Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
2. jún 2010

dik baby, idem si urobit horuci obklad a masirovat. este ze malu kocikuje svokra 😅

olifcek
2. jún 2010
blumka
2. jún 2010

olif, dikes...pekne si mi nasla 😉

jja
2. jún 2010

ahojte dievcence, ja iba tak v skratke...boli sme dnes na kontrolu s klbikmi a je vsetko OK, tak som rada. uz nemusime ani postolkove nohavicky davat. 🙂
Minule co som tu posledne pisala ze aku mam lenivu dcerusku, ze sa neotaca, tak vecer ked som si isla pre vodu na kupkanie tak som ju nasla na brusku 😎 akoby citila ze mamka sa na nu stazuje ze je lenivec 😀 ale odvtedy zase nic 😀
pozeram ze nakupujete vo velkom,ja si to vynahradim ked budem mat po statniciach, potom sa pustim do nakupovania.
este sa musim postazovat na moju detsku doktorku, boli sme prepichnut malej uska a jedno usko jej tak zle prepichla, uplne sikmo,ale strasne sikmo, tak som jej vybrala nausnicu nech jej to zarastie a niekedy inokedy to spravi moja mamina. no ale aka som bola nastvata na tu doktorku, este aj 10 € si zato vypytala. 🙄
tak ja bezim opat ku kniham ...majte sa pekne 🙂

maculik
2. jún 2010

olif, veru, bala som sa trosku, ci to nie je uzlina alebo co, ale nastastie nie. Len ten prst ma stale velmi boli, mam to napuchnute a cervene a uz to ide az dole k lozku. Neviem, ci si to mam prepichnut alebo co...
Bola som na nakup a pre Adelku, teraz pojdem s Petikom na postu, zabudla som nieco poslat. Zajtra je tu sviatok, takze vsetko zavrete.

A inak, co som vam pisala, ze sme nasli ten byt na stahovanie a budeme sa stahovat, tak sa nam to skomplikovalo, lebo nasa trafena domaca, o kt.som si myslela, ze je normalna, nam nedovolila odist pred 1.8., pritom my sme jej povedali uz 3.1., ze sa chceme ku koncu juna stahovat, pytali sme sa jej, ci to mame dat pisomne a ona ze netreba, ze o tom vie. A zrazu, ked sme jej to teda povedali, ze uz mame byt, tak najprv ze ok a ked sme dosli zo Sk, nasli sme si list, ze to treba pisomne a su tam 3mes vypov.lehota od toho datumu, ze je to tak v zmluve. A tvari sa, akoby o tom predtym nepocula a nepovedala nam vtedy, ze jasne, vie o tom a netreba formality. 😠 😠 Takze my teraz cakame, kym sa nam ozve ta nemocnica, co jej patri ten byt, ci nam ho podrzia do augusta, ale pochybujem ☹ ☹ Teraz tu ta sucharka bola, akoby sa nic nestalo, akoby sme kvoli nej asi neprisli o byt, a zvonila, ze zajtra pride s niekym pozriet tento.... No keby viem plynule po nemecky, tak jej poviem svoje, klamarka jedna. POucili sme sa, ze ani velmi milo vyzerajucej pani netreba verit ☹

maculik
2. jún 2010

@jja, a kedy mas statnice?

jja
2. jún 2010

@maculik 18. juna....mam co robit ☹

olifcek
2. jún 2010

@maculik Ty si teraz v bonne? ci?

olifcek
2. jún 2010

@maculik asi nemate peniazky na vyplatenie jedneho i druheho podnajmu, co? ci?

olifcek
2. jún 2010

@jja zapisane v kalendari aby sme vedeli, kedy Ti prsty drziiime

olifcek
2. jún 2010

som zvedava ako dopadla @zoska

olifcek
2. jún 2010

a jo, obvod hlavicky mame vacsi o 2cm x;oD za mesiac, chi

matesl
2. jún 2010

@maculik, daj si octovy zabal tam, na vatu ocot a prilep si to
ja to mam na nohe na palci, bolest jak hovado, ale ocot zapal stiahne...teraz davam kalciovu mast, lebo mam pradknutu kozicku pod nechtom tam...juuuj

matesl
2. jún 2010

@lolka tepla sprcha a jemne si to smerom k bradavke masiruj...aj mne sa to robi, za 2 dni mas pokoj

olifcek
2. jún 2010

@matesl len nech zase kvoli octu palec nezlomite...x;o)

zoska
2. jún 2010

ahoooojte 🙂
Mgr 😵 😵
ked bude cas napisem viac aj docitam snad zameskane,...

olifcek
2. jún 2010

@zoska TAK TO G R A T U L U J E E E E E M !!!!!! TOTO ZVLADNUT POPRI BABU, KTORE MA REFLUX, PLACKA A POD. SI MACHER!!!!!!

blumka
2. jún 2010

@zoska ty si ZENA...gratulujem 😉

blumka
2. jún 2010

baby, kuk...my mame tiez maly gaucik pre Terezku a ona sa na nom strasne rada hra...kebyze nemam ten tak silno uvazujem nad tymto https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/56w...

jja
2. jún 2010

@zoska blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!

maminnka
2. jún 2010

Zoska,
blahozelaaaaam! si fakt sikovna! a teraz zacne pohodicka, uvidis, ze aj Nelka sa ukludni a bude dobre 🙂

matesl
2. jún 2010

@olifcek 😀 ved to len na miesto zapalu, ne cely prst 😀 😀 😀

@zoska sikulka si ty 😎 napis ako mala, ci este grckate

olifcek
2. jún 2010

@blumka parada!!!

@matesl heeej, ale vies....nahodou kusok viac, kopnes o nabytok a sup, zlomenina 😀 😀

blumka
2. jún 2010

@olifcek nevies kde v ke mi precalunia gauc?

blumka
2. jún 2010

@olifcek ty si poklad 😉

alex
2. jún 2010

@zoska Gratulujeeeeeme,si šikovnica!!!

@olifcek Tiež gratulujeme ku krásnym výsledkom u doktorky!
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre