Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. júl 2009

zajtra ma moj otec narodky a ja mu chcem kupit lodku na dialkove....snad sa mi zajtra niekde podari zohnat take cosi....je vasnivym rybarom, tak ho chcem potesit, no nechcem to za vela penazi,,,max 1500Sk, hm...drzte palce, nech sa zadari x;o)

zucana
16. júl 2009

olif ja do bazenu tiez nie...vzdy som nieco chytila...ale more mozem...
inak ty brdo mam dole zapnutu klimu a ked som vysla na poschodie tak ma zaviala taka vlna tepla ze som skoro odpadla...
inac vcera dosla zasielka 🙂 dnes som si dala horalku, chlebik bevit s marhulvym dzemikom co mamina robila a citam evu, emmu, star a sarm 😀 cely den 😝

zucana
16. júl 2009

olif urcite najdes...
ved len toto maju na nete ;)
http://www.ab-obchod.sk/hracky/ovladanie/lod-rc...

olifcek
16. júl 2009

zucana: jj, my sme si urobili prievan, nech tu mame prijemne x;o)
ked mi napises na mailika adresu, i ja mozem nieco sem tam poslat, hmmmm? x;o) a to myslim vazne...i teraz na dovolenke som na Teba myslela, ked som drzaqla v ruke flasu stavy z kyslej kapusty x;o)

jj, na nete sme nasli, ale ja by som chcela zajtra kupit a aj to mas v rukach, chi x;o)

zucana
16. júl 2009

isto najdes
dik moc ze na mna myslis 🙂
mamina mi poslala veci po znamom takze dosli dve tasky tak som sa vytesovala len som si uvedomila ze som si knedlu zabudla vypytat ..... ale tu si aj spravim ked sa nasrdim 😠
a 3.8. pride segra..
baby a nezabudajte ze ked bdue cesta do talanska tak jedine cez Padovu 😎

olifcek
16. júl 2009

v KE asi nemas nikoho, co?

zucana
16. júl 2009

uz hej 😉
a kamoskuz vysku ale tu som nevidela asi 5 rokov...vola sa lucia hakeova..

zucana
16. júl 2009

inak ja v kosicoch este nebola ☹

amaca
16. júl 2009

Ahojte,

ja som v 10tt, dnes som bola na kontrole, sono v pohode, babatko rastie. Potom si doktor zmyslel, ze si pozrie krcok, spravil ster z posvy kvoli vytoku, vraj to tam mam velmi prekrvene, predpisal ascorutin. Na pribalovom letaku je ale napisane, liek sa v tehotenstve nesmie uzivat. Som z toho vsetkeho akasi mimo, viac som sa bala sona, to prebehlo v poriadku a zrazu taketo problemy. Mate niektora podobnu skusenost?

olifcek
16. júl 2009

x;o) mozee sa dohodnut, ze az pojdes najblizsie na SR, tak zajdes aj sem x;o)))

olifcek
16. júl 2009

amaca: i ja mam ten liek, i som sa pytala lekara, preco tam uvadzaju, ze sa nesmie uzivat v tehu. ubezpecil ma, ze by mi nic, co by mi uskodilo, nepredpisal. on sluzi na to, aby Ti spevnil steny, nech nekrvacaju x;o) neboj, je to v poho, lekar vie, co robi x;o)

zucana
16. júl 2009

oki olif ;)
teraz letim do centra lebo manzelik sa musi zdrzat v robote :(
tak zatim

mmaarrttiinnaa
16. júl 2009

amaca aj ja viem o tom že ascorutin sa môže v tehu užívať aj ked tam píšu ine a hlavne sa nestresuj a mysli pozitivne lebo všetko to s tebou prežíva aj tvoje maličke- 🙂 držkaj sa

zucana
16. júl 2009

iank baby prave som sa nasprejovala niveou a poviem vam ze mi zacala nejak dobre smrdiet...aj vam smrdia spreje? resp. sprejujete sa?

mmaarrttiinnaa
16. júl 2009

ja mam dva obľubene parfumy obe mi teraz dajak smrdia teraz sa vôbec nevoňavkujem telové mlieka a ostatné veci iba neparfumované

olifcek
16. júl 2009

zucana: mne vone nevadia, ale spoteni ludia ma privadzaju do zufalstva...bleee

olinka6226
16. júl 2009

ja preto minam svoje vonavky uz stvrty rok 😅 po tehu som si tak odvykla sa vonat ze mam este polovicne flasky a nehovorim kolko sa z nich uz vyparilo casom 😀 teraz nemozem ziadne vone, znesiem iba neutralny antiperspirant... ale predtym v minulom tehu mi vone vadili ovela viac. teraz skor nemozem zmiesane pachy ako umyvacku riadu, chladnicku a tak...

z toho sona mi bolo zle tak akoby mi niekto sedel na hrudi a vysal zo mna celu energiu. ale to pripisujem to mu dlhemu sondovaniu na brusku - takmer 45 minut spravi dost. kamosky sa ale nestazovali, tak to beriem ako svoju precitlivelost. ale bol to zazitok to urcite a kto este nebudete vediet pohlavie a chcete vediet urcite chodte.

ewelyne
16. júl 2009

ahojte, tak ja som na vone tiez precitlivena... dokonca aj vona co som manzelovi kupila mi monetalne straaasne smrdi.... ja pouzivam gulicku taku prirodnu- neutral a cajovnikovy olej vona- to este znesiem. mam aj taku vonavku, ale tie mi smrdia vsetky...

inak uz som to tu pisala, ak chcete ist do bazena, na kupko, prir. jazero, tak sa odporuca dat si tampon namoceny v olivovom oleji trosku, ten eliminuje tie bakt. a nechytite nic. mam odskusane 😉 aj segra a kamosky... chodili dme dokonca aj na kryte kupko v zime, lebo plavanie strasne pomaha na chrbat a citite sa potom uzasne 😉 a ked budeme mat bruska ako tanky, tak je to napomocne a zdrave 😉

blumka
16. júl 2009

olif ahooooooooooooooj...akurat dnes som na teba myslela ze uz je 17.7 tak sa snad ukazes 😀
ja som bola cele poobedie s malou pri vode, hadzali sme kamienky, a nahanali motyle...bolo super..ani nie tak velmi horuco ako vcera 🙂

zucana
16. júl 2009

juj dik za ohlasy....
inak blumka dnes nie je 17.7. to je zajtra to viem velmo dobre lebo idem na to NTcko
pocujte ale moze sa vonavkovat nie?

olifcek
16. júl 2009

ewel: vidim, ze si fakt musim vsetko, co ste tu popisali, ked som bola mimo netu, lebo sa priuci x;o)

blum: chi, jo, uz som tu, aleee...17.07 je az zajtra, ale psssst. a kde pri vode si bola? ja som bola na zapade a tam bolo straaasne horuco, fnuk, ked sme uz ale sli dnes vlakom na vychod, tak uz od strby bolo prijemnejsie, a od popradu uz ani slnko nesvietilo, potom som sa dozvedela z netu, ze tu na obed bola prietrz mracien, hech...trosku sme tu zmokli, ale bolo to prermna ako balzam na dusu, juuuj.

zucana: jasneee, mozeme sa vonavkovat x;o)

inak, idem sa vyepilovat, lebo ked mi tie chlpky narastu, zacnem sa potit a to mi smrdka moc moc moc, bleeee....zvlastne, ze mi to vytrhavanie vydrzi tak tyzden, fnuk...

ewelyne
16. júl 2009

😉 olifcek a ako si zvladla cely vylet? uzili ste si to poriadne? ved hod potom nejake to foto 😉
baby, skoro som zabudla, diky ze ste mi to pripomenuli toho 17. 7.
😉 ze je to uz zajtra... idem na lacno a idu ma zasa odkrvit 😖
pekný večer

olifcek
16. júl 2009

ewe: bolo prijemne, len neznesitelne teplo, a mna to ubijalo, cize vonku som sla najradsej poobede..vecer som uz unavena...no horor....snad to moja polovicka somnou vydrzi...ale ja sa snazim byt cipernejsia...x;o)

ale bola som konecne v bojniciach, moj niekolkorocny sen, videla som tam zoo, a aj zamok a kupele a vobec, vsetko, co sa dalo x;O) potom sme boli objednat si prstienky z Trnave, za 8 dni budu hotove, kolega a kamarat nam po ne zajde, a az pride do Ke, tak odovzda x;O) potom sme boli aj v piestanoch a nakoniec v novom meste nad vahom. tam sme ostalio dva dni dlhsie, kedze draheho sestra sa ropzhodla, ze s nami do KE nejde...x;O)

blumka
16. júl 2009

😀 xixixi...ja uz mam piatok 😀 😀
no ale to nic nemeni na tom ze sme radi ze si tu olif 😉
ja som u nasich na Orave takze mse boli na Oravskej priehrade...tu je teiz teplo ale tak normalne nie take "hici" ako inde

blumka
16. júl 2009

jaaaj co robilo moje decko teraz pri zaspavani...som ju v zivote tak dlho neuspavala... 😠 ...no cez obed si nadspala 3 hodiny tak teraz sa jej nechcelo

hajdylca
16. júl 2009

DM- som nasla aj nete nieco o tom: http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ som rada ak Vam to pomoze... inak nie az take akcie, ako som cakala, ale kazdy centik potesi.... a k tomu 3D ja nasla na stranke http://www.novedieta.sk/?IDe=6233 ze sa robi uz aj skor : Vďaka špičkovému prístrojovému vybaveniu poskytuje GYN – FIV budúcim rodičom možnosť vidieť bábätko pomocou 3D ultrazvuku už medzi 13. až 17. týždňom tehotnosti.

tento stoji 500 SK a ten dalsi 1900 SK, ak idete na oba tak platite "len" 1400 SK..

alex
17. júl 2009

dobré ránko,

u môjho lekára je dokonca možné už aj v 10tt pozrieť bábo 3D-čkom. V 16tt budem platiť 17eur a ten ďalší v 24tt stojí 50eur. Ja tam idem aj s mužom, on sa veľmi teší ako maličké uvidí.

zoska
17. júl 2009

Ahojte kočky,
včera som sa sem akosi nedostala...
Vratil sa konecne drahy a mala som poradnu...uz mam knizkuuu 🙂 a vela vela letakov a brozuriek mi sestricka nabalila.... sono po dovolenke, tak dufam, ze je vsetko o.k., lebo sa mi zda ze mi nejak zmensilo brucho oproti min. tyzdnu.... ale vcera vecer mi bolo zase zle, tak je to snad o.k.

inak olif vitaj 😉 uz sme ta cakali
Zuci- ty mas dnes doktora ze? tak drzim palce a daj vediet... 🙂

zucana
17. júl 2009

dobre ranko tak ja uz som tiez hore od 9vatej a cakam ze sa svokrovci pridu rozlucit idu na sardiniu smejdaci a maju prist konecne montovat sietky co sa nam dve pokazili a ani ti smejdi este nedorazili....
zosi no nazdis jojo dnes mam ten den...tak snad len dobre spravy potom ....
je to take kriticke obdobie pre mna, pretoze min.tehotenstvo som akurat ked som isla na NT zistila, ze babetko nedorastlo a 2 dni na to nebolo uz ani srdiecko...ale tentokrat verim ze je vsetko ok a maly je uz pekne velky a pripraveny na meracku 🙂
inak len tak pre zmenu alex dnes idem robit gnocchi s rajcinovo-mascarpone omackou 😝

alex
17. júl 2009

zucana, takéto provokácie, že sa nehanbíš 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre