Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
26. jan 2010

silt, drzim palce 😉

matesl, moj sa tiez pyta, ze co nove baby na koniku 😀
minule vam tu chcel cosi napisat, tak sme sa bili o notebook...lebo on by urcite dajaku hovadinu napisal 😅

blumka
26. jan 2010

no baby dajme este jednu stranu a potom spat 😉
ja tiez hovorim mojmu muzovi co nove na koni, a ci mame nove babo 😀

matesl
26. jan 2010

kati aj ja som mala langos na veceru a kyselinu mam taku, ze uz 2x som bola na ceste na WC si gucnut, ale to by asi nepomohlo, ona by sa vytvorila zas asi, ze?

alex
26. jan 2010

silta držím palce a daj čím skôr vedieť 🙂

hajdylca
26. jan 2010

matesl mne to pomaha...

ok kocky idem ja...

drzim Vam palce

nech tu stranu este stihate 🙂 🙂

ja manzelovi tiez vsetko referujem, a niekedy mi ho chce zablokovat- hlavne potom co som dnes citala o tych zabudnutych veciach dnu...

katina2209
26. jan 2010

matesl to by sa znova vytvorila a keby si si grcla to by bolo este horsie tak ja som to zaklincovala este s pomarancom ked uz tak uz 🙂 ale ten kon mi ide na nervy ked sa to za chvilku nerozbehne idem do hajan

blumka
26. jan 2010

ja ked mam kyselinu tak si dam este nieco poriadne na nu co mi ju zvysi, ze ked uz je tak nech aspon viem preco 😀 😅 😅

silta
26. jan 2010

budem na vas mysliet idem na antolsku mozno sa niektore stretneme papa 🙂

zoska
26. jan 2010

ja nastastie zahu nemam...
ale v 3tom mesici ma potrapila parkrat..

mne je v podstate faajn...jedine co ma trapi je, ze ked dlhsie sedim na tvrdej stolicke tak ma boli chrbat npravo pod loptkou...ink akoby som ani tehotna nebola

katina2209
26. jan 2010

blumi napodobne 🙂 zosi vies ako by som si to s tebou vymenila 🙂

katina2209
26. jan 2010

idem ja do hajan lebo dnes vecer sa to neda s tym konom vydrzat 🙂

matesl
26. jan 2010

hajdy, tak skusim kupit nejake 2 sacky, lebo dnes to je fakt zleee...asi sa fakt vyblvam a bude pokoj...no ale ak to nepomoze, nejdem sa natahovat...ale uz som vypila 6dcl mlieka a fuuuurt bleeeeee

a aj moj muz sa nejak nema k tomu, ze by ma holil 😅 sa tvari, ze ma nepocuje, ze on ma skontroluje ale holiz´t sa boji

dnes je to fakt des s tym konom...vzdy mi blbne FCB ale ten dnes vynimocne ide ale zas tu sa to pokakalo

pisala som vam zazitok z posledneho sona...ze sa ma dr pytal, ze co mi ma robit....ale to nebolo vsetko. v cakarni cakalo asi 5 spoluobcanov tmavsej pleti, som sa zlakla, ze tam budem tolko cakat, ale nakoniec to bolo tak, ze tam mala jedna 4 ludi ako doprovod....2 chlapov a 2 zeny, ktore sa s nou az do ambulancie natlacili, tak som len kukala...mojho muza vyhodili, ze co tam chce...a tie 2 zenske nevadili...ehm, ked odisli, hned prazdna cakaren ostala 😀

alex
26. jan 2010

ja tiež teda neviem čo je to záha. Problém mám akurát s kosťami, bedrovými a lonovou, inak tehotenstvo ok.

hajdy, môj mužík tiež nechce asistovať pri holení. Ale to beriem tak, že bývame so svokrovcami, tak preto on nechce ísť so mnou do kúpeľne.

zoska
26. jan 2010

moj muz by sa na to aj dal, len ja mam paniku ze ma poreze 😅

booze prvy raz sa pridam k nočnej smene a tato mrcina nejde 🙄
ale vytrvaaaam tu do 1000cej strany...vytrvaaam 😀

alex
26. jan 2010

zoska nejako to dotiahneme do tej tisícky 😉

no ja som sa minule rezla sama, takže tak...

matesl
26. jan 2010

zosi tak to je super, bud rada, aj Alex.

alex myslis ze preto nechce ist s tebou do kupelne, ale vec ste manzelia, a kym odtial nejdu divne zvuky..tak co 😀 snad ti moze pomahat napr z vane

zoska
26. jan 2010

no ved toto alex...tiez sa mi podarilo reznut...sebe neverim a nieto este druhemu so ziletkou v ruke...aj ked je to milujuci manzel 😀 😉

ak ma bude chciet nejaka sestricka "doholit" v porodke tak to budem tazko rozdychavat...asi budem pistat ze ja si to samaaa

blumka
26. jan 2010

no kde je ta tisickaaa?

janielah
26. jan 2010

babky nedalo mi to,vytrvam i ja do tej tisicky,aj keby co bolo 🙂 zosi,mna presne tam chrbat boli,ako pises,len sa mi to dost zhorsuje kazdym dnom..to co mame? Nevies preco?

alex
26. jan 2010

matesl, no my máme sprchový kút 😀 Myslím si, že jemu je to také blbé pred rodičmi, pretože keď sme boli raz doma sami týždeň, tak to nemal s holením problém 🙂 Ale tak zvládam to zatiaľ aj sama, takže pohoda.

ewelyne
26. jan 2010

jeeeej baby nahanate tisicku??? 😵 😵 😵 😵
a ja ze co tak popisane 😵 😵 😵 😵

matesl
26. jan 2010

jake ste nedockave...vy tu chcete dalsie januarcatko??? 😵

inak uz aj mne sa podarilo potiahnut sikmo so ziletkou...ale necitila som az potom na nohavickach...com sa celko zlakla odkial ide ta krv

v piatok budem mat vysledky streptokoka a kultivacie...som zvedava, lebo asi tam nieco budem mat...zas ciiipky dostanem

inak baby co sme tu ostali teraz tak nam svietia skoro rovnake cisielka...pojdeme my naraz do porodky ?? 😀 😀 😀

zoska
26. jan 2010

jni no neviem presne, ale myslim si, ze do tej strany nejak mala viacej tlaci...posuva pecen dozadu a ta tlaci na tie svaly vzadu a preto to tak boli a taha...
a ako o tom pisem tak ma to zacina tahat 😒

ivkamuro
26. jan 2010

..tak som tu opat dnes.. 😎

pridavam sa k tej hnusnej kyseline.. Perfektne mi zaberaju tabletky TALCID!!! Ale to len v nevyhnutnej situacii... A ja ich mam dost casto.. až mi sanka trpne.. hrozny pocit, zle zle zle.... ☹

..hlavne ,ze teraz gniavim pomaranč 😅 ... dostala som chut!!!

blumka
26. jan 2010

baby a kde je garonka? nevydrzala? ci rodi? 😕

matesl
26. jan 2010

alex...jasne asi bol tak vychovany, ale ved v poho, ked zvladas sama, tak ok.
ja som si spomenula ked ma v 93 roku operovali na cystu, holila ma sestricka vecer pred operaciou...nechutne, napenila vlozku myslom, natrela ma a britvou oholila...juuuj
a klistir nam dali 4 babam a mali na chodbe 2 wc...no parada to bola...ale to uz je daaavno 😅

zoska
26. jan 2010

akurat som sa tiez chcela opýtat ze kde je garonka...mozno puding vari 😀

blumka
26. jan 2010

zosi, a potom jej zle bude z neho 😀

zoska
26. jan 2010

zajtra idem tankovat, dnes mi pipla rezerva...tak budem na garonku intenzivne mysliet 😀

uz by mohla naskocit ta tisicka, aj spat by sa patrilo 🙂

ewelyne
26. jan 2010

baby, aj vas chcem citat, len ten kon zasa taaaaaaaak kriva... mi tu 5 min. natahuje jednu stranku....
joj...

dala by som si aj ja puding...mnam mnam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre