Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
3. máj 2010

mam...no naša sa má tiež skvele...nechápem, ale ona je tak dobručká...že ani neviem po kom 😀 😀 😀 ...už si začala všímať ručičky?

olifcek
3. máj 2010

laxi kokos, ale mladsie vyzeras, omnoho mladsie...aspon na tych fotkach tu

mami no hlavne to nie je vzdy, tak snad je to ok ;o)))

alex
3. máj 2010

dobré ránko, tak ja som už hore. Mala som ísť dnes na kontrolu po šestonedelí, ale objavilo sa mi už včera také slabšie krvácanie, žeby prvá mrcha? 😠 Tak som sa preobjednala.
Malý hajá v lehátku, v posteli nevie, tak som ho šupla do lehátka, zakryla dekou, tak aj pri tváričku, aby mu svetlo nevadilo a zahajkal. Som zvedavá dokedy.

olifcek
3. máj 2010

laxi povinne ockovanie...prve...

a kukam na panadol baby, ze je pre deti od troch mesiacov, co uz splname i po odratani 6 tyzdnov, no tiez je tam vaha, ze 6kg....tak ais jej dam polovicnu davku, ked tak... opytam sa ekarky, ak nebudem v strese...co som u lekarov vzdy kvoli malickej

olifcek
3. máj 2010

u nas divne pocasie, pod mrakom....ale este sa rozhoduje, ci zaprsi, abo ee....

maminnka
3. máj 2010

Laxi, este nie 🙂 zacala vydavat zvuky pred par dnami, tak s nami vykecava... rucicky si uspesne pcha do pusy, bucha s nimi do hraciek, ale este sa s nimi nehra. Petik to ale nerobil nikdy, mozno bude ak on 🙂

olifcek
3. máj 2010

a uz citim, ze sama nemozem k lekarke....musim zavolat segre, nech pride...snad bude moct...

alebo ako to vyzera s Tebou, gari???

maminnka
3. máj 2010

Olif, ja som uz tiez davala Panadol, doktorka mi vypocitala, ze sa na 5 kg dieta sa ma dat 3 ml, a to kazdych 6, maximalne 5 hodin. Nurofen este nie.

alex
3. máj 2010

no ešte ale nespinká tvrdo, lebo sa mrví. Vaše detičky nemajú problém zaspinkať? My hrozný, neviem, čo sa nám to porobilo.
Takto hajušká:

olifcek
3. máj 2010

ali snad pospinka, ked je mu dobre x;o))) co je... 🙂

olifcek
3. máj 2010

maminka, super, ja som ratala, ze na nasich 3770g jej dam 2ml....DAKUJEM Ti

aliii neviem rozoznat, co je na fotkeeee, hehe...asi usko, ze?

alex
3. máj 2010

olif to je hlavička, je tam vidieť čelo, oko a vlásky.

Inak sused oproti prerába byt, tak som zvedavá, kedy začnú trieskať. Nejaké klopkanie už bolo počuť.

olifcek
3. máj 2010

ali asi mam slabu predstavivost dnes...

alex
3. máj 2010

sakra, už sme hore...

alex
3. máj 2010

už si kecá...

matesl
3. máj 2010

ahojte babulky, idem citat co mate nove

alex moj ma veeelky problem zaspat, doma ze uplne zle a uz aj vonku sa mi budi, dava take 10-20 minutovky

a doma zaspi iba pri cecku..ehmmm 😅

alex
3. máj 2010

matesl, presne, také dvadsaťminútovky dávame, potom po hodine je už unavený a chce zase hajať.

olifcek
3. máj 2010

ali jeeeej, ako spokojne a veselo posobiiiii 😵 😵 😵

i moja zaspinka len na prsniku a v kociariku dava take polhodky...teraz spinkala s prsnikom, tak sa mi zakuckala, lebo asi pomalinky kvapkalo, hehe...moj drobcek..ked prideme od lekarky, spolu si lazkame aby spinkala

lolka
3. máj 2010

dobre ranko, pridavam sa do klubu spiacich babatiek na ceciku a v kociku 😅 este lehatko ma trochu uspech, ale to len rano o takomto case - zatial sa na mna skeri a rozprava mi 😉
mati, alex - uz aj Viki spinka menej v kociku 😅 a este v nosici si pospinka tak 45 min.

matesl
3. máj 2010

laxi, juuuj jak krasne ti mala spinka, nas sa budi stale kazde 2 hodky a hlada ako by sme mu tyzden jest nedali 😅

alex
3. máj 2010

teraz som ho dala na hraciu deku a tak krásne sa rozpráva s hračkami 🙂

matesl
3. máj 2010

alex presne, ale zaspi na prse a potom ani nie je najedeny ani vyspaty... ☹
ja neviem co s tym ako mu urobit riadny rezim

alex
3. máj 2010

Dnes hajal takto: o štvrť na jedenásť zaspal, o pol druhej vstal na papanie, potom o pol piatej a potom o siedmej.

matesl
3. máj 2010

juj baby ja uz som sa vzdala myslienky ze si cez den s nim pospim, ale aspon v noci by mi mohol trochu dopriat 😵

alex
3. máj 2010

Jakubko na prse nezaspí. Tiež by som rada nejaký lepší režim, ale ešte stále na tom nie sme až tak zle.

lolka
3. máj 2010

mati, cez den aj my casto papame a menej pospime, ale aspon v noci spi super 😉
traz kojim a uz vidim ako zaspava....

katina2209
3. máj 2010

Dobre ranko aky bol vikend babulky? Ja som mala uplne krasny vikend muzik sa staral navaril aj v sobotu a nedelu tak som si oddychla v sobotu bol rano nakupit a vzal o pol osmej maleho von a vratili sa az o pol desiatej a ja som do pol desiatej spala tak takto dobre som sa uz davno nevyspala. U nas sme papali takto vecer o 19,30 potom 1,30 potom o pol stvrtej a o pol siedmej a teraz by sme mali papkat, ale od pol siedmej pol matko hore a o osmej zaspal a este spinka v kociku. Ja som zatial upratala kuchynu inak celu nedelu mi grckal, bola som u gynekologa v piatok a vytvorila sa mi dole nejaka krvna zrazeninka tak si to mam potierat framykoinom, tak z toho to spinenie. Neviem ci nemoze matko z toho vrackat,ale dnes este nevrackal tak hadam nie.... Matko mi sam pekne vecer zaspava v postielke len ho tam ulozim a par krat ho chodim pozriet.... dufam,ze mu to zostane 🙂 Ale cez den dava Matko tiez take 20 minutovky toto je nejaky rekord ze spi uz hodinku a pol...

laxity
3. máj 2010

matesl...no to som aj ja hrozne rada, že malinká tak krásne v noci spinká...ja sama nechápem 😀 , ale cez deň ani nie, tiež iba tak chvíľkovo, treba ísť von a vonku spí aj dve hoďky aj viac niekedy 🙂

laxity
3. máj 2010

matesl...snáď sa to nejak upraví...my už máme nejaký ten režím, že do 21.00 večer zaspí každý deň...sa mi to moc páči 🙂

matesl
3. máj 2010

loli aspon noci mas ze ok, tolko krat si poviem, ze hned o 8 pm s nim zalomim, ale dam sprchu, nieco pozehlim, a najem sa a uz je zas 10 pm a uz potom o pol noci papame a tak kazde 2 hodky do pol 6 a budiiicek 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre