Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
3. feb 2010

tak si dajme..dobru chut 😉

lolka
3. feb 2010

tak, tak,ved musime nakrmit nase deticky 😀

janielah
3. feb 2010

ano, ano dievky, dajme si, ja si tu tiez tak sama pre seba hovorim, ze vsak aj toto si mozem spapat uz, aj toto, ved vsak ked pridem z porodnice, tak uz si to nedam 😀

Blumi a to ako sa dokazuje, ze to meno existuje, to im tam mam nejaky casopis doniest? - ze aha 🙂 nejaky francuzsky asi....ked chceme Simone ... 😝

A ake mena druhe ste dali vy? Ja nemam predstavu, co by sa za tym tak hodilo...nech to potom nieje nejake smiesne, alebo co... 🤐

alex
3. feb 2010

dobrú chuť. Ja sa už tlačím 🙂

lolka
3. feb 2010

ja uz som dotlacila 😀
alex, v piatok si idem pre DVD k Zuzke 😵 sa tesim na fotecky

deda
3. feb 2010

vevoncek gratulujem, mne dnes odišla ta hlienova zatka tak som zvedava kolko mam ešte času do porodu....može to byť den ale aj tyždeň....

joanna333
3. feb 2010

jani, moja neter dala meno Lara, a povedala ze v pohode sa dalo, ze sa jej ani nic nepytali a zapisali.

blumi, na vysetrenia pred sekciou mam ist 9.2. (ty vtedy rodis, vsak?) a asi na druhy den mi to budu robit. nevies ci su rovnake vysetrenia ked si v celkovej anas. alebo v spinali???

garonka
3. feb 2010

guľky zas papate?
ja tlačim do seba varene zemiaky v šupke bez soli a masla dieta 😀

alex
3. feb 2010

loli mne ho Zuzka posielala poštou, ale asi sa niečo pokašlalo, lebo neprišlo, tak povedala že pošle opäť. Asi sa jej to vrátilo.

Jani, moja švagrinka sa tiež teraz rozhoduje medzi dvoma menami, Simonkou a Anetkou, tak si robila srandu, že jej dá obe 🙂

blumka
3. feb 2010

jani, netusim ako sa to dokazuje..ale niekde som to citala...pogoogli mozno neico najdes...
my mame Terezka Anna a Juliana Katarina 😉 aj svagrove dievky maju dve mena Lea Maria, Alexandra Helena a Viktoria Anna, tie druhe mena su vzdy niekoho z rodiny...
co tak Simone Alexandra? mi napadlo...

alex
3. feb 2010

Inak tá Lara je pekné meno 🙂

lolka
3. feb 2010

alex, aj nad postou som rozmyslala, ale takto to budem mat aspon hned do ruky 🙂

blumka
3. feb 2010

jani ale Simone je vlastne len poanglictene slovenske meno tak s tym by snad na matrike nemal byt problem

joanna, mne moj gynekolog bral 3 ampulky krvi plus moc, s tymito vysledkami idem zajtra na interne a z vysledkami z interneho pojdem na anesteziologicke...chcela by som to obehat zajtra vsetko tak ti zajtra poviem...ale myslim ze tie vysetrenia budu rovnake a vlastne na zaklade nich ti povedia ci mozes mat spinal alebo celkovu

alex
3. feb 2010

No tak potom napíš, som zvedavá, ako sa ti budú páčiť 😉

Mne sa ešte páči Zara, Nela.

lolka
3. feb 2010

blumi a deticky volate len prvym menom alebo obcas aj druhym ? kamoska ma Viliama Maxa a volaju ho aj Vilko aj Maxik.

janielah
3. feb 2010

Jeeej Blumi, tak Alexandra sme mali vybrane uplne na zaciatku, az potom sme sa rozhodli pre Simonku..tak skusim navrhnut manzelovi, snad by sa mu to pacilo... dakujem 😉

Alex a daju aj Anetu? Ved to by tiez nebolo zle, hm?

joan a kde rodila neterka?

blumka
3. feb 2010

lolka, len prvym... 😉

blumka
3. feb 2010

jani, no vidis, som sa trafila 😅 .. my sme dlho hladali nejake vhodne druhe pre Julianku a nakoniec sme dali po mne... 😅

alex
3. feb 2010

No viem že teraz jedna kočka tu na koníku mala problém, lebo jej nechceli zapísať Johanku. Museli dať Johana.

garonka
3. feb 2010

my mame v rodine Rebeca Mária a malu volaju Rebekuľa 🙂

danka2920
3. feb 2010

ahojte žienky . nikdy som vam nič nenapísala , ale stale vás čitam. chcem sa spýtať som v 37tt a mam už dva dni taky sopľavy výtok nemate niektorá z vás nahodou niečo také . alebo neviete či by to mohla byť zátka?možno sa to len začína že zatiaľ len také a potom s primesou krvi. dakujem za odpovede.

alex
3. feb 2010

Jani neviem, zatiaľ sa nedohodli. A možno dajú nakoniec úplne iné. Do mája majú čas na rozmýšľanie 🙂

blumka
3. feb 2010

ono asi aj zalezi na aku matrikarku clovek natrafi..mne sa napr. nepaci Terezia ale Tereza...ale nasa sa narodila v usa a tam mozte decku dat meno aj Konvalinka im je to jedno...takze mame Terezu a tu uz museli len rodny list prepisovat a nefrflat 😀

joanna333
3. feb 2010

dik blumi za info, ja som bola dnes totiz v takom strese u dr. ze som sa aj zabudla opytat ci si mozem vybrat spinal alebo celkovu...no uvidim v utorok, neviem ani ci ma tam hned nechaju, nechce sa mi ist o den skor a mat tam z toho stres...blumi ty uz aspon vies co ta caka, a tvoja terezka dostane k narodeninam najkrajsi darcek na svete
🙂

blumka
3. feb 2010

danka, ja som mala a obcas aj mam taky soplavy...ked bol z krvou vedela som ze je to zatka ale napr. vcera som ho mala zas ale len trosicku a vsimla som si ze ho mam po vacsej namahe

blumka
3. feb 2010

joanna, ti verim ze sa ti tam nechce byt...mna potesil lekar ked mi oznamil ze tu sa uz pred planovanou sekciou nevylihuje, ze sa pride az ten kontretny den..tak som rada...
Este to nemam na 100% iste ze to bude ten utorok, ale uz v podstate na nejaky 90, tak snad v pondelok nezmenia nazor

alex
3. feb 2010

blumi inak to budete mať super, že kočky budú mať v jeden deň narodeninky 😵

joanna333
3. feb 2010

jani, ona rodila v poprade...ale my sme chceli meno Tina, a tiez nie je v kalendari a preto som vyzvedala ci nebol s tym problem...
a s tou johankou je to divne, ved poznam vela zien co maju meno Janka a nie Jana a v pohode, ale to je asi o ludoch na matrike...

garonka
3. feb 2010

babky idem do perin rano vstavam do poradne o šiestej
tak sa budem hlasiť čo a ako 🙂

alex
3. feb 2010

no veď vravím, že veľa záleží od matriky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre