Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. aug 2009

ale preco...ja nevravim, ze by sme na kociar za 20.000Sk nemali, ale mi to pride zbytocne...radsej kupim za cca 3000Sk a zvysok do nabytku...nechcem na babatku setrit, to ani drahy nie, len...ja neviem..x;o(

ale budem naozaj dobra mama x;o) slubujem 😉

olifcek
18. aug 2009

zuci...ved...ak na to v pohode mate peniazky a ak Ti na tom kociariku zalezi, tak je to v pohode. ja nemam ziaden vysnivany. ano, paci sa mi urcity typ, ale ten sa zmesti v poho do sumy, aku si predstavujem x;)

inak...aky je rozdiel medzi dvoj a troj kombinaciou?

logi jj, ja mam pocit, ze si chlpky vytrhavam a vytrhavam a oni rastu ako burina po dazdi, chi...

no i mne povedali, ze nemam vykyvy nalad, tak snad sa nemylia x;O)

olifcek
18. aug 2009

hech, kukam, ze uz mi to tu pise 16tt, takze som nejaky 15+XYdni x;o)

olifcek
18. aug 2009

baby, viete mi proadit? je toto dobry kociar? myslim konstrukcne..ci radsej hladat hlbsi?

http://predaj.slando.sk/bratislava/predam_kocia...

zucana
18. aug 2009

olif ja som si uz na kociar nasla sponzora 🙂
inak aj mne rastu chlpy zavratnou rychlostou....
o kamenoch nic nevravel ale asi mam hustu moc lebo mam aj ph vysoke aj hustotu co znamena ze malo pijem....
nestras s kamenmi to ani neviem ako mozes dostat 😒
a nemboj budes supisna maminka

olifcek
18. aug 2009

alebo radsej nieco taketo?

http://deti.bazos.sk/inzerat/2054923/Predam-koc...

boze, ja sa v tom nevyznam, hehe

matka331
18. aug 2009

mmaarrttiinnaa ....vobec si ma neurazila...

matka331
18. aug 2009

olifcek..ja mam 19 r...ked som vyplnala tu tabulku somsi vsimla ze som najmladsia 🙂 🙂 🙂

olifcek
18. aug 2009

matka jo si veru x;o) kot~atko 😅

olifcek
18. aug 2009

ale nafukovacie kolesa to nie je somarina? to normalne defekt mozeme dostat? 😅

adela29
18. aug 2009

olifcek, tak ten druhy je pekny, len ci nie je moc bledy 😉

olifcek
18. aug 2009

i tento sa mi paci, len...keby posobil pevnejsim dojom x;o)

http://deti.bazos.sk/inzerat/2111808/Predam.php

a uz dost...az budem kupovat, tak vas ale o radu naozaj poziadam x;o) nech nekupim blbost 😉

adela29
18. aug 2009

baby kedy sa vam zacalo zagulacovat brusko? 🙂

olifcek
18. aug 2009

adelka, ze? i mne sa lubi. len tiez mi napadlo, ze sa asi skor zaspini...ale aspon bude stale cisty, chi chi x;o)

no taky typ sa mi paci. nie je to velka ,,krava,, a posobi s~mncovo 😉

olifcek
18. aug 2009

adi ja mam pocit, ze teraz sa mi to zacina 🙂

adela29
18. aug 2009

no pre mna je na prvom mieste aby sa v pohodicke zmestil do auta, lebo pri prvom sme ho tam ani nenatlacili ☹

adela29
18. aug 2009

no ja v prcom tehotenstve dost skoro a teraz to uz na mne zbadali kolegine 🙂 a to sa nenapchavam ☹

blumka
18. aug 2009

ahojkyyyy...mam uz vysledky z krvi...a su supeeeeer...riziko na downa mame 1:4150, riziko na Trizomiu 18ch. a rozne ine defekty 1:75229..no a na konci papiera mam napisane, ze na zaklade tychto vysledkov by nemala byt odporucana amnio 😀 ...cize ja na triple nejdem 😉

olifcek
18. aug 2009

predsa musim..aj takyto by som vedela kupit. mam si take pozerat? ci ?

http://deti.bazos.sk/inzerat/2110551/Kombinovan...

a uz nebudem, najblizsie snad az v novembri x;o) vtedy planujeme kociarik kupovat

kakatka1
18. aug 2009

Blumka super! 😵 Kolko si cakala na vysledky?

olifcek
18. aug 2009

adelka my auto nemame, takze mne by bodlo, keby nebol moc ozrutny a tazky, nech v pohode do busu vojdem x;o)

adi, to neva...a pri druhom baby to vraj vidiet omnho skor ako pri prvom x;O)

blum G R A T U L U J E E E E E M. takze presdsa budem chciet vidiet ten papier x;o) snad ma sestricka vsetky vysledky, ak nie, tak si zajdem na kliniku, kde si bola, nech i ja viem tieto ciselka...lebo sestricka mi do telefonu len povedala, ze je to zelene, co znamena, ze su vysledky vyborne...x;o)

ja som si myslela, ze na triple sa ist musi a ked vyjdu zle, ide sa na amnio...

blumka
18. aug 2009

katka, tyzden ;)..

blumka
18. aug 2009

olif, viem ze triple su povinne, ale donutia ma ked ich odmietnem? ja ich chcem odmietnut..pre mna za mna ja im podpisem aj papier...nechcem sa zbytocne stresovat zlymi vysledkami, ked su take nespolahlive
a ja som tiez radsej zasla po papier, sestricka mi ho prefotila, som si to mohla sama postudovat...ja mam rada veci vysvetlene..mne nestaci odpoved je to dobre 😀 😅

zucana
18. aug 2009

blumka gratulujem supis ... tak sa uz nestresakuj 😉
olif ten druy je super a je supis sportovy mozes aj behat chodit 🙂 je to taky moj typ 😎

blumka
18. aug 2009

olif, este k tym kocikom..ked budes kupovat na inzerat pouzity, tak je dobre si ho ist obzriet osobne a hlavne vyskusat...aj ked predavajuca napise ze bol pouzivany len rok, tak moze byt tak rozhegany ze budes na prechadze len hromzit 😉

adela29
18. aug 2009

co su triple?

zucana
18. aug 2009

jj blumi dobra rada ale mne sa najsamviac paci ten druhy 🙂
olif ked nebude rozhegany ber druhy 😀

zucana
18. aug 2009

len aby ho olif v novembri este mali 😒

loginka
18. aug 2009

supis blumka, gratulujem 🙂
myslim, ze by s tym odmetnutim nemal p´byt problem, ved tie testy su len o statistike

blumka
18. aug 2009

vdaka baby...juj, taka som natesena..aj ked som verila ze mi vyjdu dobre vysledky...ale predsa v kutiku duse je taka malilinka pochybnost vzdy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre