Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
24. jan 2010

kati dobru nockuuuuuuuuuuu

mne tvrdne to bruško keď sa natiahnem alebo postavím nieje to zle nie?

garonka
24. jan 2010

alex dobra cena pôjdem i ja pozrieť celkom super to vyzera, hoci ex švagrova mala lehatko pri prvom babu take pekne bordove viem že talianska značka na ňom bola a bracho zato vysolil 4 tisícky no ona to darovala kamoške a lehatko sa zazračne stratilo 😔

alex
24. jan 2010

maličký má štikútku, moje zlato, jak ho natriasa 🙂

garonka
24. jan 2010

neda sa štikutke zabraniť nie? môj maly mal rano o piatej sa čudujem, že počas dňa nemal čo ma tak pochytilo obžerstvo 😕

alex
24. jan 2010

neviem, asi nie. Ale aspoň si trénuje bránicu, teda vraj...

garonka
24. jan 2010

hej to som počula no chuďatka naše tak nech štikutaju no

z mrkvy ma nebude paliť zaha? 😅

garonka
24. jan 2010

sovičky odleteli na lov? tak ja idem umyť zubky a šup si ľahnuť nejak to bruško tvrdne ako skala 😒

dobru nocku vaaaaaaaaaam 😵

alex
24. jan 2010

tak teda ja už tu len zhasnem, dobrúúúúú 😉

ewelyne
25. jan 2010

🙂 babusky, ahojteeeeeeeeee.

no vcera ste netahali nocnu, co to??? 😉

prave som sa zobudila, uuuplne hladna, vyspata a s bolavym bruchom... ach jaaaaaaaaaaaaj...
asi idem nieco pocitat, zeby aj knihu...

see u later 😉

dnes a vsetkym dobre ranko 🙂

macu, gari, dikesko... zatial mam len herpes... 😉

janielah
25. jan 2010

dobre ranko, no tak prilis ste nepotiahli sovy nocne 😕 co sa to deje, neni co citat na rano 🙂

mna dnes caka nejake vybavovanie a pojdem si aj tu epiduralku zaplatit, kdyby neco .. 😝
a dokonca si pojdem vybrat uz zviazanu diplomovku, jupiiii 🙂 (zoska, aj ty, sup-sup, ber si priklad 😉 )

blumka
25. jan 2010

dobre ranko... tu je kosaaaaaaa...este sneh mi chyba a konecne to mozem povazovat za skutocnu zimu 😅

olifcek
25. jan 2010

BLUMI malicka ma kazdu plienocku mokru a niekedy riadne, aspon podla vahy plienky 😅 takych 6-8 ich je 😎

maminka dakujem...i ked tato noc bola divna ale lepsia ako predosla...o 2am malicka vstala, napapala sa, o hodku chcela opat a o dalsiu zas, potom uz spinkala 3 hodiny

martulanr
25. jan 2010

dobre ranko aj tu je zimaaaa
nebolievaju vas vajecníky? mna od rana lavy ale straaasneee

andrea2603
25. jan 2010

ahojte.
martu, ty čo tu ešte strašíš 😀 , veď ti svieti 40tt.
Ja sa obliekam, idem na poradňu, kozmetičke a tak pomotať sa. Pekný deň vám prajem, poobede vás kuknem.

martulanr
25. jan 2010

andrejka no cakam aj ja ze metlu nastartujem a padim rodit ale nic sa nedeje 😠

blumka
25. jan 2010

olif, tak to je ok, potom je poriadne napapana 😉

martinaj
25. jan 2010

ahojte 🙂 ako tak citam, ikto novy nerodi 😠

zoska
25. jan 2010

ahojte 🙂
ja idem tenis kukat, za chvilku budu davat Federera live na eurosporte 😉 to ja mooozem

janiiii, ty uz mas aj zviazanu no toto, gratulka 😉 a zavidim 🙂

inak mne bolo vcera nejako zle, akoby som mla pokazeny zaludok ☹ ale uz je oki..drahy odisiel do Madarska do stvrtku, tak hadam sa nic nestne kym tu nebude 😕

maculik
25. jan 2010

dobre ranko 🙂
blumka, od nas zase kosa odisla a prisiel sneh, vecer zacalo snezit a dnes je vsetko krasne biele (rano uplne modre, no nadhera). Uz je sice mokry, ale dnes sa v nom este decka pohraju, aj svokra pojde o chvilu s malou, dnes sme ju este nechali z jasli doma, od zajtra pojde a dnesnych 5h, ktore neminula, si rozdeli medzi zvysne 4dni.

Som zvedava, ci dnes niekoho nechyti rodenie 🙂

martinaj
25. jan 2010

zoska to aj ja mozem 😀
dnes budem musiet skocit si kupit este jednu nocnu koselu a dake papuce do sprchy.... 🙄 tak sa mi nechce 😀

kika58
25. jan 2010

cafte kocenky, zdravim vas po dlhsie dobe odmlky, ale ja som stale s vami a mam prefekty prehlad ktora, co kde a ako 😅
my aj s malickou sme v poriadku, spravne otocena, termin presne o mesiac, takze zatial sa rodit nechystame
sit u tak citam ako vas uz vsetko tlaci a tak, ja som zatial v pohode obcas ma trosku bolia bedrove klby ale inak ani neviem, teda nemat to brusko
inak dnes ideme aj s muzikom obzriet porodnicu do ilavy, sa chcem popytaj aj na epi, len co mam info hovoria, ze tam ju neradi davaju, ale ja som teraz na pochybach, ci ju chcem alebo nie na 100%
ozaj chcem sa vas spytat, ci aj vy pijete cajiky ten z malinovych listov alebo alchemilkovy

baby inak vas obdivujem co este chodite do skoly a mate skuskove, to teda klobuk dole, ja by som uz nemohla mysliet na ucenie, tak nech sa vam dari v skole a nech vam daju vsetky skusky na prvy raz 😀

zoska
25. jan 2010

ahoj kika, a coze nam castejsie nenapises? fakt si tu dlho nebola 😕
som aj myslela na teba, ze ci uz nems malu na svete ked sa neozyvas...

no ja mam skusky uz za sebou, len tu diplomku sa mi akosi nedari dotiahnut...som bola asi duchom nepritomna ked som si temu vyberala 😔 😝

ja pijem tu ostruzinu malinovovu od 36tt 😉

olifcek
25. jan 2010

blumi, takze dolezite je aby piskala, joooo?

katina2209
25. jan 2010

Ahojte zase dnes tazka noc tie lonove kosti a klby ma uz bolia tou vahou ako lezim na jednej strane uz by som to mala rada za sebou ten porod...
inak olifcek chcela som sa opytat tie lonove kosti ta uz po porode nebolia?
ewe ja som mala tiez herpes v 6 mesiaci na chrbatiku a davala som si na to kupel z hypermanganu aby to nesvrbelo a nebolelo tebe to ako prebieha?
A ovcie kiahne maleho ani nechcem spominat dostal v skolke ako 3 rocny a od vtedy behame po doktoroch lebo sa mu vysypali dovnutra a napadli mu krvny obraz a stratil skoro všetky krvne dosticky keby sa udrel tak by mi vykrvacal, tak sme boli v nemocnici a uz je to chvalabohu dobre chodime na kontroly raz za rok vola sa to trombocytopenia a to len koli ovcim kiahnam a spozorovali sme to tak ze mu nejaky chlapcek v skolke hodil do chrbatika hracku a jemu sa tam vytvorila modrina ako dospela ruka a uplne cierna no mala som dost ked mi po odbere volala lekarka do prace ze okamzite do nemocnice ☹

martinaj
25. jan 2010

baby akurat volal mm, dnes isiel skor do roboty a vraj dojde o 2 hodky skor z roboty 😀 tak sa tesim 😀

kika58
25. jan 2010

sa uz polepsim, som od 14.1. na MD a teraz mam uz viac casu
no ja by som tiez chcela zacat ale zatial sa mi ju nepodarilo zohnat, je som kedysi uvazovala aj o tom epine ale jedna sestricka z pripravy to nedoporucila, ze to sa ma pouzivat pod dozorom lekara, ze to tam je aj napisane, tak to som vypustila a budem pit len tie cajiky, vraj alchemilkovy je dobry na posilnenie maternice, tak tym nemozem nic pokazit....
a moja malicka je zatial velmi poslusna, nerobi ziadne problemy a tazkosti tak ja pocitam ze to naozaj bude az koniec februara 😀 😀 😀
vy uz budete ma vsetky odrodene len ja sa tu budem este s bruskom tahat

martinaj
25. jan 2010

kika ja to urcite potiahnem do marca 😀, aj ked by som najradsej rodila buduci tyzden 😀

katina2209
25. jan 2010

ahoj kika ty si tu dlho nebola a martinaj super ja sa tiez tesim ked sa muzovi skor podari ale nie je to casto, ja pijem ten malinikovy raz denne a zoska v akom pomere pijes ty? Inak baby aj ja vas obdivujem co studujete ja by som to asi uz nezvladla to by som musela mat klud a ziadne bolesti

martinaj
25. jan 2010

no moj muz neprisiel skor z roboty snad aj rok..... ja som rada, ked pride nacas , lebo vacsinou chodi neskor 😀

martinaj
25. jan 2010

katina, ty byvas priamo v BA alebo niekde v okoli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre