Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
9. feb 2010

no tak asi do toho 19., lebo aj na nete som pozerala...

granado
9. feb 2010

aj ja ale niekde je tiež 19 a niekde 20

alex
9. feb 2010

kokso, tak dúfam, že malý sa nenarodí ani v jeden z týchto dátumov, nech z toho nie som jeleň.

katina2209
9. feb 2010

granado a ty nejdes v piatok vsak si povedala,ze by si uz isla tento tyzden 🙂

granado
9. feb 2010

nie ja idem vo štvrtok na krv a v pondelok s výsledkom na ctg a ja predpovedám že si ma tam nechá 😒 ale už nech sa to pohne. Asi si pojdem dať teplú vaňu, my si to s Nelkou celkom užívame a aj cez to všetko sa jej nechce. A garonka asi origoš zabáva mangela, no len aby nás ona potom nepredbehla 😀 😀 😀 😀 Ale Garon bacha na žehličku aby ste nezhoreli 😉 😀 😀 😀 😀

katina2209
9. feb 2010

ryba je uz od 20.2. lebo muzik chcel rybku a budeme mat vodnarika 🙂

granado
9. feb 2010

katina neaká si si moc istá 😉

katina2209
9. feb 2010

mne uz brali dnes krv tak som zvedava co to budu za vysledky 🙂

granado
9. feb 2010

zoska inač napadlo ma vy budete mať Nelu alebo Nely alebo ako? Ja som si dala u kamošiek hlasovanie čo je krajšie tak som zvedavá. Inak ak by ste aj vy baby chceli pomožte mi vybrať. A kedy budete oslavovať meniny, my na Petronelu.

granado
9. feb 2010

no katina mne tak minule brali krv a potom som tam ostala týždeň tak pre to čakám že v pondelok tie výsledky budú zasa na prd 😠

katina2209
9. feb 2010

Ja som ved ja uz v piatok rodim 🙂 Ak nie zajtra alebo pozajtra 🙂

maminnka
9. feb 2010

Martina, uz som sa najedla a vobec ma to netesi, ze to bol taky blby den, mala som vsetko naplanovane, ale uplne inak to vsetko vypalilo :(

Alex, hm, to viem, o dlzke cyklu... no nic, kaslat na to, detickam je to aj tak jedno, aky tu mame tt

maminnka
9. feb 2010

a Ewe, este si sa pytala na tasku... no, zbalenu ju nemam.... asi som jedina, co? Odkladam to uz 3 tyzdne...

alex
9. feb 2010

maminnka ani ja ešte nie som zbalená 😉

granado
9. feb 2010

no baby máte najvyšší čas 😉

garonka
9. feb 2010

granado dožehleneeeeeeeeeee tak ani nosiť tie veci nebudem oblečiem mech a hotovo 😀
a dnes sa držím ani nehučím toľko do neho a som zvedava či si ma v posteli aspoň prituli 😵
baby moje dieťa ma už 3x štikutku a bodaj by som nemala menej plodovej vody to by mu nemalo vadiť nie? 😲

granado
9. feb 2010

jasne že nava. Tak to aby si tu dlho nesedela aby ti nezaspal, tak ako ten moj chudáčik nechá ma si tu s vami vypisovať a on pozerá ordináciu aby ma nerušil, no nie je obetavý 😀 😉 😉

alex
9. feb 2010

no ja to mám pripravené už na postieľke, ale ešte musím oprať tú novú košieľku nočnú a rozmýšľam, že ešte kúpim jedny tie podložky pod chorých, lebo tie čo mám sú 60x60 a tie druhé, čo chcem kúpiť sú na 60x90. Asi budú vhodnejšie, keď sú väčšie, či myslíte, že postačia aj tie?

garonka
9. feb 2010

granado tvoj kuka ordinaciu? 😀 😀 😀
fíha bude vzdelany chlap 😀

granado
9. feb 2010

určite ti stačia aj tie menšie, kolko ich máš?

garonka
9. feb 2010

alex postačia neboj ja beriem pre istotu aj detske podložky aspoň dve ja mam síce aj take čo sa lepia na plachtu ale neviem ake plachty su v nemocke nieže prilepím a plachtu potrham 😝

granado
9. feb 2010

no nič iné tam nie je a sem som ho zatial nepustila 😉

alex
9. feb 2010

10 ks balenie. To sme kúpili také tie detské. Jednu som si vytiahla, že si ju dám na posteľ pod plachtu, pre istotu, keby mi v noci odtiekla voda.

garonka
9. feb 2010

môj pri žehlení kukal na notebooku volovinu Transformers preboha to je ako pre male deti, ale som ticho nič mu nepoviem lebo zas mi vynada 😀

granado
9. feb 2010

joj veď to ti bohate stačí, ja som si kúpila 4ks. To si nemusíš stále meniť, ale neva využiješ aj pri bábetku keď pojdete k lekárke a tak 😉 🙂

garonka
9. feb 2010

alex i ja som rozmyšľala že si dam pod seba ale nejak zabudam

alex
9. feb 2010

no dobre teda, tak si nebudem kupovať ďalšie.

granado
9. feb 2010

tak to teda pre to je tak super vyžehlené, lebo bol zaujímavý program. Už sa nejedujte na seba 😠

alex
9. feb 2010

garon, ty máš akého šikovného muža. Môj si po sebe ani lyžičku neumyje ☹ On len do obchodu chodí a robí mi šoféra a papať keď chcem, občas uprace, ale teda nič extra. Ty by si ho na rukách mala nosiť 😀

garonka
9. feb 2010

granado už sme k sebe dobrí ale keď so mnou trepu hormony všetko mi vadí a popritom on urobí namiesto mňa kopu veci ešte i do obchodu mi šiel na sladke a doniesol plnu tašku preboha to kedy ja stihnem zjesť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre