Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
4. feb 2010

a ta kosicka pobocka, teda uz nie je?

suzon78
4. feb 2010

blumi zistím zajtra a dám vedieť, dúfam, že ešte áno 😉

suzon78
4. feb 2010

pozerala som teraz na azete, či nieje pripojená kolegyňa, ale nie, škoda, tak zajtra do KE zavolám a popýtam sa...

blumka
4. feb 2010

oki, a opytaj sa ak este teda funguju ze dokedy 😉

suzon78
4. feb 2010

no mne to povedala kolegyňa z NR, dostalo sa jej echo, dúfam, len, že aj v KE im to bolo oznámené, dúfam, že nenarobím rozruch, skúsim tak opatrne, že ako sa im darí a čo nové a spomeniem jej, že by ste mali záujem o poradenstvo a tak...

maminnka
4. feb 2010

Vevoncek a ocino, krasny chlapcek sa vam podarilk 🙂 Maminke vela mliecka a ockovi, aby bol cely zivot taky pysny na svojho syna, ako je teraz.

Macu, tak celkom rychly porod, aj ked teda bolestivy riadne. Ale Petinko je krasny chlapcek (pekne meno ste vybrali, aj nas sa vola rovnako), uzivajte si vzajomnu pritomnost a tu lasku. Super, ze pekne kojite 🙂

suzon78
4. feb 2010

viem, že keď som ešte robila, tak sa nad tým uvažovalo, ale len medzi vedením, akosi sa potom vždy z toho upustilo. No v zime je to hlavne ťažšie ľudia nakupujú menej, ale inak sme tam mali pekné aj väčšie projekty škoda by to bola..

blumka
4. feb 2010

jasne, suzi, opatrne, aby sme niekoho nevystrasili a zbytocne sa nenarobilo halo...

suzon78
4. feb 2010

mami no 7 hod je dosť ni? 😕 Alebo to trvá aj dlhšie...to radšej naklušem do nemocky skôr, aby stihli pichnúť epi, bojím sa či to tie bolesti zvládnem sakriš...

macu a čo by si poradila, čo Ti tak najviac pomohlo od bolestí...tá lopta je dobrá na uvoľnenie?...u nás vane nemajú, stačí aj horúca sprcha? Masáž by mohol aj manžo praktizovať, lebo pochybujem, že tu u nás, by ma sestričky masírovali...

maminnka
4. feb 2010

Suzon, daj pls, este raz link na vas web, dakujem 🙂

suzon78
4. feb 2010

mami pááči sa....aj v BA oproti Inchebe máme štúdio 😉

http://www.ksystem.sk/

suzon78
4. feb 2010

dnes mi mužík zahlásil, že bože Ty máš také veľké to brucho, ja si neviem prestaviť ako malá pôjde z teba von, veď to musí byť hrozné...hovorím mu no ďakujem, dosť, čo mám ja z toho stresy, tak ešte aj Ty mi pridávaj !

alex
4. feb 2010

suzon no tí muži vedia niekedy ,,podporiť,, 🙂

suzon78
4. feb 2010

no strašné alex a to ho chcem ,ako psychickú podporu pri pôrode, zloží sa skôr, ako ja 😅

alex
4. feb 2010

no dúfajme, že sa nám tam nezložia 🙂

blumka
4. feb 2010

baby, chlapi vedia niekedy super prekvapit 😉

garonka
4. feb 2010

baby my mame psa mopsa ten funí a krochka a drahy mi povedal, že funím horšie ako naš pes
no nech on ma v sebe 3kg babo a plus placentu 😅

suzon78
4. feb 2010

blumi to svrbenie už nemáš? Ja ešte stále, zajtra by som už mala mať konečne výsledky z kultivácie, tak som zvedavá...naposledy som to tiež mala, dali mi canesten aj čípky candibene a nakoniec, keď prišli výsledky, bol tam len staphylococcus 😕 , ktorý asi nevatí, tak ako streptokok 😕

janielah
4. feb 2010

babky, to co je dnes tym muzom ??? rano zacal matkin a teraz pokracuju vasi....poslite ich do kelu !!! 🙄

maminnka
4. feb 2010

Suzi, to je ozaj "povzbudenie". Nieco ako tenm moj, ked som sa dnes stazovala, ze uz v robote nevladzem sa sustredit, tak ma tak uprimne polutoval a chcel este nieco dodat, tak povedal, aby som sa nebala, ze po porode si oddychnem. Vtipalek...

blumka
4. feb 2010

suzon, uz nie...mne to trva po vysetreni tak dva dni, naposledy som bola v pondelok..vcera este trosku svrbelo ale dnes uz je to ok...
a aky staphylococcus tam bol? lebo ked som bola v nemocke, robili mi tiez vyter a okrem kvasiniek nasli aj toho staphyla ale na nete som si nasla ze to je neskodne, ze to patri na to miesto...

blumka
4. feb 2010

mami, ze oddychnes...HAHA 😀 😀 😀 😀
moj chvalabohu dnes je ok, cele doobedie bol s malou a potom aj poobede ked som bola unavena vzal malu vonku a mna nechali spat .... akurat, ked som vecer asi 5x za sebou zopakovala ze SOM HLADNA tak mu nedoslo ze preco to tak nahlas hovorim 😀 😀 musela som si robit papu sama 😀

suzon78
4. feb 2010

gari, niekedy si akosi neuvedomia, čo hovoria asi...ja sa už tiež strašne ťažko otáčam a tiež pri tom statočne fučím 😀 , dnes si asi aj oco robil zo mňa dobrý deň, je tu kopec snehu, tak vytiahol bežky a hovorí mi, či s ním nejdem bežkovať a hovoril to s vážnou tvárou, no nemala som ani silu mu odpovedať...

maminnka
4. feb 2010

A este Suzi, tie roletky sa velmi pacia aj mne. Ked sme pred 4 rokmi kupovali a prerabali byt, velmi som nieco take chcela, ale nikde sme to nenasli. Potom som chcela take klasicke latkove roletky ( co sa navijaju smeorm hore), lenze tie sa zasa nedali zvesit a prat. Nakoniec sme kupili zaclony a zavesy do celeho bytu.

Toto "Tvoje" riesenie je velmi efektne, utulne a naozaj ma zaujalo. V lete do toho studia urcite pridem 😉 😉

joanna333
4. feb 2010

maminka, mozno sa ten tvoj vtipalek bude starat o obe babenka a teba necha oddychovat... 😀

maminnka
4. feb 2010

joanna, ved to od neho aj ocakavam, ked teba takto skonstatoval... 😀 😀

maminnka
4. feb 2010

nie "teba" ale "teda" skonstatoval... ja sa ospravedlnujem za tie moje strasne preklepy, ale mam novy NB a ma uplne inu klavesnicu, klavesy su od seba dost daleko a este som si na to voobec nezvykla...

suzon78
4. feb 2010

dnes bol deň blbec...varila som celý deň a toho riadu, manžo si už neodprace po sebe, ako skončil môj kľudový režim a oco to už ani nehovorím, ten je maximálny bordelár, ale to je mamčina chyba, lebo stále ho obskakuje...mamina je teraz každý deň u sestry, keďže je po umelom oplodnení a nemôže chodiť, tak teraz je všetko na mne, varím pre mňa, muža, otca a ešte aj starkú. A ocovi, keď som povedala, že k prívarku som mu urobila aj volské oko a klobásku na cibuľke ani nepoďakoval. Dosť čo fučím a ledva chodím, berie to ako samozrejmosť a ešte si zo mňa robí dobrý deň. Hovorím mu, že dosť čo mám starosti sama so sebou, musím sa starať o celú rodinu a on, že akú, že ja už len mám rodinu...tak mu hovorím, že jedno veľké a druhé ešte väčšie dieťa (myslela som muža a jeho) normálne som sa dnes vyrevala, niekedy mám toho dosť ! A keď som mužovi volala do práce, že sa posťažujem, tak ma zrušil, že má toho v práci veľa a že či ešte aj mňa má riešiť...

tak prepáčte, že sa tu takto sťažujem... ☹

joanna333
4. feb 2010

🙂

suzon78
4. feb 2010

však mami, aj mne sa veľmi páčia a presne práve preto sú praktické, že sú na suchý zips a dajú sa prať. 😉 a máme širokú škálu látok, takže ľahko zladíš k interiéru sú aj priehľadné, ako záclony, ale aj z hrubšej tkaniny npr. do detskej izby, keď potrebuješ viac zatieniť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre