Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
30. júl 2009

ja mlieko nepijem vôbec, ale papám jogurtíky, každý deň si dám jeden.

olifcek
30. júl 2009

alex: mno, ja skusam vody, ktore mi chutia x;o) lubila som lubovianku, ale teraz ju nemozem, ani lucku nemozem a pod. hech..ale magnezia mi ide x;o) teraz...

ale ja som vzdy pila malo, len ked som cvicila, tak som pila, a vypila som i 5-6l denne, inak tak liter, liter a pol, ale teraz sa snazim okolo 2l - 2.5l x;o)

kika: ja mam pocit, ze nemozem mlieko, a z masovych vyrobkov sa mi grga a je mi z nich tazko...takze asi maso uplne vynecham...brm, brm...mne ani jogurt moc nejde x;o( neviem si najst okrem toho chleba s maslom, co mi robi dobre x;o( najem sa a je mi hned zle...x;o(

no i moja segra malinko pribrala ale ona je tensia postava ako ja x;o( ona pribral alen do brucha a kusok zadok..ale uz pocas kojenia mala i z povodnej vahy ubytok...i teraz, po 4 detoch ma pri vyske 165cm 49kg..chjo

olifcek
30. júl 2009

jj, i ja, ked ma na stola flasu, tak ju vypiojem x;o))

alex
30. júl 2009

olif, ja mäsové výrobky zjem, môžem salámy, pašteky, aj keď som ju dlho nejedla, ale pri pomyslení na kus mäsa sa mi dvíha žalúdok. Ideme teraz na chatu a to sa bude len grilovať stále a ja neviem čo budem papať, keď mäso mi nechutí... fuj aj teraz sa mi robí guča v hrdle, keď len o tom píšem 😝

kika58
30. júl 2009

baby ja som si prave uvarila slabu nesku, moja prva po 11 tyzdnoch tak hadam mi padne na uzitok 😅

kika58
30. júl 2009

to je sranda ja maso mozem ale nie vyrobky
prave mi volal kolega ze ci si nedam zmrzlinu vraca sa s pracovnej cesty, ci nema chut, no skvely clovek, takto na man mysli 😀

alex
30. júl 2009

kika ja napr. si aj kofolu dám, aj keď je tam kofein. Kávu nepijem, tak raz za čas mi kofolka neublíži.

olifcek
30. júl 2009

alex: ja lubim salamku, donedavna som ju aj mohla, ale uz nie, situacia sa zmenila 😒

kika: ja mam kusok strach vyskusat maso...ale raz s aodhodlam...x;o)

jj, i ja si sem tam kofcu dam x;o)

kika58
30. júl 2009

no ved aj ja som radsej kavu uplne vypustila ale dnes mi prisla na nu chut tak taku slabu si doprajem 😕
ale bublinky aj mne robia dobre na zaludok sa mi aspon trosku ulavi po mineralke

olifcek
30. júl 2009

no a ja pijem caro x;o)

blumka
30. júl 2009

aj ja si dam obcas daco s kofeinom...vcera som pila pepsi...jedine to som mohla...

kika58
30. júl 2009

som si vsimla ze naposledy mi bolo zle s peceneho kurcata brrrrrrrr
ale take masko zapecene so zemiakmi a zeleninou v alobale to je moc dobre a z toho mi zle nebolo
ono je to individualne u kazdeho ...
ale momentalne mam chut na pecene zemiaky so zakysankou 😀 mnam

olifcek
30. júl 2009

ja som si dala na obedik pecene zemiacky so syrom...c;o) ale nemala som to moc robit x;o)

kika58
30. júl 2009

no to caro mam aj ja kupene ale nie je to ono, mne v nom nieco vadi 😝

alex
30. júl 2009

ale na chatu si kúpim mliečko a granko a budem si dávať studené kakauko 🙂

olifcek
30. júl 2009

kika a aj ked si ho zalejes s malo vodou a zvysok mliecko? x;o) mlieko to urobi take jemne x;o)

mmaarrttiinnaa
30. júl 2009

olif aj pijem caro ja som bola silna kavickarka 3-4 silne kavy do dna teraz nie zeby som nechcela ale nemozem už len ta vôňa mi zdviha zaludok
kočky inak prave som sa rozhodla zmeniť gynekologa dufam ze to bude dobra volba

olifcek
30. júl 2009

kika: skoda, ze niesi z KE, kupila by som si od Teba to caro...ja sa ho snazim kupit zi us 2 tyzdne...esteze mam vzorku z toho penetral boxu x;o)

alex x;o) tiez nie zleee

olifcek
30. júl 2009

marti: ak by si bola z KE, vedela by som odporucit x;o)

kika58
30. júl 2009

no mozno, som tu spominala ze mi moc mlieko neide tak asi preto, ja osobne citim v caru nejaku pachut, neviem to definovat 😝
rano ked chodim do prace si vzdy na stanicic kupim čokočino a na nom si pochutnam taky start do dna 😅

olifcek
30. júl 2009

hech, ja sladke moc nemozem...niekedy si dam, aleeeee....

kika58
30. júl 2009

olifcek ja by som ti ho okamzite podarovala aj s venovanim 😀 nech ti padne na uzitok

to čokočinko si davam bez cukru, nema rada sladke pitie

alex
30. júl 2009

ja sladké môžem 🙂

blumka
30. júl 2009

ani mne caro nechutilo...
a pred chvilou si moj manzel urobil orieskovu kavu a skoro som sa pototo 😲 fuj...aky smrad 😀 😅

olifcek
30. júl 2009

kika x;o) hech x;o) takze mam vlastne smolu, chi chi x;o)

kika58
30. júl 2009

no to jo, skoda 😒 skoda ze vsetky ste od inadial ako ja, by som sa rada stretla s nejakou tehulkou, co to preziva narovnako ako ja 😨
ale aj takato komunikacia je super aspon nieco , ozaj viete ze aj Belohorcova caka babo, mahla by sa aj ona sem zapojit 😀 😀

olifcek
30. júl 2009

jj, viem, ale ona je ina liga x;o))))))))))

no to vy vsetky, az na blumku a lienku2 ste zdaleka...iste naschval....co najdalej od Kosic ste sli 😉

loginka
30. júl 2009

no ja nemam problem s pitim nicoho - mineralky sladene, magnezia, matonni, rajec, kavu kofein free, mlieko a kofolu v pohode a nealko pivo so spritom 🙂
jogurt stale, to su moje prve ranajky 🙂

jja
30. júl 2009

Ahojte tehulky...poradte mi, cely zivot spavam na brusku..ako budem teraz 😒 uz mi to pomalicky zacina vadit 😖

olifcek
30. júl 2009

jja ja milujem spat na brusku, ale uz dva mesiace tak nespinkam...da sa to x;o)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre