Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martulanr
23. júl 2009

zuzulik gratulujem 🙂

olifcek
23. júl 2009

alex: ja som 11+2 alwbo 11+4, a babatko ma 47,5 mm x;o)))) takze predpokladam, ze uz take velke to bude i u Teba 😉

u zubarky pohodaaaa, nebolo nutne nic vrtat...povedala som jej,ze som sa dnes dozvedela, ze ked som tehotna, ze musim mat dve prehliadky, aby som dostala peniaze pri narodeni babatka. povedala, ze ako tehulka mam narok este na jednu preventivku, ze to hradi zdravotkam, ale, ze este nepocula o tom, ze je vyplatenie penazi statom podmienene dvoma navstevami, ale, ze nech kludne pridem, nie je problem, ze mam na to narok 😉 ale, ze na tlacivo na vyplanie penazi mi v pohode peciatku da x;)

zuzulik
23. júl 2009

dakujem martulka 😉

zucana
23. júl 2009

gratuòujen 🙂

olifcek
23. júl 2009

zuzulik : super sprava x;o)

moj malicky si pokojne lezal, ale po chvilke akoby skackal, ale len tak, trosku. ved je teplo, nebude sa predsa premahat, nie? x;O) ale je super pocut od lekara, ze je babatku dobre 😎

zucana
23. júl 2009

olif daj foto mas? aj ty zuzulik...

olifcek
23. júl 2009

zucana: ee, nemam foto. uz som babatko videla 3x, ale zatial som si fotku nedala urobit x;o)) este pockam...mozno o mesiac, ked pojdem do poradne opat x;o)))

motylik22
23. júl 2009

ahojte ja mam termin na 29.januára ale je možné tieš že dojdeme až do februára no uvidi sa.

olifcek
23. júl 2009

jejda, dalsie kosice. takze uz nielen blumka, lienka, ja ale aj motylik? super x;O)

zucana
23. júl 2009

vitaj motylik

kvietok23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loginka
23. júl 2009

ja som si urobila dobru mnamku - cuketove lecko s paprikou a paradajkou a roznym korenim, na vrch biely jogurt - velmi dobre 🙂
tu sa neda zit, bola som pri vode, tam bolo dobre, aspon vetrik povieval ale doma hroza a to sme na dome
idem rychlo pod sprchu 😎 😎 😎

zucana
23. júl 2009

logi ja idem robit tekvicovy privarok a vysmazit aj tekvicku resp. cuketu 😉
ale az na veceru teraz mi je zas divne...

olifcek
23. júl 2009

loginka a ja som v tej horucave sla mhd z jednej strany mesta na druhe ku zubarke, paq nakup a sup sup domov x;o)))

alex
23. júl 2009

zucana aj ja mám doma tekvicu, svokra navarila, už sa teším keď budem doma, ako si dám.

zucana
23. júl 2009

juj olif nezavidim...ja som bola autom a stacilo mi ☹
sup sup pod studenu 😎

olifcek
23. júl 2009

x;o)) jo, uz sa stalo, studena pomohla, hech x;o)

ja som dnes spapala paradajkovu polievocku, na vrchu postruhany syr a kusok kyslej smotany, mnam x;o)) a teraz som si dala krajec chlebika s telacou pastetou...no a uz sa vrham na tekvicove semiacka...x;O)

zuzulik
23. júl 2009

a ja mam doma cuketu.....asi z nej urobim rizotko 😉 alebo vyprazim...

lienka2
23. júl 2009

baby, vy tu stale o jedle 😀 vam chuti jest? lebo mne niekedy ani moc nie.. a to som bola vzdy dost papkac.. teraz si nieco navarim, sa na to tesim, a ked to mam jest tak sa mi do toho ani nechce.. 😖 sa musim donutit, ze male potrebuje papat..

zucana
23. júl 2009

mne nechuti na obed lebo potom mi ja na de veci ako teraz o takej stvrtej si dam chlebicek a je mi lepsie a potom po veceri zas nic moc...
zuzulik aj ja budem samzit cuketku a privarek trosku urobkam

alex
23. júl 2009

ja tiež na obed nemám veľmi chuť, si dám až tak na večer, keď prídem z práce domov a to som už hladná.
Ja vždy raňajkujem, potom si dám nejaké ovocie a potom až navečer papám.

lienka2
23. júl 2009

juj uz by som chcela, aby mi svietili pri mene take tyzdne ako vam 😅 😵 hned by som bola kludnejsia..

olifcek
23. júl 2009

ja ked sa napapam, mam zaludok na vode, preto papam malinke davky, ale castejsie, nech malicke nehladuje, i ked trucuje x;O)

ja cuketu moc nemusim 😉

alex
23. júl 2009

ja už tam chcem mať taký 23tt a budem spokojnejšia 😉

zucana
23. júl 2009

ja uz taky 38 tt 😀

olifcek
23. júl 2009

ja uz nechcem mat na konikovi XYtt ale 1d x;oD

alex
23. júl 2009

no kočky, ešte si počkáme 😀

zucana
23. júl 2009

olif si najsamlepsia 😀 😝

olifcek
23. júl 2009

chi 😀

joanna333
23. júl 2009

dievcata, ako zvladate teplo??? ja ledva dycham.......... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre