Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. júl 2009

boze, u nas je opat 30 stupov a vetrik ziaden, bleee....nevyjdem von ani nahodou...

inak...vaha u buducej svokricky mi ukazala, ze vazim 66 kg, ale ta doma mi ukazuje 68 kg...chjo...ako je to mozne? obe su digitalne x;o(((

olifcek
18. júl 2009

juj, zavidim Vam dovolenku...mne sa uz konci...a ani som si nezaplavala, a ani epoturistikovala x;o((( fnuk...

ale o rok si uz snad aspon na krytej plavarni zaplavam x;O)

zosika krasnu dovolenku Ti prajem...na ako dlho ides?

zucana: a Ty kedy ides do CRO?

oriesok1.
18. júl 2009

zucana, super 🙂 a neboj, aj krvička bude. Inak ja som si tu po tom, čo som si vás čítala, musela pozrieť, čo to je to NT, ešte som o tom nepočula 😕 ale snáď to tu tiež robia. 12. 8. som objednaná na svoj prvý ultrazvuk, jupíííí 😀 GP mi to vybavil, inak sa to tu normálne tak "skoro" nerobí. Budem ale musieť cestovať 100km 😒
olif, a mne váha ukazuje, že stále chudnem...síce len po dkg, ale predsa...divné, mám menej ako pred tehotenstvom. Inak je pravda, že aj menej papám..

zoska
18. júl 2009

olif- od nedele do nedele, takze 7 dni v podstate, uz sa tesim na more
no a ked sa vratim budem mat co citat.... 😀

inak ja idem na sono po dovolenke a do poradne az 18.8. a to uz budem 13- 14 tt, teraz neviem ako s tym NT...dokelu, na tom sone po dovolenke mi to asi robit nebudu a potom bude uz neskoro...

zoska
18. júl 2009

Zuci co je to za kocik, co mas v albume?

zucana
18. júl 2009

zosi zavolaj si k lekarke a spytaj sa na to ked chces...
my este nevieme presne kedy do chorvatska ale niekedy koncom augusta....
ale to len tak na 5 dni...
ten kocik sa vola casualplay s4 ale toto som nasa nejake hypermoderne prevedenie v spanielku tak som zvedava ci to dokazem ziskat 😎 juj ale zamilovala som sa do neho a ked sa ja zamilujem....
oriesok supis tak drzim palce nech je vsetk ok a olif nemboj buduci rok si to s malym vynahradite 😉

blumka
18. júl 2009

ahojkyyyy...dracik spi, tak vas kuk...
zoska, NT sa robi od 11 do 14 tt..takze stihas 😉 ale popytaj sa na to lekarky, lebo vraj to nie je povinne a nie kazdy lekar na to posiela a vraj sa za to aj plati...ja som v prvom tehu neplatila nic ale to som nebola na specializovanom stredicku, kde to robievaju ale len u obyc. doktorky...a tiez to bolo len utz, bez krvi, takze v podstate polovicna robota...
aj tu je strasne dusno ale vraj ma dnes a zajtra prsat, tak sa trosku precisti vzduch...
ja by som tiez sla do CRO...este som tam nebola 😅 ...ale max. tohto roku tak na maltu, kedze staviame a o rok tiez asi nic, ale sak sme este mladi, tak snad tam raz pojdem 😀

zoska
18. júl 2009

Ahoj blumi,
popytam sa doktorky, snad to teda stihnem, ona ma dovolenku do 17.8. a nechcem ist kvoli tomu do zastupujucej poradne...uvidime, pripadne si skocim do sanatoria sukromneho co je u nas a necham tam pol penazenky...

ja sa zberam za chlapmi na ten gulas, len cakam kym sa kamoskin synator vyspinka, aby sme mohli vyrazit...
pobalena na dovcu uz som, tak sa teraz trochen nudim...aj ked povysavat by sa zislo...

loginka
18. júl 2009

caves, konecne je lepsi vzduch - hura 🙂 u nas este neprsi ale vyzera to vselijako, dufam, ze nebudu krupy a nepovala mi zahradku

olifcek
18. júl 2009

oriesok: ved to, ani ja vela nepapam...ale malo sa hybem oproti tomu ako to bolo predtym....no vaha u buducej svokricky mi ukazala o 2kg menej, ako ta, co mame doma.......a vazila som sa s 24 hod. odstupom. takze potrebujem este tretiu aby som vedela, ktora vaha sa myli x;o)

no ja CRO moc nemusim, ja skor grecko, taliansko alebo bulharsko x;o)

zucana
18. júl 2009

cafte baby ...zistila som ze mam vela lupin tak som sla do takeho obchodu s pripodnymi produktami a kupila si sampon BIOKAP proti lupinam od biosline...ewe alebo niekto poznate to? prirodne veci sa mozu v tehotenstve zejo ? 😀
je mi zas divne idem nieco spapat...ja som baby pribrala 1,5 kg ☹

blumka
18. júl 2009

a mne dnes nic nechuti, len pijem vodu a dzus....a pribrala som len kilo...vytesujem sa lebo pri prvom tehu som uz po prvom trimestri mala 3kg naviac 😅

olifcek
18. júl 2009

no ja som bud nic nepribrala, alebo som pribrala dve kila...musim sa o0dvazit na tretej vahe, no...je faktom, ze uz nesportujem, nakolko mi lekar nakazal maximalny klud a pokoj, ale to ma za nasledok to, ze sa mi zmenila postava...no tuciky su lahsie ako svaly, takze je dost mozne, ze by som ani nic nepribrala...ved uvidime...tretia vaha bude rozhodca x;o)))

zucana
18. júl 2009

olif nemboj hlavne je ze mimi rastie 😉

olifcek
18. júl 2009

zucana : no, ale ja nemusim, chi 😉

olifcek
18. júl 2009

este presne 63 dni do svadby mam x;O)

alex
18. júl 2009

ahojte kočky,
tak u nás leje ako z krhly a fúka jak hovado... A to som sa tešila na pekný víkend, že si konečne užijem slniečko.
Dnes som upratovala odušu, lebo moja nezamestnaná svokra nemá celý týždeň na to čas 😠

olif juj ja by som si svadbu zopakovala, je to krááásny deň 😵

olifcek
18. júl 2009

alex: no to mas podarenu svokru veru x;o(

no...uz budem v 16tt, tak snad to bude i premna den, ktory si uzijem x;o)

alex
18. júl 2009

ale určite, kamarátka sa vydávala a už mala veľké bruško a v pohode.

olifcek
18. júl 2009

inak baby, tu je foto prstienka, aky budem mat x;o) je to takmer to iste...x;o)
http://www.isperky.sk/news/obrucky-z-chirurgick...

drahy bude mat taky isty, ale bez brilianta x;O) tento MALY KUSOK BRIALIANTU stal 3500Sk, fuuu

blumka
18. júl 2009

olif, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne....
ja by som sa vydavala este raz...za toho isteho 😵 ....zajtra sa mi vrati konecne na slovensko...jupiiiiiiiiiiiiiii...a v stredu uz budeme spolu na chate opekat 😵

olifcek
18. júl 2009

blumka: juuj, opekacka....mnam...i my sme raz boli opekat na dovolenke na chalupe draheho rodicov, mnaaaam...x;O) ja som sice len sedela, drahy opekal, ale s takou laskou to bolo robene, ze som sa riadne oblizovala x;o))))

a dakujeeeem...su fakt krasne, hrube...sice chirurgicka ocel, ale to sme chceli x;o) briliant mi uz drahy dal ako prekvapko, chi 😉

alex
18. júl 2009

olif krásny prstienok 😉

olifcek
18. júl 2009

tieto pohare su zaujimave..len neviem, ci sa mi aj pacia, chi
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

olifcek
18. júl 2009

ali, dakujem x;o)

ste tak zlate, baby...

alex
18. júl 2009

my sme si poháre objednávali odtiaľto:
http://glass.pamas.sk/main.php?page=8-sk-Pohare

alex
18. júl 2009

na tejto foto je ich trošku vidieť:

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

olifcek
18. júl 2009

alex: jj, oni maju i take so srdieckami...skoro ma porazilo, ked som si dnes vsimla ten pamas v trencine...x;O) blizucko sme totiz boli pocas dovolenky x;O) ja teraz len dufam, ze aj v KE najdem take srdieckove...teda, az ich drahy odsuhlasi x;o)

i prstene mame z opacnej strany....z Trnavy x;o))

jo, mali ste elegantne pohare veru x;O)

alex
18. júl 2009

olif, kľudne si ich môžeš aj objednať a prídu ti poštou, my sme si ich objednávali a prišli v poriadku, boli pekne zabalené, aby sa im nič nestalo.

zucana
18. júl 2009

olif prstienky krasne...pohare su krajsie take jemnejsi epodla mna...my sme ziadne speci nemali 😒
zasa som sa lakla v aute lebo moj muzik zas nevidel jedneho blbca co nam skoro vrazil do cesty no hroza snad sa maly nezlakol...ja sa niekedy normal bojim ze ci tie lakania nemozu ublizit...
tu v talansku jazdia jak debili...som si dlho zvykala...
inak olif no uz sa ti to krati ale je to krasne pripravy a potom ten krasny dnik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre