Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
31. jan 2010

mami, ja verim, ze aj teraz sa nam kojenie rozbehne rychlo...ale to zalezi aj do malickej, mozno nebude vladat tahat, mozno sa nebude vediet prisat, kadeco sa moze stat...ale ja som odhodlana volat aj laktacnej aby sme to zvladli...
mne terezke presla na UM celkom ok, len potom ked som jej zrusila flasu tak zacala odmietat mlieko...ale uz je ok...

blumka
31. jan 2010

baby, ked nas to dnes chyti, tak hrozi ze budeme rodit doma...aj u vas je taka kalamita? 😀 😅 😅

maminnka
31. jan 2010

Blumi,
tu uz kalamita nie je, nesnezilo od stvrtku, myslim.

blumka
31. jan 2010

mami, my mame total zasypane auto :D a moj otec sam nevladal ani dvere otvorit na dome 😀 😀

martinaj
31. jan 2010

dobre ranko kinderka 😉
ziadne nove baby? 😕
mne sa spalo celkom fajn dnes, sa mi snivalo, ze idem rodit a moj muz nestiha prist za mnou.....

martinaj
31. jan 2010

babulky od zajtra oficialne rodime 😵 😵 😵 a snad to stihneme vsetky 😀 nech sa nam to netaha do marca 😀

alex
31. jan 2010

Ahojte, tak ja som dnes výnimočne skoro hore, už okolo ôsmej som vstala. A to sme šli spat okolo pol tretej-tretej. Maličký si pekne kopká a dáva o sebe vedieť 😵
Blumi u nás takto snežilo cez týždeň, tak teraz sa to presunulo ku vám.

jja
31. jan 2010

Dievcata, no dnes mam termin...ale nevyzera ze to pojde tak skoro 😒 ktovie dokedy to budem este nosit 😅

martinaj
31. jan 2010

jja mozno dnes pojdes, nikdy nevies 🙂 drzim palce aby sa to rozbehlo 😉

alex
31. jan 2010

jja šup šup behať po schodoch, umývať okná... nech je tu ďalšie bábo 😉

vevoncek
31. jan 2010

no dočítala som vás polievočka sa varí druhé je už navarené a konečne možem písať 🙂

ja som mala hroznú noc celú noc ma bolelo brucho už som myslela že idem rodiť nepomohlo ani keď som na chvíľu zaspala ešte aj malý bol nervóny stále kopal neviem či to bolo tým splnom inak včera už aj svokra hovorila že mi kleslo brucho a už som si to aj ja všimla ale ja by som aj rada porodila ale chcela som ísť ešte pondelok na poradňu nech ma doktorka pozrie a potom nech už sa deje čo chce ale v noci som normálne rozmýšľala či mám všetko pobalené a čo ešte musím nachystať... no toto bola hrozná noc a ešte som sa bála lebo vonku je nakydané že ako sa dostaneme do nemocky a ešte k tomu v noci ale už je dobre uvidíme ako to bude teraz v noci ale ja myslím že tento týždeň to budem mať už za sebou

martinaj
31. jan 2010

inak aj katke mali vcera vyvolavat, nie? 😕 nikto sa neozyva....

loginka
31. jan 2010

caves!
k tym cumlom a perinkam
my davame Dominkovi cumel, on to potrebuje na ukludnenie, inak sama som prekvapena ako nasi pred tym plne flaskovi piju z prsa, teraz piju aj z flasky trosku tu ich vyzivu a potom sa prilozime, zatial to funguje
kojim v take decke, je mi to tak lepsie ich citit a nic nezavadzia
kto dnes rodi? 😉

andrea2603
31. jan 2010

ahojte 🙂 .
včera som si myslela,že sa pridám k hajdy a granado, poobede začali bolieť kríže, ale tak v nepravidelných intervaloch, večer o 23.00 som zavelila, že ideme spať, lebo čo ak ... tak nech sme trocha vyspatí. Síce som toho veľa nenaspala, brucho tvrdlo, ale teraz zase všetko o.k. Toto moje telo ma normálne skúša 😠 , predtým 2 tehotenstvá do posledného dňa super a až v deň pôrodu ma začalo bolieť. Najlepší je manžel, keď som mu povedala, že nech si aj on trocha pospí, lebo čo keď budeme musieť ísť a on, že jemu to veľmi nevyhovuje, lebo ráno musí navariť segedínsky. A ja mu na to, že pri troche šťastia to bude rýchly pôrod a ráno môže kľudne už doma variť 😀
Som zvedavá, čo bude zas dnes 😕

deda
31. jan 2010

ahojte,mne ide lonove kosti a kríže rozhodiť, mám pocit, že sa mi čo chvíla rozsypú,včera som si dala prechádzku s manžeom a s mojimi rodičmi sme išli peši od našich do porodnice pozrieť sestru a malého Miška, a to som asi nemala, nepovedala by som že ma tá prechádzka tak unaví a dá mojim kostiam tak zabrať, pri ceste z porodnice k našim mi bolo normalne do plaču, ani chodiť som nemohla,keby som to vedela že ma to tak zlomí, tak by sme išli autom....ešte dnes sa nemožem hybať....

katina2209
31. jan 2010

Ahojte ja som mala vcera hrozny den od 16.OO ma bolela hlava ale tak strasne,ze som si o piatej musela dat paralen a stale neprechadzalo uz som chcela volat pohotovost bolo pol jedenastej tak som si musela dat druhy no a potom asi o dvanastej v noci to preslo poviem vam bol to des volala som pre istotu nevlastnemu otcovi on je gynekolog tak povedal,ze paralen si mozem dat dufam, ze dnes uz bude lepsie

katina2209
31. jan 2010

Kto ma prehlad za včerajsok? Nikto nam neporodil?

olifcek
31. jan 2010

juj, sa tesiiiiim na dalsie prirastky, tento mesiac ich bude neuuurekom 😵

maminka no, malicka je vlastne i takmer hodku na prsniku, prvych 15minut papa naplno, potom tak pomenej, a ked cmulka len, chcem jej vziat prsnik, tak okamzite zacne tahat mliecko opat....po hodke sa sama pusti, pospi 45minut a potom zas pyta papat...no kusok sa i grckla, lebo som predpokladala, ze uz spinka a nebude grgat ani grckat, tak kusok sa grckla...nechala som ju tak...ale po osmej ked bola opat po pape, bola mokra, lebo trosku sa grckla, chcela som ju prezliect a to bola chyba, pogrckala sa 3x a to poriadne 😔 ale po prezleceni a prebaleni opat papala a uz spokojne spinka...

predpokladam, ze je to ten rastovy spurt, uz v minule ma na to upozornila blumka, len je to fakt naaaarocne, ale kedze predpokladam, ze krasne priberie, som spokojna...

a oki, nenecham si naprazdno bradavky cmulat x;o)

inak cumel? necheeeee, hehe 😅

olifcek
31. jan 2010

nik vcera neporodil...

olifcek
31. jan 2010

ked Olivka potrebuje moju blizkost, mam ju drzat na rukach? nezvykne si na to? x;o) lebo vcerajsi den a dnesna noc bola taka, ze nebyt manzela ani nejem, lebo malicka chcela len papat a byt primne x;o)

deda
31. jan 2010

Pridala som nove foto sestrinho Miška do albumu....

olifcek
31. jan 2010

deda, ked si niekto pozrie Tvoj album, mysli si, ze je to Tvoj chlapcek 😵

jaky je pekne buclaty, chi

sakura77
31. jan 2010

babule neviem ci uz viete,Kakatka vcera porodila,Simonka 3100g a 48 cm-podrobnosti zatial neviem,len stastny ocino poslal sms 🙂

martulanr
31. jan 2010

ahojte pridala som fotky
maly je zlaty ale stale hladnyyy urcite je po babke 😀

martinaj
31. jan 2010

jej katka gratulujeme k Simonke 🙂 prajeme vela zdravicka a mliecka 🙂

martinaj
31. jan 2010

martu idem kuk 🙂

alex
31. jan 2010

jééééj ďalšie bábo 😵

martinaj
31. jan 2010

martu, ten je krasny 😵 😵 😵 aj ja chcem 😵

maminnka
31. jan 2010

Olif, ona sa nevie nabazit maminky, cim dalej, tym viac Ta vnima... podla mna je nosenie na rukach pre dieta obrovske emocionalne plus, my sme maleho nosili do roka hadam... Nie je to o zvyku. Cim skor sa k Tebe emocionalne priputa, tym skor sa osamostatni, myslim, ze sme to tu tiez nedavno preberali.
Super, ze manzel pomaha... a tiez pouvazuj nad nejakou satkou, to by ti mohlo pomoct, mala je pri Tebe a zaroven mozes robit aj ine veci.... skus si na zaciatok niekde pozicat, ci vam to bdue vyhovovat.

To, ze grcka troska, je v pohode, a ze sem tam asj vela, no necudujme sa, ked ma stale brusko plne mnam mnam mliecka 🙂 a je teda pekne prefikana, hihi, ked hned, ako chces vytiahnut bradavku, zacne tahaaat 😀 vie, ze vtedy jej ju nechas 😀

Andrea,
ved sme ta tu vcera spominali, ci uz nerodis, ked sa neozyvas 🙂

alex
31. jan 2010

martu, malý je krásnučký 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre