Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. máj 2010

krasne capacky mate x;o)) i my mame, ale nenosime x;o)

alex
26. máj 2010

@olifcek ahááá

alex
26. máj 2010

my sme dali dnes 1x tieto, som si myslela, že mu budú ešte veľké, ale naozaj len kúúúsilinček sú väčšie, takže už ich môžeme nosiť.

alex
26. máj 2010
zucana
26. máj 2010

maminka so vsetkym suhlasim co si napisala a velmi pekne si to zhrnula 😉
alex veru tvoj fesi mal tie paradne boty 😉
moja papala o 18.30 potom sme sa hrali na chvilu zaspali a kukali panelak...ona si jedla prsty a potom sme okupkali a papali a spinkame....
idem za nou lebo sa hmiri....zajtra idem so segrou do kina na Sex and the City 😀 tesim jak mala som nebola v kine 2 roky 😕
a poviem vam baby ze sme fakt dobry kolektiv ....mm som poslala fotky a on ze kde je modry kon??? 😀 😝

selyma
26. máj 2010

alex to su podobne, len tie nase su dievcenske 🙂
Idem hajat, zatial sa majte

supi
26. máj 2010

Ahojte 😵
super stretko, dakujem za pozvanie, len som nebola celkom v obraze nakolko som tu medzi vami dlho nebola 😔
vsetky ste zlate aj deturence a tesim sa na dalsie stretko 🙂

alex
26. máj 2010

@olifcek
si ma nakazila, teraz kukám boty a len posielam linky segre a vyberám...

@zucana
dobrú nocku, aj mišelinke... strašne ste obe zlaté 😉

zucana
26. máj 2010

supi aj my sme radi ze si prisla...uplne som si ta tak predstavovala...a mala je krasnucka 😵
aha fotky z domu 😀 na tej jednej vola s tatom na dalsej mi odtrhla na balkone kvietok a pohoda pri panelaku ....
a nemate niekto nejake referencie na kozmetiku mary kay???

zucana
26. máj 2010

dik alex aj vam 🙂 a ten tvoj je dobry fesi 😉 tak si nejako predstavujem frajera pre viki 😀

alex
26. máj 2010

@zucana
ďakujem za pochvalu. Však urobíme zásnuby 😉

inak akurát včera som bola na prezentácií Mery Kay, dobrá kozmetika podľa mňa 🙂

laxity
27. máj 2010

dobré ránko babule

ako ste sa vyhajali?

Nabudúce keď bude stretko, čo dúfam, že určite bude, tak spravíme piknik vonku, to bude super 🙂

tak ja mám také čapačky podobné selym...veľmi rada dávam také malej, je taká kočena 🙂

My sme mali noc super, zase 11 hodín s jednou prestávkou na papanie 😕 a zobudila sa predne o 5, keď tato vstával do práce 🙂

olif...včera som písala tej holke, že kedy mi príde balík, tak odpísala, že je na ceste...ja som nedočkavá 😀 , už nech to dojde a idem prať 🙂, ale včera som si niektoré omrkla naživo v Nexte-pekné vecičky som povyberala 🙂

andrea2603
27. máj 2010

dobré ránko 🙂

jééééj, ako vám bolo fajn. Jedna mamička krajšia ako druhá a to ani nemusím písať, že detičku su na vybozkávanie 😵.
Kočky, keď trošku podrastieme a budete robiť stretko, tak ja sa do BA dotrepem aj vlakom 😉

@zucana Viki je ako pekne oblečená ... zlatučká 😵

lenica81
27. máj 2010

ranko dievcence... zopakneme stretko... niekedy 😉 aj s andrejkou...

Vilko akonahle sme sa od vas pohli, zaspal a spinkal cca hodinku a potom sme papali, nosili sa, kupali a uspavali... ale celkom v poho... uz ked sa v noci aj prebudi, tak do hodinky zaspi... juchuchu... klop, klop...

maminka, neva, ze sme nepokecali, este bude iste prilezitost... 😉

my capacky nenosime... 😕 nejake mam, ale su zatial velke... ale mama do mna huci, ze si maly obije paty, tak neviem... 😅

maculik
27. máj 2010

Dobre ranko 🙂
blumi, olif, tak annag povedala, ze prepichnut, tak som a uz je dobre, aj ked prvych asi 15s potom, ked Petik papal, bolo hroznych od bolesti. Ale postupne to prestalo.

olif, ty normalne kojis v manduci? Vidis, to mne nenapadlo. A je to v pohode, nie je to nepohodlne? Musim to aj ja niekedy vyskusat, dobry napad.

Vidim, ze stretko sa vydarilo, este som sice nedocitala, ale fotky som pozrela a maminy su ine kocky 🙂 SUper, ze vam to vyslo.

My noc nic moc, teplota po ockovani bola sice len 38, takze cipok som nedavala, ale zase sa budil velmi casto. Neviem, ci je ten rastovy skok alebo co, ale uz som celkom unavena 😒

laxity
27. máj 2010

tak ja len tri fotečky pridávam, to sú hneď keď som prišla

pozerám, že čo tam mám taký kočík zasraný a to ešte po daždi 😀

garonka
27. máj 2010

bre rankooooooooooo

laxi aj my sme vyhajaní ale hajame naďalej 🙂 o pol 6 rano sa Tobi tak pokakal až plachtu sme menili ale ocko hundroš bol nervny lebo chcel spať no ta kde v takej špinavej posteli my nebudeme nieee?
šup do umyvadla tak sme sa tak rehotali ja vôbec nechapem čo robiť, v autosedačke je pokakany dopredu a ak leží tak až pri krku 😕

my capačky nosíme ale len tak ako imidžovky take rozkošne to je na nožkach a mame už veľkosť 19 nesmejte sa 😀 my mame veľke nohy 😕

maculik
27. máj 2010

olif, a ty uz davas olivku s hlavkou von? To len zazipsujes tu dolnu cast, takze sa skrati, ze?

mami, krasne si kocky opisala, aspon aj my, co sme neboli, mame predstavu 😵 len mala si aj seba a Natalku, nech to je komplet 🙂 A manzelovi som ukazovala fotky, ze ako vam zavidim, a on ze ci si tam aj ty, tak som povedala, ze na tej tretej hej, a nasiel ta, aj ked ta dobre nevidno 🙂 A povedal, ze ved ak da v praci vypoved (vcera dosiel hrozne vytoceny na sefku), tak bud.rok sa budem moct stretavat uz aj ja 😅 😀

inak blumi, to pasikave na hranie z nextu uz je vypredane, vcera mi pisala ☹ Skoda, ze som nevedela skor, poprosila by som kocky na stretku, ze by mi to pozreli priamo v obchode. Ach jo ☹

maculik
27. máj 2010

garon 😀

garonka
27. máj 2010

@maculik aj ja som mala taku bielu bodku bolela ako fras prepichnuť sa nedala tak som skušala rozmasírovať pod teplou vodou a ani to nič a až maly pri jedeni tak potiahol až som z kože šla vyskočiť fakt to veľmi bolelo jaj

garonka
27. máj 2010

@maculik my mame veľke labky ta čo už 😀 ocko ma 47 😕

blumka
27. máj 2010

@maculik ach neee....to som sa tak tesila na to... ☹ tak popytam aj ja nejaku blavacku nech mi kupi?

gari, tobi je iny slonik...Terezka v roku mala c. 18 a teraz ma 22 😀

maculik
27. máj 2010

47? 😲 to je kolkatka, 13? Tak Tobi asi bude po ockovi, on je asi aj vysoky, ze? 🙂
no mne prepichnut islo, ani to nebolelo, az ked Petik papal. mm ze co sa ksichtim pri tom, ale to fakt bolelo 😝

kocky, Petik sa hral a zrazu ticho, tak pozriem a on takto zaspal 😎

blumka
27. máj 2010

macu ja mam mail a v nom potrvdenu objednavku a ten pasikavy playsuit tam mam...tak asi som ho ja vypredala?

maculik
27. máj 2010

blumi, no ale ak tebe nenanapisala, ze je to vypredane, tak ty si to asi este stihla. a ty si kupovala na 2-3r, nie? Leob ja na 1,5-2.
No ved aj ja chcem poprosit, ci by niekto nekukol, ked pojde okolo nextu, prosiiiiiiiiiiim 😅 🙂

aj Adelka ma 22, ale sandalky jej idem kupit 23, nech jej palec netrci.

blumka
27. máj 2010

vidis macu , to mi nenapadlo..hej ja som brala velkost 2-3

lenica81
27. máj 2010

inak, topanocky sa ako kupuju... na dlzku chodidla, lebo teraz som kukala na nete a maju aj podla mesiacov aj podla dlzky tela (ze 68)...

blumka
27. máj 2010

ta baba potom napise svoje c. u a presnu sumu kolko jej treba poslat ?

blumka
27. máj 2010

leni, podla dlzky...nemozes podla mesiacov, ved garonkin Tobi ma nohu ako mala Terezka v roku a pol 😀

katina2209
27. máj 2010

Dobre ranko, my noc ako kazda presne kazde 2.5-3 hodky hore na papanie o druhej sa chcel matko vykecavat idem si spravit ranajky,lebo este som nestihla a potom idem varit 🙂
Maminnka krasne si nas opisala len seba si zabudla 🙂 ze si super, velmi inteligentna baba s dobrym srdcom a svoje deticky velmi milujes,ako si opisovala petka si dobra maminka...
Zuci a ty si velka symposka som velmi rada, ze som ta poznala a aj vsetky ostatne ste velke kocice, s alex mame podobnych chlapcov tak ked budete potrebovat este napadnikov tak sme v poradi 😀 a este mame maminkynu natalku tam sa nam kociky pritahovali 😀

katina2209
27. máj 2010

maculik to mi je luto,ze sa ti spravil ten pluzgierik muselo boliet ako svina co? a uz je lepsie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre