Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
12. máj 2010

Ahojte babky 🙂
Zosi, ty si toho ale pretrpis, strasne. Ja si to neviem ani predstavit.
Ja som vybehla von az o 17.00 ked zasvietilo slniecko, ale malinka dnes nepospala to ho vela. ale to nie je nic oproti tomu, co ma doma zoska. Drziiiim palecky.

martinaj
12. máj 2010

maly zaspal sam v postielke 😀 juchu, juchu, juchu 😵

zucana
12. máj 2010

My prave papame v posteli a moZno dnes zaspime skor tata neni doma.a nereve tak lebo asi fakt citi ze neni doma a nebude ju nosit.
A nechcem kaZit iluzie Ale uz hrazdicka je asi opozerana u NAS

zucana
12. máj 2010

Martinaj ty sa mAs takto. Na prveho supa
a este som chcela ze mala robi svokre strasne sceny v kociku normalne dojde spotena a mala sa jej Po prichode normalne rehli

martinaj
12. máj 2010

zuci este sa uvidi dokedy pospi 😀
chuda svokra 😀

hajdylca
12. máj 2010

alex a kam chodite na ten barak ?

marti Tebe drobec hajaval doteraz v noci v kociku?
my asi postielku rozoberieme 😝

zucana
12. máj 2010

Stale papame neviem kde sa to' tam berie.

alex
12. máj 2010

Jakubko sa naučil pekne zaspinkať v postieľke. Ja ho uložím, dám mu dudlík, plienočku, zakryjem ho, dám pusinku a odídem z izby. Aj svetlo mu vypínam. Občas ešte zamrnká, keď mu dudka vypadne, tak prídem, dám mu dudinku a takto zaspinkáva sám.

Hajdy je to v časti Karlova ves, Líščie údolie, ako je Iuventa, neviem či to tam poznáš.

zucana
12. máj 2010

Torsoli ste dnes kolotoce...ja s tym mojim som to' dobre postale s prepacenim lebo som kupila taky krasny biely nech sa hodi k postielke a hra minuti musim natahovat!za tie prachy som mohla mat!0

zucana
12. máj 2010

Alex ja tedA uz nie Ale byvam PRI zimaku
a moja sa stale skrabe oci usi je to normalne tedachyta a vzdy poskrabe teraz nos asma krvicku a nehty striham kazdy 2 den

olifcek
12. máj 2010

hajdy my tiez postielku nepotrebujeme, hehe...ale zase...malicka sa tam hra s hrkalkou, kuka na kolotoc keca s hrackami...a ja aspon na wc mozem ist sama, ci nalozit si papat a ohriat v mikrovlnke

my sme boli dnes vonku od 15:50 do 19.00. oliv asi pol hodku pozedrala na maca na kociariku a zuzlala si jazycek, ale potom uz hajala az do cca 19:30 zlatusik moj

svetlanka konecne niekto, kto nema babo, co pribera i zo vzduchu x;o)

alex
12. máj 2010

Zuci tam v Dúbravke pri tom zimáku?
Ja som bývala v Dúbravke od kulturáku dole, na Valachovej, ale to bolo dááávno.

olifcek
12. máj 2010

zuci veru, i ja striham nechty na ruckach velmi casto...ale my moc nesibrinkujeme, takze sa neposkriabe..a za usko sa sem tam chyta x;O) a ked sa prebudza, pretiera si tvaricku, hehe

alex
12. máj 2010

Jakubko si tiež stále chytá tváričku, keď sa prebúdza, aj keď zaspáva. Občas sa aj poškriabe, lebo strašne rýchlo detičkám rastú nechtíky.

olifcek
12. máj 2010
zucana
12. máj 2010

Ja tomozem okaslat.idem s nou spat ze vsak ked pojdemv21.20 tak zaspi skor.jedla hodinu potom kakala prebalila som zasa kakala prebalila som rozpravala mi a rehotala sa jedla a zaspala teraz uvidime ci naostro
aj tu maju take sprchace🙂
jj Alex presne tam v bielych

blumka
13. máj 2010

dobre rano...no...u nas noc zas na figu..mala sa prevaluje na chrbat, potom trepe nohami o matrac, tym sa budi,, castejsie pyta papat, ked sa napapa nechce rychlo zaspat, stale sa puci...no uzas...nech uz je tato faza preeeeeeeeec

olif, ne to nemame...ale kozmetiky mam na mraky, este ked sa TT narodila tak sme dostali z manzelovej prace plny kos detskej kozmentiky a este doteraz mame nejkae veci z neho 😉 ale dik ze na mna myslis 😉

andrea2603
13. máj 2010

dobré ránko.
blumka 😖 ,
Livka sa tiež v noci pohoršila, ešte pred 2 týždňami spala aj do 5.00 a ako nás zaočkovali a teraz tie soplíky do toho, tak už okolo 2.00-3.00 pýta papať a potom už každú 1a1/2hodinku. No a to sa už teraz "teším", keď jej pôjdu zuby, to budú nočné 😝 .

martinaj
13. máj 2010

hajdy ano spaval v kociku 🙂
no dnesna noc .... maly bol hore o 0,15 potom o 3,45 a teraz nakoniec o 6, 30.... ☹ moc som toho nenaspala..... ale spal v postielke bez cirkusovania, tak som happy 😀

blumka
13. máj 2010

ja vzdy v noci ked ju musim prehadzovat na bok, alebo ked jej davam papat alebo ked ju tisim aby nemrnkala, tak si spominam na Terezku...ona bola presne taka ista..takze som pokojna a viem ze sa to o par mesiacov zlepsi.
inak baby co mate uz druhe prip. tretie, neuteka vam cas teraz rychlejsie ako predtym? ja si pamatam ze pri terezke som sa nevedela dockat kedy bude mat 3 mesiace, a teraz sa mi zda ze to preslo strasne rychlo..chvalabohu...nech teraz ide rychlo cas a potom okolo roka a pol nech sa spomali 😀

juj, a vcera moj muz zahlasil ze sa mozno budeme stahovat skor ako v decembri...nechcem zakriknut ale mozno uz na jesen..tak ja len cusim ked vsetok volny cas travi na stavbe aj ked by som velmi potrebovala jeho pomoc ale nech radsej rychlo dorobi domcek..neviem sa dockat...
kosicanky potom vas pozyvam k nam...a jasne ze aj ostatne, ak budete mat cestu okolo 😀 😀 😀

andrea2603
13. máj 2010

ten čas uteká veľmi rýchlo. Blumy, ja mám ale skôr pocit, že čím som staršia, tým čas rýchlejšie beží. Ešte pred pár rokmi sa mi zdal 1 rok nekonečne dlhé obdobie a teraz ... no čo je to 1 rok, veď aha za chvíľku nám zuby pôjdu a sedieť budeme, loziť a chodiť začnú a 1 rok je fuč.

blumka
13. máj 2010

andrejka, presne...ked mi niekto povie ze nieco bude o rok, tak to akoby hned bolo a ked som bola mladsia to bola nenormlne dlha doba 😉
ja by som chcela by sa cas spomalil ked som s TT a zaroven zrychlil aby uz Juli bola z tych najtazsich mesiacov vonku 😀

hajdylca
13. máj 2010

alex v liscom je pekne 🙂 trosku to tam poznam, chodila som do dubravky na SS (tam pri zimaku), mala som vela spoluziakov z karlovky, takze poznam to i tam kusok 😉

nas maly prvy mesiac spinkaval v postielke svojej, budil sa kazde tri hodiny, raz si s nim isiel muz lahnut, dal si ho k sebe, lebo ze na neho nedovidel do postielky, a krpec dost casto vydaval take vselijake zvuky- ako keby grckal a pod. no a drobec tam prespal od 20 do 3, takze odvtedy je u nas, sice som spravila pokus, ze dali sme dole tu bocnicu s postielky a prisunuli k nam, ale kedze sa neda matrac v postielke dat do takej roviny ako je nasa postel, tak je to uplne na nic, raz tam spal, ale bol uuuplne cely studeny, takze hajava u nas 😉 a chceme si kupit novu postel, taku aby tam nebola medzera v sttrede, lebo teraz spinkava bud u jedneho, alebo u druheho, a zacina sa poriadne roztahovat 😲

blumik, tak drzim palce aby cim skor ste prestahovali 🙂

andrea2603
13. máj 2010

blumy, už bude len lepšie 😉 , teda dúfam. Hlavne, aby boli detičky zdravé, ostatné si pretrpíme a tu sa jedna druhej posťažujeme.

andrea2603
13. máj 2010

hajdy, aj Livka spí so mnou. A keby len ona? Ale aj Lenka 😅 . Manžel je dočasne vysťahovaný do detskej 😅

blumka
13. máj 2010

my tiez spime vsetci na velkom letisku v spalni..4 postele vedla seba 😅

maculik
13. máj 2010

Dobre ranko 🙂

maculik
13. máj 2010

Petik buva, Adelka je vonku, tak som trosku nakukla.
Zoska, nemoze ti niekto prist s malou cez den pomoct? Ci svokra aj mama este pracuju? Chuda, ze ti to zrovna teraz tak vyslo, ked sa musis ucit ☹ Kedy mas vlastne statnice?

blumi, super link na tu zoo, chcem nieco take pre Adelku k 2.narodkam od Little people, ma uz ten autobus a s tym sa vie krasne prehrat, dostala ho na Vianoce a stale je in 🙂 Takze toto by mala od starkych, my jej ideme kuchynku.

my sme mali super noc, Petik spal od 8 do pol5, prvykrat tak prespal, brala by som castejsie 😀 Papal a este buval do 7. Aj by som bola vyspana, keby som do polnoci necitala 😅
A Adelka vraj tiez spala od pol8 do 6, vypila mliecko a este na chvilu zaspala.
Aj jej by to mohlo vydrzat, chcem ju dat uz do svojej izby, ked sa prestahujeme, aj ked jasne, ze kym si zvykne, bude tam s nou aj ocinko. Ale potom by uz bola len na vysielacke.

kocky, ako je to s tym prvym ockovanim do noziciek? Moze sa to posuvat? Lebo my mame ist bud.tyzden, ale Petik je chory, tak to chcem posunut, kym bude uplne fit. Len neviem, ci sa to moze.

blumka
13. máj 2010

macu, pri kazdom ockovani musi byt babo uplne zdrave 😉 to by ti mala aj sama lekarka povedat 😉
a ta zoo je super vec..terezka ju ma strasne rada a to ju ma zdedenu po inych detoch..no fakt sa s nou hrava snad od 10 mesiacov 😉

hajdylca
13. máj 2010

maculik my nasho sme este neboli dat ockovat, ja by som chcela ist az 31., vsak je pisane, ze medzi 3. a 4. mesiacom, a tie nase budu mat 4.mesiace 1.6.tak to este stihame, nie?
macul zoska uz nema svokru a statnice ma 2.6. ale ona to zvladne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre