Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
19. máj 2010

my dame homeopatika aby bolo všetko breeee a pak obklady keby trebalo
ale čo ma dorazilo najviac že mam malemu nasilu preťahovať predkožku ale tak aby mu tam puklo, no určite a doktorka na nefrologii mi povedala, že v žiadnom prípade take nerobiť len jemne natiahnuť no komu veriť ah jaj

teuska
19. máj 2010

Garon drzim palceky, nech je vsetko o.k. A neboj mojej kolegyni sa narodil skoro 6 kg chlapcek a je uz velky a velmi sikovny, beha rychlejsie ako ine deti aj hra futbal a je trosku pri sebe.
Petrik plackal, ale nebolo to nic hrozne.

garonka
19. máj 2010

teus diky budeme sa držať
no tak my asik tuční nebudeme skôr vysoky a suchí po ockovi uvidíme no 🙂

teuska
19. máj 2010

Garon aj mne povedala dr., ze jemne natiahnut. nasilu by som to nerobila, niekde som citala, ze sa to nesmie. Ja sa mu to bojim aj jemne chytit 😅

lenica81
19. máj 2010

garon, ani my nenatahujeme... ja sa furt bojim ho co i len chytit... 😅

a co za homeo to mas... nie nahodou take modre... hm...

teuska
19. máj 2010

Garon moj maly je len o 1cm mensi ako tvoj, takze to bude asi tiez taka zirafka 😀

garonka
19. máj 2010

teus no presne presne ja to sice robim veľmi jemne ale i tak sa bojím ale doktorka natiahla tak malemu až so mnou cuklo joj
a nema sa to robiť lebo hrozi riziko infekcie, zapalov tak na nefrologii bola veľmi opatrna s takym niečim no ale fakt komu veriť

lenica81
19. máj 2010

inak, ked sme boli na ockovani, mozem kupat... aby som mu to nemocila alebo co... som sa zabudla spytat... nemala som to napisane na papieriku... 😔

garonka
19. máj 2010

leni vola sa to Thuja ale ja som v lekarni pytala chu.......a bože sa mi jazyk tam zamotal 😅

garonka
19. máj 2010

teus tak vidíš ešte nas dobehnete 😵

garonka
19. máj 2010

leni a kupať sa mame až v piatok keď teploty nebudu

lenica81
19. máj 2010

gari... 😀 😀 😀

teuska
19. máj 2010

Baby o akych obkladoch hovorite? Pri teplote?

lenica81
19. máj 2010

dik gari... tak budem aj ja... ale to bude mat tolko sajrajtu za krkom... ked kupeme kazdy den ma tam prachu a mliecka ajajaj... a teraz to budem zoskrabovat... 😔 😨

garonka
19. máj 2010

teus jo pri teplote treba dať obklady na nožky ja som nachystala plienku že namočím do vody a šup na nožky

garonka
19. máj 2010

leni a kedy ste sa očkovali?
ak nema reakciu tak môže asi do vody
no my až v piatok mame sa čľapať vo vode 😒

lenica81
19. máj 2010

teus, na zaparenie na ranku... teda miesto vpichu... das vlhku vlaznu handricku a na to suchu... ak to mas opuchnute a zacervenane...
ak mas iba hrcku, bez zafarbenia, tak octanovu mast... 😉

lenica81
19. máj 2010

teraz sme boli na ocko... 😉

garonka
19. máj 2010

a ja neviem ake mame nožky keď mi haja v kočíku od jednej 🙄 😕

olifcek
19. máj 2010

my sme mohli hned kupat...

a tu predkozku...niekde som citala, ze do dvoch rokov nestahovat, tak neviem

olifcek
19. máj 2010

teus ja som dala vlhcene utierky, zlozila som na kazde stehienko jednu a nechala vyschnut...A potom este jeden krem...joj, jak sa volal? octanovy...

garonka
19. máj 2010

no olif šak toto že komu veriť joj ale ma fakt štvu, že každý lekar si vraví svoje 😠

olifcek
19. máj 2010

my sme nemali opuch ani zacervenanie 😉

teuska
19. máj 2010

jej diky baby 😅
Takze kupat az v piatok 🙂 a nozky som tiez este nepozerala.

alex
19. máj 2010

ahojky, tak sme po očkovaní, Jakubko to zvládol super. Má 6250g a 63cm 🙂

garonka
19. máj 2010

alex krasne mieryyyy

teuš ak nebude mať opuchnute nožky a teplotku tak môžžte kupať i skôr 🙂

olifcek
19. máj 2010

jaki obri vsetci...aleeeee, ma uz niekto dvojnasobok vahy? my jooooooooooooooo 😀 😀 😀

prave som pozerala, ze predcasniatka, ktore papaju UM su v 5 mesiacoch zivota uz aspon o kilo tazsie, ts

garonka
19. máj 2010

olif ale pokiaľ maš mliečko a Oliv vyborne prospieva a je pokojna tak koj v pohode ďaleeeeeeeeeej 😉
a veru že mate dvojnasobok vahy 😉

olifcek
19. máj 2010

gaari jj....ale v piatok idem volat varadymu...oni isto cosi vymyslia, bo mala je...ale nedam sa!

garonka
19. máj 2010

olif ak bude do teba huckať aby si davala UM tak nedavaj pokiaľ maš toho svojho mliečka dosť, a Olivka je šikulaaaaaaa pribera vyborne, veď tak ako macu ti pisala koľko mala pôrodnu vahu a koľko ma teraz to je uplne super, ma dvojnasobok vahy
och Varady Varady ešte ten mi chyba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre