ja som rodila matesl s tym streptokokom a maly mal nejaky zapal v usku ked sa narodil nieco mu davali do uska na preliecenie mala som ho vraj v plodovej vode tak mi povedali ale ako sa tam dostal dodnes neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre