Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
25. jan 2010

hajdy, dobru nocku . 😉

hajdylca
25. jan 2010

tak prijemne sledovanie 🙂
dobru potom ked pojdes 🙂

blumka
26. jan 2010

ahojky...
idem s malou k lekarke potom na monitor, potom vybavovat s manzelom nejake veci takze sa pravdepodobne ukazem az poobede...tak sa drzte a ak niekto ide rodit, tak vela stastia 😉

maculik
26. jan 2010

dobre ranko
Tak blumka vela stastia a tesime sa na novinky z monitoru 🙂
Adelka dnes isla po tyzdni do jasli, takze sme so svokrou same, ideme pozriet dolu do mesta, chcem dokupit plienky, mlieko a pod.veci, nech to maju v zasobe, ked odidem do nemocky.
A vy ako, nikto nic? 😉

supi
26. jan 2010

Ahojte, ja mam dnes poradnu tak som zvedava ci sa uz Dr.konecne rozhodne co so mnou alebo mi zas povie uvidime nabuduce 😠
Citat vas citam len sa mi akosi nechce pisat... uz som hrozne nemozna, odpocitavam minuty, uz ma to fakt nebavi 🙄

Kati napisala som ti IP ohladne tej pediatricky.
Baby takze tie co ideme to Ruzinove pribalte si spacaky a karimatky 😀 😀

supi
26. jan 2010

oprava do Ruzinova

olusha2
26. jan 2010

Ahojte žienky...
snáď píšem do tej správnej témy 🙂 ...
Martuška (MartluaNR) Vám všetkým oznamuje, že dnes v skorých ranných hodinách sa jej narodil milovaný synček Lukáško (49cm, 3590g) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
pa OLI

maculik
26. jan 2010

Jeeej, olusha, tak ze gratulujeme k Lukaskovi a prajeme len to naj a vela mliecka 😵 Maly ma krasne miery, macko je to 😉

maculik
26. jan 2010

supi, no ja tiez uz pocitam minuty a popritom mi svokra lezie na nervy, lebo ma stale poznamky, ze kedy uz pojdem a pod., do toho svokor vola zo Sk, ze ci este stale som doma, no otras. Este ze nasi nevyvolavaju.
Mama ma dnes operaciu zlcnika, tak dufam, ze bude vsetko ok 😒

ewe, bola si vcera u toho dr, dali ti nejaky krem?

fatimuska
26. jan 2010

nie som si istá, nechodila sem na začiatku s vami Miroslava89?

ewelyne
26. jan 2010

fatimuska, ja neviem, pozerala som do tabulky co mame, ale nie je tam... mozno sa len nezapisala...
ma uz 😵 😵 babo??? 😵

martinaj
26. jan 2010

ahojte 🙂
tak my sme boli dnes na UTZ, maly je presne taky ako ma byt 🙂 vazi cca. 2830g 😀 hura bude mensi ako Veve 😀
dnes som sa zobudila so strasne opuchnutymi rukami 🙄 namiesto prstov mam klobasky....

ewelyne
26. jan 2010

Olusha, dikes za info 😉
Martuske balhozelame a Lukasko vitaj na svete 🙂 😉 😵
asi ta metla priletela 😀 ako pisala vcera rano, ze caka 😀 supeeer.

tak a dnes kto rodi? 😀

katina2209
26. jan 2010

ahojky jeee martuly gratulujeme,prajeme vela zdravicka a mliecka, nezabudni dat foto, supi dakujem aj som ti odpisala do IP

olifcek
26. jan 2010

takze martu predsa len to ma zasebou? juj a aky valibuk...parada...GRATULUJEEEEM

zoska
26. jan 2010

ahojte 🙂

🙂 takze martula si to privolala 😀
gratulujeeem, Lukáško má krásne miery..tak vela zdravícka

fatimuska
26. jan 2010

ewelyne....už som našla patrila k januárovkam, ďakujem....nie vtedy v 19 tt, potratila dvojičky...teraz patrí k nám, júnovkám..a nie je to dobré, ďakujem

martinaj
26. jan 2010

jej martu gratulujeme 😀 a vela zdravicka a mliecka prajeme 🙂
tak baby a uz sa to naozaj moze rozbehnut 😀 ktora je dalsia?

garonka
26. jan 2010

bré ranko

jej martu blazoželam, želam veľa zdravíčka a veľa veľa mliečka 😵 Lukáško ma krásne miery 😉

no kto bude ďalší na rade? ja idem rano na poradňu na monitor a odniesť dokimu vysledky no len aby som nebola na rade i ja 😕 a ja chcem ešte počkať 😕

katina2209
26. jan 2010

No to počkajme garonka este vsak sme februarovky 🙂

garonka
26. jan 2010

kati presneeeeeeee ja by som do toho 3.2 alebo 12.2 chcela byť 2 v 1 ale ak doki uvidí vysledky neviem neviem 😕 ale ho presvedčím 😀

ewelyne
26. jan 2010

fatimuska 😔 juuuj smutne...

maculik, diky, opatrne behaj po tych obchodoch 😉
muzik bol pre recepty a mam vsetko mozne 😉 takze bude dobre 😉

blumi a ty tiez, pomaly a opatrne 😉

..teda ked sa nechystate dnes rodit vy 😀

martinaj
26. jan 2010

baby no ok teda pockajme do buduceho tyzdna 😀

ewelyne
26. jan 2010

zoska, ideme si aj my privolat tu metlu? 😉 😀
dnes sa mi asi nechce este ... a k tomu maly je este infekcny, takze by som chcela, aby sa z toho dostal a tak...
inak by musel ist k babke 500 km daleko a to by mi srdce asi puklo...

jja
26. jan 2010

Dievcence kde sa hrabete? 🙂 pozrite sa na moj tyzden a malinkej sa von akosi vobec nechce 😉 nic, pohoda, klidek...ktovie dokedy bude v brusku 🙂

ewelyne
26. jan 2010

jja 😀 no, skusala si horuci kupel ? 😉

jja
26. jan 2010

Ew, veru skusala, uz som vcera aj podlahu umyvala kolenacky, aj schody, aj som si pochodila hore dole schodmi.... 😒 a mala nic, pokopka si ...asi sa jej nepaci zrazu vela namahy a potom je kludna 😎

martinaj
26. jan 2010

a skoricu a sexik si skusala? 😀 sice u mna pri prvom nezabrala ani svatena voda .... 😠

jja
26. jan 2010

v sobotu sa mi zacina letny semester a to som spoluziakom slubovala ze na ten uz pridem sama...no asi nie 😀

jja
26. jan 2010

sexik ano, ale o skorici som este nepocula....co s nou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre