Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
12. jún 2009

ahojky ja som sice v januari ale je dost mozne se sa to presunie do februara ak vsetko dobre dopadne....

caly8
12. jún 2009

jéééj februar 2010 🙂 🙂 ani by som nepovedala, že je to už rok čo som našla dve čiarky 😉 prajem vám krásne tehuľkovanie a ešte krajšie bábätká 😵

a2303
12. jún 2009

Zo srdca Vám gratulujem!!!! 😵 😵 😵 😵

sisa29
12. jún 2009

ahoj babulky tak vam gratulujem ja som otehotnela pred rokom mala je super uz ma skoro 4 mesiace. 😀 😀 😀

ludika33
12. jún 2009

ahoje mamulky cakatelky, prajem Vam krasne a bezproblemove tehulkovanie a este krajsie deticky.

Joj to uz je rok co som zbadala dve ciarocky? Ako to len leti a uz mame doma 4 mesacneho fesaka.
Este raz babule vsetko len to naj. prajem. Drzim palcoky.

krasulka
12. jún 2009

juchuuuu zdravim aj ja vasu temu, zelam pohodovy prichod do ciela a na konci zdrave babetka..achhh aj ja este ceeeeeeeem 😀 😀 😀 a baby sup sa spat do temy one year before.. 😀

nada.hope
12. jún 2009

Ahojte buduce maminky,.............no chyta ma nostalgia, ked vidim tuto temu, tiez by som sa pridala 😀 😀 😀
Ale asi este pockam a vam zelam vela zdravicka, bezproblemove tehulkovanie a hlavne zdrave a krasne babatinka. Take ake mame mi z temy februar2009. 😉 😉
Drzte sa 😉 😵

zucana
12. jún 2009

vidim ze zatial tu mame viac gratulantiek ako buducich februarovych mamiciek 2010 🙂 🙂 🙂

andrea142
12. jún 2009

jej ... aj ja gratulujem 🙂 .... bezproblémové tehulkovanie a krásne bábätká 😀

zucana ... neboj o chvílu sa to rozbehne .....

jablonka
13. jún 2009

velmi sa tesim, ze to vyzera tak, ze sa k vam mozem pridat 🙂 ...zatial len velmi potichucky, nech tie dve ciarky neodplasim 😉 😵

bejca
13. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej gratulujem vam vsetkym a tesim sa s vami 🙂 zelame krasne bezproblemove tehu a uzivajte si to plnymi duskami 🙂 😵 my sme sa to tiez v takomto obdobi dozevedeli ale v roku 2007 😉

pa pa Bejca + Petko

zusika
autor
14. jún 2009

ahojte cerstve mamicky, aj tie minulorocne...dakujeme za podporu.... moj manzel je tiez februarovy a nas termin je presne na jeho narodeniny, tak dufam, ze to bude rovnako sikovne a priebojne dieta ako bol on....ale zase dufam, ze nebude taky huncut ako bol on 😀
zacana aj jablonka....tiez tak zatial potichucky..ale nateseno.... ved co nam brani tesit sa, no nie??? a myslim, ze prave to nam moze iba prospiet dojst az do konca...takze sa tesim na pisanie o prvych pocitoch a zazitkoch....
zacinam... teda vlastne nemam cim....este ziadne zasadne prejavy tehu nemam...obcas sa mi zatoci hlava, mam pocit ze mam zaludok v krku ked som hladna a ta bolest v prsiach.... ze zleee niekedy 🙂 a teda viac vnimam pachy...napr. v supermarkete.... 😀 ale inak zatial nic a dufam ze pri tok aj zostanem 😉
no a co vy??

cukruska1920
14. jún 2009

Ahojte... chodila som do januaroviek...ale asi sa presuniem sem len vyzera to tak ze termin budem mat zaciatkom februara...teda ak vsetko dobre dopadne ☹

bzucinka2
14. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeej ahojte, aj my sa snazime, tak dufam, ze sa k vam uz coskoro pridame 🙂 s dalsim februarovcatkom 🙂

jablonka
14. jún 2009

bzucinka - drzime palce aby to vyslo a mohla sa k nam pridat 😉
no nam v tom aby sme sa naplno tesili brani to, ze sme prekonali v decembri MA ☹ ...vtedy sme sa strasne tesili, ani vo sne ma nenapadlo ze by sa to mohlo stat, ale bohuzial stalo 😢 ...
inak prve dve tehotenstva som citila, ale teraz nic, zatial ziadne symptomy, takze pozitivny testik bol sok...myslela som si, ze toto bol anovulacny cyklus ako vysity 😀

cukruska1920
14. jún 2009

jablonka...ja som potratila v oktobri a tiez prezivam muky aby sa to nezopakovalo ☹

jablonka
14. jún 2009

cukruska - snad nam tento raz stastie dopraje bezproblemove tehulkovanie a male uzlicky vo februari 😵

bzucinka2
14. jún 2009

cukruska, dakujem 🙂
cukruska, jablonka, silno drzim palceky aby to nebolo ziadne MA, ale krasne tehulkovanie az do konca 🙂

glizinka
14. jún 2009

Gratulujeme Vám držíme palčeky

blumka
15. jún 2009

ahojte, ja som si dnes urobila test...bol pozitivny... 😵 😵 😵...takze sa pravdepodobne pridam k vam. NEchce sa mi tomu uverit, takze si radsej pockam na vysledky od lekara...idem mu hned a zaraz aj volat

hajdylca
15. jún 2009

ahoojte, sa tiez pridavam... potichu a neisto, ale šťastná ako blcha 🙂))) zajtra idem k dokt. tak snad aj knizku uz dostanem 🙂))) 😀

zusika
autor
15. jún 2009

ahoj Hajdylca... aj ja uz chcem knizkuuuuu!!! idem az 22.6. na utz...... (8.6. som bola na krv).... tak daj vediet...
ty uz si bola na utz??
a blumka blahozelaaaaaaam!! verim ze nas tu bude iba pribudat!! Tesim sa z vas!! tak si drzme palce a nemyslime na negativne veci!!

zusika
autor
15. jún 2009

blumka krasna slecna!! 🙂

blumka
15. jún 2009

ahojte, tak som objednana na zajtra o 7:30 u dokiho..pravdepodobne mi vezme len krv a budem cakat na vysledky, tak dufam, ze je vsetko v poriadku..
zusika, dakujem...tiez je februarovka ale 2008 😵

hajdylca
15. jún 2009

zusika ja som bola minuly pondelok u dokt. prvy krat, mi robil utz, ale povedal, ze este velmi malinke, ze este nie je nic moc vidiet, tak zajtra idem na krv aj utz.
a Tebe vysledky uz povedali? ci az ked pojdes toho 22.6. ?

drzim vsetky palceky 😀

jablonka
15. jún 2009

gratulujem blumke a hajdylce, pekne sa nam to tu rozsiruje 🙂
ja idem k lekarovi v sobotu, uz sa neviem dockat a snad bude nieco vidiet, lebo myslim ze som v skutocnosti este tak o tyzden pozadu ako udava termin podla poslednej menstruacie...
...dovtedy ma ale caka tri dni sluzobna cesta, tak verim ze do soboty mi to rychlo utecie 😉
blumka, ake je to mat februarove babetko? 😵

hajdylca
15. jún 2009

daaakujem... verim, ze aj Tebe vsetko dobre dopadne... mozem sa opytat kam chodis dr. ked ides v sobote?

jablonka
15. jún 2009

moj doktor je kamarat, takze berie ma podla dohody 😀

zucana
15. jún 2009

hojte babenky
gratulujem a tesim sa s vami a ja som tiez prisla o babo v januari takze tiez sa len modlim aby vsetko dobre dopado tentokrat
ja som uz bola na sone v 6tt aby mi potvrdili srdiecko ci bije a bilo ale bolo mensie tak 30.6. idem na dalsie sono tak mi drzte palceky nech je pekne na svoj tyzden ;)
inak rano som bola na krvi....tu sa musi ist do nemocnice do centra kde beru krv specializovane oddelenie a musia to robit lekari takze som cakala hodiinu a som skoro odpadla ked mi dali na uhradu 106 eur.zajtra sa idem trosku povadit lebo min.rok som za podobne testy platila iba 40. mozem si vysledky sice pozriet na nete ale to je prehnane...
inak okrem toho ze po obede som mrtva ze nevladzem nic iba zalahnut tak mi je trosku lepsie. kedze nedokazem vracat tak ma iba naduva resp. mi je nanic.tak celkovo....chlanicka je samozrejmost ten smrad a este umyvacka riadu :(
ale trochu pomahaju pomarancovy dzus a ceresne samozrejme nie spolu ;)
a inak baby co ste po MA ste tiez doma na rizikovom alebo chodite do prace?

hajdylca
15. jún 2009

jablonka tak mas super...

zucana, neboj drzime vsetky palce, neboj vsetko bude ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre