Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
27. apr 2010

ranko baby... nas maly dnes spinkal od pol 9 do cc 5... som kukala jak puk... 😵 ale storcoval sa aj okolo 3 a 4, ale neprebudil sa... ja som aspon stihla trochu odsat... inak by mi prfsa odpadli... 😀

lienka2
27. apr 2010

ahojte 🙂 viem ze male babatka by sa nemali vystavovat slniecku, ale ked sme na prechadzke a zasvieti do kocika slnko tak to hadam nevadi.. na chvilku.. vsimla som si, ze niektore mamicky schovavaju deticky pred slnieckom..
inak ani nas sa nepretaca, ani nevyzera ze by sa chcel.. na brusku si hlavicku dvihne ale iba na chvilku.. ved kazde babo je ine a lekari sa nemozu riadit tabulkami 😖

matesl
27. apr 2010

garon, to preto sa ta dr pytala na sekciu, ci mal maly pri porode nejaky problem, ci sa dusil, alebo tak, ci na nieco ma dat pozor
to aj mna sa pytala, ja ze kvoli mojmu srdcu, tak chcela vediet ci to mam vrodene...ci aj jeho treba speci sledovat 😉

laxi, ani moj nic nechyta este do ruk 😉

blumka
27. apr 2010

caves..dnes je nejaky divny den..deti su nervne, ja som nervna...to asi tym pocasim

blumka
27. apr 2010

lienka, urcite trosku slniecka nezaskodi, maminy asi skor schovavaju preto aby ich slnko nebudilo, ale ked uz bude velmi svietit, tak ja budem malu urcite natierat nejakym kremom s uv aj ked budeme len v tieni

alexandra0409
27. apr 2010

blumka dneska som trosku kukala foto a vsimla som si ze tebe sa deticky narodili v ten isty den 🙂 🙂 🙂 pekneeee ja som tak isto s mojou mamou

matesl
27. apr 2010

blumi ja som bola vcera a aj moj maly mal divny den, ani v kociku nespal, potom mi grckal a plakal az kym po kupani nezaspal...bez jedla...asi mu bolo zle od zaludka chudatko 😒

blumka
27. apr 2010

matesl, chuda male, este stale tak velmi place kvoli refluxu?
juli mala aj vcera divny den ale aspon bolo vonku pekne,...dnes je uprsane a ja take pocasie nemam velmi rada, chce sa mi spat , ani vonku s detmi sa neda ist...kurnik

zoska
27. apr 2010

blumi asi fakt tym pocasim to bude...malej trvalo skoro polhodinu kym zaspala na balkone furt mrncala a zivala a nie a nie zaspat....
ja som akurat vcera natrela malu niveou detskou, co som mala vzorku, lebo ked idem do mesta tak nemam nikde tien, slnecnik na kociku nemam a dost slnko svieti na nu, takze som rovno vzl v lekarni biodermu faktor 50 specialne pre deti- photoderm- cize odraza luce od pokozky a nedovoli prejst 😉 drahe to bolo, ale tak do tohto radsej investujem...neobsahuje ziadne pridavne aromy, farbiva ani nic, takze to moc nevonia, ale neva 🙂

mates grcka ti aj nosom? nasa mala posledne dni len cez nos grcia a strasne to smrdi kyselinou, musi ju to riadne stipt...mam taku spotrebu libenaru ze az...musim jej to vyplachovat...vcera mala zachvat revu vecer....muz je v amsterdame a keby nedosla mam tak sa asi zcvoknem 😖

lenica81
27. apr 2010

hlasim sa tiez k blbemu dnu... maly by len papal, grckat negrcka, ale asi je nervny z toho hrdla zachripnuteho, ale ked place, tak mu to skodi, ale co robit aby neplakal... strasne place, az je cely cerveny... teraz konecne zaspal, tak uvidim na ako dlho... 🤐

janielah
27. apr 2010

ahojte babky, aj my ideme dnes na poradnu, takze uzatvarame stavky, ze kolko vazime 😀

Krpka spinka na balkone, trosku sa mrvka, ale so zatvorenymi ockami. Ja uz sa pomaly chystam, lebo ked sa zobudi, tak sa napapame a pojdeme rovno.

Tu uz svieti slniecko, takze si zlu naladu nepripustam 😉

lucia411
27. apr 2010

Cafte babule, tak my sme spinkali krasne, od 23.00 - 7.00...uz som bola aj u ocneho na kontrole so sebou, bolo hrozne vela ludi, ale mala krasne spinkala a este si tu v kosi driemka 🙂 dnes nam hlasia zase nad 20 stupnov, tak pojdeme k jazeru.....aspon nam tak rychlo dni utekaju, milujem ked je krasne teplucko a svieti slniecko, lebo tak aspon nesedime doma...zelam Vám krasny dnik dievcata 😉

alexandra0409
27. apr 2010

aj ja idem dneska s malym poradne...naposledy sme vazili 6205g a merali 61cm

matesl
27. apr 2010

jani v PB este nesvieti, posli trosku 😀

jj blumi su dni kedy tak zalostne vzlika, az plakat nevladze uz len taky zachripnuty hlasok jemny z neho vychadza a slzy na licach, vtedy ho pevne chytim na ruky a rozpravam do uska, kadeco a on pocuva, aspon na chvilu na to nemysli a vacsinou mi tak na rukych, opret y hlavkou o moju zaspi...chudatko male...ale uz su aj dni kedy dobre,m ale grckame aj tak...no vyteka to z neho proste

lenica81
27. apr 2010

joj, blbi smetiari... 😠 mi zobudili krpateho... ale chvalabohu opat buva... 🙂

matesl
27. apr 2010

luci, ani sem take casy nepiiis 😅 aj ja chcem tolko spinkaaaaaaat...ale snad sa dockam 😎

andrea2603
27. apr 2010

ahojte
my máme už poradňu za sebou, aj očkovanie ☹ , tak snáď nebudeme mať žiadne nežiadúce účinky. A váha 5880g 😵 /za 10 dní 1/2kg/, takže aj napriek reflux priberáme ešte nad normu a to ani v noci nepapá.

alexandra, tak vy budete mať riadnu váhu, potom napíš.

lucia411
27. apr 2010

Matesl, ja som tiez zo zaciatku nespavala..ale teraz akoby utalo, posledne 3 tyzdne tak spavame...ale uz nebudem pisat hodiny, len to ze sme pekne spinkali 😎

lenica81
27. apr 2010

baby, vy co tym detom davate, moj je nejaky krpaty... 😀 😉

alexandra0409
27. apr 2010

andrea tak tomu verim aj ja...mna malinky zachvilku spapa...ved nas ked prepustali s nemocnice tak uz tam mi pribral pol kila...narodil sa s vahou 3250 a prepustali nas o 4 dni a vazil 3720g nadhera 🙂

alexandra0409
27. apr 2010

lenica...kolko vazi?

alex
27. apr 2010

Ahojte,
tak mne malý vstával o pol tretej a potom okolo piatej a pol deviatej. Teraz je vonku na prechádzke s manželom a ja sa chystám upratovať.

alexandra0409
27. apr 2010

alex ja by som si isla asi radcej zdriemnut 🙂 🙂

alexandra0409
27. apr 2010

alex ti si s petrzalky? hm aj ja 🙂

alex
27. apr 2010

no nie som nejaká unavená, takže v pohode.
Hej, som. Ty si z ktorého okolia?

alexandra0409
27. apr 2010

alex...haje cervena posta a ty?

alex
27. apr 2010

Wolkrova.

lenica81
27. apr 2010

moj ma 59 cm a 5030... ale netrapi ma to az tak, lebo moj muz bol ako dieta dost krpaty, az na strednej skole sa vytiahol... 😀 takze je asi po nom...

alexandra0409
27. apr 2010

alex to je ako je TPD?

lenica...to je v pohodke kamoskina malinka je na tom podobne...malinka ma mesiac a vazi nieco cez 4,5g

alex
27. apr 2010

no trošku hlbšie v tom sídlisku, smerom k Novému mostu, taký záchytný bod je tu tá autoškola veľká.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre